Lidl

gde?
aj je slikaj.
Kod Bea, odatle je i komsija. Verovatno je tu video.

Bukvalno su na kraju reda skinuli 4 kase i stavili te za samokucanje.

Ima i dve zene koje tu dezuraju, verovatno zbog merenja.

Mrzelo me danas da idem tamo nego sam isao na normalnu kasu.
 
Poslednja izmena:
Mene teraju stalno u univerexportu da koristim te samousluzne, i jedino tamo primaju lepo kesh, sve prepoznaju i vrate lepo kusur, ali opet nisam nesto rad...ali jedino tamo su mi te kase prijateljske...
 
Mene teraju stalno u univerexportu da koristim te samousluzne, i jedino tamo primaju lepo kesh, sve prepoznaju i vrate lepo kusur, ali opet nisam nesto rad...ali jedino tamo su mi te kase prijateljske...
Da, kod njih je OK ali u Merkatoru je očajna organizacija. Za svaki artikal ti treba pomoć zaposlenog koji provuče karticu i ode... pa uzmeš drugi artikal pa traži autorizaciju... pa sledeći. Nikada više.
 
Pa dobro , ja imam uvid u dis, maxi, univerexp, i mozda jos negde za te samonaplatne, ali su mi svuda odbojne za punu korpu osim u univeru, tamo mi svejedno bilo sta da je, mereno , nemereno....
A vidis uopste ne razmisljam o IDEA gospodjama......
To je situacija koja mi se jednom desila, idu dve skupo obucene mlade zene i kupuju banane kao i ja....i stavile krupnu kesu , ima barem 3, 4, kg banana i izadje na kasi da ima 900g i naplati klinka koliko je izaslo da se plati, gospoje merile...klinka cuti...
Ja gledam sipak tu ima 900g, ni u ludilu , duplo bi bilo skromno..

Dolazim ja odmah posle njih na red, meni pise za 4 banane 1,4kg sto je malo jako , ali ja sam merio na vagi , niko mi nije dodavao...velike banane , lepe...i klinka lepo to naplati , nije smela da zucne gospojama...zensko zenskom....ne ide...

I cesto vidjam kako zene kraduckaju na meri ako su fensi obucene, kao glumice u holivudu i ne kazu im nista....a ako su kao ciganke, sine izblamiraju ih samo tako...ne mislim da su ciganke, nego ako je taj kvalitet odece...

To ja vidim kao feminacizam u praksi , slicno je to kao politicki jajarizam i obesnost koja je politicka ili DEBEjovska...
Jer i nije cilj skoro nikad ili nikad feminacista da pomognu stvarno zenama , njih ostave da umru od gladi i okolnosti , nego da sebi pribave taj prestizni polozaj da mogu sve i sta hoce..
 
aj ne loopaj
uvek su ubacivali nove kad je guzva
Pa nista ih ne kosta....postoji dispecer koji gleda kolika je guzva i ukljuci mikrofon i samo pozove kasa 4 da se javi , a ta kasa 4 pakuje prasak, to ostavlja i dolazi na kasu , tu bude 12 min i odlazi nazad da pakuje prasak...
Moze da se desi da prestane da kasira i opet za minut da pocne ponovo , ako procene da treba...

on the fly princip...
Tek su skoro poceli da bas gledaju svaka da ima svoju kasicu....nema vise njih 2 rade na istoj kasi...no no..
 

sprski lidl jefitniji od grckog
mario na aparatima

ove godine demonstrativno nece ici u grcku :rotf:

i da..sad ce izvuci neki maslac sa akcije da pokaze kako je grcki povoljniji.. pa brate nije, nasao si par proizvoda koji su jefitniji i nista vise.
 
Što nije prošao pored putera, pasulja, meda, jaja, mleka? Vidi se da debil živi sa roditeljima, gleda cene slatkiša, grickalica i gaziranih sokova. Klasičan lidl bot.
 
Elem bio sam u lidlu pre neki dan, ni traga od automatskih kasa a gužva neviđena jer nemaju radnika tj imaju samo dvojicu koji sve rade. Samo dve kase su radile.

IMG_20240525_160618.jpg

Ljudi ostavljali robu na podu i odlazili

IMG_20240525_160750.jpg
 
i na slici se vidi znak da preuredjuju
za neki dan ce biti i tih kasa

i otkud ti u lidlu kod mupa?
zar ti ne rece da ti je on daleko posto zivis na periferiji? :mrgreen:
 
Išli nešto drugo da obavimo pa usput svratili po sladoled to jedino valja od sve robe u lidlu 🤗

Naravno pošto je uvek gužva na te dve kase sladoled se istopi do kuće. Nemac te uvek zajebe 😡
 

Back
Top