Lidl

a nisi video kad si kupovao?
koliko ti je dugo u frizideru?

inace desava se da pakovanje nije dobro.

svojevremeno sam u carefuru u francuskoj (citaj mario ovo) kupio kozji sir koji je bio delimicno budjav kad sam ga otvorio i to bas na mestu gde sam video posle da je bio mali otvor koji nisam video u prodavnici.. sobzirom da mi nije curkalo nista dok sam ga nosio a curnulo je kad sam ga izvadio iz frizidera moguce je da sam ja slucajno napravio taj otvor kad sam ga nosio u srbiju ili tokom unosenja u frizider.
Juneće meso oksidiše, i nije neuobičajeno da promeni boju. Ne mora da znači da je pokvareno, ako je potamnelo.
 
Malo novinara sme da piše o nemačkoj krađi i pljački po srbiji! Jedino radar piše o tome!

IMG_20240516_134433.jpg
 
Ja sam voleo interex srbija....izbor vina koje nisu straobalne cene, i nekih gadzeta za domacinstvo...a i pristup mi se svidjao , nista lakat nista svadje...
I u Bosni volim da odem do interexa...kad sam tamo , nesto jeftinije nesto skuplje.

I znam puno ljudi koji mi nisu poznanici nego smo poznanici iz interexa...to je poprilicna retkost u Srbiji....
Nije mi bilo bas blizu , ali mi je bilo blizu u smislu interex pa trg republike...
 
Ja sam voleo interex srbija....izbor vina koje nisu straobalne cene, i nekih gadzeta za domacinstvo...a i pristup mi se svidjao , nista lakat nista svadje...
I u Bosni volim da odem do interexa...kad sam tamo , nesto jeftinije nesto skuplje.

I znam puno ljudi koji mi nisu poznanici nego smo poznanici iz interexa...to je poprilicna retkost u Srbiji....
Nije mi bilo bas blizu , ali mi je bilo blizu u smislu interex pa trg republike...
Interex sam i ja voleo. Onda je prodat raspalom Amanu.
 

Back
Top