Lepote Srbije ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497




Ovo je centar Srbije gore !

Republički geodetski zavod izračunao da je središte Srbije na 8 kilometara zapadno od centra Kragujevca...Evo kako to mesto izgleda juče, samo mulj, blato i đubre. Meštani već spremili „projekte" za razvoj turizma
1
Kažu meštani da ovo mesto bi trebalo da bude turistička atrakcija, rekao bih i da jeste.
Ako tako izgleda centar Srbije, kako li tek izgleda periferija ?
 




Ovo je centar Srbije gore !

Republički geodetski zavod izračunao da je središte Srbije na 8 kilometara zapadno od centra Kragujevca...Evo kako to mesto izgleda juče, samo mulj, blato i đubre. Meštani već spremili „projekte" za razvoj turizma
1
Kažu meštani da ovo mesto bi trebalo da bude turistička atrakcija, rekao bih i da jeste.
Ako tako izgleda centar Srbije, kako li tek izgleda periferija ?

Fićo i Yugo. :lol:

To već dugo nisam vidio jedno kraj drugog. :mrgreen:
 




Ovo je centar Srbije gore !

Republički geodetski zavod izračunao da je središte Srbije na 8 kilometara zapadno od centra Kragujevca...Evo kako to mesto izgleda juče, samo mulj, blato i đubre. Meštani već spremili „projekte" za razvoj turizma
1
Kažu meštani da ovo mesto bi trebalo da bude turistička atrakcija, rekao bih i da jeste.
Ako tako izgleda centar Srbije, kako li tek izgleda periferija ?

Не изгледа боље ни периферија! Странке на власти и оне у опозицији шминкају и дотерују само Београд зато што је ту највеће бирачко тело, а мања места ко хебе! Зато треба грађани који живе на тим местима да сами покрену иницијативу да нешто ураде, невреди чекати да се власт и политичари тога сете!
Гледао сам емисију Квадратура Круга у којој је приказан чича од 70 и нешто година који је сам крампом пробио пут кроз брдо да унук не би ишао околним путем до школе која је у суседном селу! Е тај чича је пример какви срби треба да буду! Крамп у шаке па на посао....
 
Не изгледа боље ни периферија! Странке на власти и оне у опозицији шминкају и дотерују само Београд зато што је ту највеће бирачко тело, а мања места ко хебе! Зато треба грађани који живе на тим местима да сами покрену иницијативу да нешто ураде, невреди чекати да се власт и политичари тога сете!
Гледао сам емисију Квадратура Круга у којој је приказан чича од 70 и нешто година који је сам крампом пробио пут кроз брдо да унук не би ишао околним путем до школе која је у суседном селу! Е тај чича је пример какви срби треба да буду! Крамп у шаке па на посао....
Та емисија, изгледа, прави само такве прилоге, о неким несретницима, по врховима планина, вукојебинама, без струје, воде, без икаквих средстава за живот...
 




Ovo je centar Srbije gore !

Republički geodetski zavod izračunao da je središte Srbije na 8 kilometara zapadno od centra Kragujevca...Evo kako to mesto izgleda juče, samo mulj, blato i đubre. Meštani već spremili „projekte" za razvoj turizma
1
Kažu meštani da ovo mesto bi trebalo da bude turistička atrakcija, rekao bih i da jeste.
Ako tako izgleda centar Srbije, kako li tek izgleda periferija ?

Ne mozes suditi prema jednoj slici.
Gde ti zivis?Verovatno sela ili periferije video nisi.
 
Та емисија, изгледа, прави само такве прилоге, о неким несретницима, по врховима планина, вукојебинама, без струје, воде, без икаквих средстава за живот...

ЗАР ТОГА ИМА КОД НАС, КОД НАС ЛИДЕРА!?
 
Та емисија, изгледа, прави само такве прилоге, о неким несретницима, по врховима планина, вукојебинама, без струје, воде, без икаквих средстава за живот...

А зашто да не? Да ли можда треба да прави емисије о богатунима на Дедињу?
У Квадратури Круга су приказани многи људи из како ти кажеш "вукојебина" који су често поштенији и верднији људи од оних у БГ.у! Чича којег сам ја споменуо ни од ког није тражио помоћ сам је све урадио! Зар такав подвиг не треба похвалити и приказати остлима у Србији од којих већина тражи да им држава закрпи улице, нађе посао итд?
 
"... блато је до колена, а сељаци се боду ножевима..."

...и расправљају се Срби о томе, да ли бојкотовати Терезу К., као да немамо милион других, пречих ствари...

A bogami videla si koleginice, post o našoj kuratosti je izazvao više pažnje od zemljotresa u Kraljevu i opšte propasti standarda gradjana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top