lepota & hirurgija

Ja bi eventualno:

  • povećala bih grudi

  • napumpala bi usta

  • uradila bi liposukciju

  • zategla bi kožu lica

  • smanjila nos

  • popravila bi malo uši

  • abdominoplastika

  • zatezanje vrata

  • nešto drugo

  • apsoultuno ništa


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Molila bih za savet ili da mi neko da tacnu adresu gde da se obratim za pomoc...o cemu se radi? Imam viska celulita oko struka i zelela bih da ga uklonim. Sa grudima je sve u redu, samo mi naslage oko struka stvaraju problem...i ako neko zna koliko to kosta otprilike i tacnu adresu na koju da se obratim? Unapred mnogo hvala...
 
Pozdrav!
Drago mi je sto je tema izazvala interesovanje. Wini,imala sam puno frke na poslu i odlozila zahvat za pocetak proleca. Inace, skupljala sam u pocetku informacije a sad skupljam polako parice... :lol:
Definitivno sam se odlucila za prof. Radivojevica i jedva cekam da to uradim.
Javicu se uskoro, hvala svima koji su mi pomogli pri donosenju odluke, kao i onima koji su se javili sa suprotnim misljenjima.
Nastavite. :lol: :D
 
ocajna:
Pozdrav!
Drago mi je sto je tema izazvala interesovanje. Wini,imala sam puno frke na poslu i odlozila zahvat za pocetak proleca. Inace, skupljala sam u pocetku informacije a sad skupljam polako parice... :lol:
Definitivno sam se odlucila za prof. Radivojevica i jedva cekam da to uradim.
Javicu se uskoro, hvala svima koji su mi pomogli pri donosenju odluke, kao i onima koji su se javili sa suprotnim misljenjima.
Nastavite. :lol: :D

I ja sam intervencuju radila jos pre pre 4 god kod dr Radivojevica u Medical Centru - ocena 10
 
ocajna:
Znam da nije zdravo, da je skupo itd. Ali oduvek sam bila iskompleksirana zbog grudi i odlucila se, konacno, da ugradim implatante.MOLIM vas da mi, ukoliko ste vec to uradile, iznesete svoja iskustva.SVE me interesuje a najvise kakav je osecaj, komplikacije,koga preporucujete,sve...Bila bih vam neizmerno zahvalna jer ceo zivot sanjam o tome i znam da me moze razumeti samo neko ko je prosao kroz sve to...
Unapred zahvalna.

Ne postoje zene ruzne ni smeshne ni odvratne po onome sto im priroda oduzima ni po onome sto s vremenom gube od svoje lepote, nego po onome sto one same zele da joj dodaju.
 
pre porodjaja grudi su mi bile jaka trojka i sada su tolike ali od porodjaja opustene posto ovde ima devojaka koje su ugradile implatante interesuje me neka preporuka i obavezno cena
 
CINDY !!!!!
Pa ti si onda najkompetentnija za ovu problematiku! Bas mi je drago sto si iznela taj podatak, puno mi znaci s obzirom da je vec toliko vremena proslo i da nemas nikakvih komplikacija. Ako zelis, napisi nam jos nesto o svom iskustvu, znam da bi ti sve ucesnice bile neizmerno zahvalne. SVE NAS INTERESUJE,SVAKA POJEDINOST, SVE STO TI PADNE NA PAMET!
... A onima koje su protiv porucujem da nas jednostavno zaobidju... :wink:
 
ocajna:
Znam da nije zdravo, da je skupo itd. Ali oduvek sam bila iskompleksirana zbog grudi i odlucila se, konacno, da ugradim implatante.MOLIM vas da mi, ukoliko ste vec to uradile, iznesete svoja iskustva.SVE me interesuje a najvise kakav je osecaj, komplikacije,koga preporucujete,sve...Bila bih vam neizmerno zahvalna jer ceo zivot sanjam o tome i znam da me moze razumeti samo neko ko je prosao kroz sve to...
Unapred zahvalna.

Izvini sto odgovaram van teme, ali vecina muskaraca ne voli velike grudi, jos manje silikone.

Naj iskrenije.
 
cijena, prava sitnica :wink:
jednog dana ce neka filmska ili nevazno kakva "diva" sebi prishiti i trecu pa ce chitava armija "ochajnih" pohrliti da sebi uradi isto pa josh ako im njihov dragi kaze da ga bash to pali, pa podrshka tekstilne industrije, aiiiiiii!!!!
no nadam se da ce me do tog dana crvi, larve i ostala bratija sjediniti sa majkom zemljom te da necu morati biti svijedok svega toga.
a sve to pod izgovorom da se ne osijecaju kao zene sa postojecim stanjem u svojem brusu, da ih dechki/muzevi manje vole, bla, bla, bljak.
pitam se samo kad bi postojala mogucnost da se na takav nachin poveca mozak [pamet], da li bi bila tolika pomama kao i za grudina?
ne trudite se da mi odgovorite odgovor vec znam 8)
 
Ja sam bila po prvi put na pregledu u Galathe-i pre dva dana i stvarno su neverovatno ljubazni.Moj problem je sto imam "tubularne dojke"i zbog toga, kako on kaze nece biti nesto idealne (sto me je naravno skroz oneraspolozilo, mislim kad se vec daju tolike pare...)a i rez ne bi mogao da mi bude ispod pazuha vec na bradavici i pri dnu. Vidim da dosta vas kaze da je dr. Radivojevic odlican pa cu otici i kod njega, zanima me samo koliko ste platile...znam da je vec dosta puta pominjano ali...KAKO VAM SADA IZGLEDA ZIVOT, KAKO REAGUJE NEKI DECKO SA KOJIM BI ZELELE DA BUDETE A ON TEK SAZNA ZA SILIKONE, KOME STE REKLE, KAKO SU LJUDI REAGOVALI, KOLIKO VAM SE ZIVOT PROMENIO...i znam da ce svi da kazu pa jel ti ovo radis zbog sebe ili zbog drugih ali BAS ZATO STO TO RADIM SAMO ZBOG SEBE ZANIMAJU ME VASA ISKUSTVA PO PITANJU OVE DRUGE STRANE ZIVOTA, nadam se da me razumete... Ja, inace, imam 23 godine, roditelji me podrzavaju jer shvataju da upravo ZBOG TOG KOMPLEXA NIKAD NISAM IMALA DECKA!!!... zbog tog komplexa nikada nikome nisam dozvolila da mi se dovoljno priblizi (iako se za mnom na ulici okrecu...ako me razumete). Nadam se da ce se o ovoj temi i dalje pisati i UNAPRED HVALA NA SVAKOM SAVETU! Ja inace to treba da obavim za najkasnije dve nedelje , pa ...pisite sto pre...POZDRAV
 
Drage devojke,
imam 30 godina i rodila sam dvoje dece. Grudi su mi dvojka, ali sam zato uspela da sacuvam oblik i nisu mi pale. Nemam kompleks, na plazi ne nosim gornji deo... moj muz je doktor i to plasticni hirurg. Zivimo u inostranstvu, tako da, razumecete, imam i materijalnih sredstava i strucnjaka. Medjutim, moj muz kaze da mi nikad ne bi to dozvolio, kao ni nasoj kcerki ni negovoj sestri. Iz sledecih razloga.

1. Moguce infekcije.
2. Odbacivanje stranog tela, a kada se posle toga izvade silikoni, ne mozete da verujete koliko se koza rastegne i kako grudi nakazno izgledaju.
3. Moguce komplikacije zbog anestezije, sto moze
pogubno da se zavrsi. Totalna anestezija u ozbiljnim medicinskim krugovima opravdava kada je operacija neophodna i kada je zdravlje u pitanju. Sada se sve vise i za carski rez koristi epiduralna anestezija, totalna se uvek kad je to toguce izbegava.
4. Nije tacno da im je rok 20 god, vec posle nekoliko godina se koza razvuce i one pocnu da padaju (sila zemljine teze)
5. Onda treba da se stave nove, vece, a to ti je vrzino kolo.
6. Nije tacno da sve zene mogu da doje sa silikonima, to je prica doktora koje su svoj moral prodali. Ne jednom je moj muz urgentno vadio silikone da ne bi doslo do sepse kad je porodiljama nadoslo mleko i kad su silikoni pukli. A ne daj boze da do sepse dodje.
7.Ima studija koje povezuju rak dojke sa silikonima, zato sto organizam ume da stvori maligne celije oko stranog tela.

Ljudi, zivite u izolaciji, u Srbiji, ne znate kako to izgleda u Evropi. Sve sto sam vam napisala, potpisuje pacijentkinja kada se odluci na operaciju,
da zna koji su rizici i da sama snosi odgovornost.
Kod nas su lekari ocigledno nemoralni, niko ti ne pruza pravu informaciju.
A ako i pored toga zelite da ugradite silikone, samo izvolite, to je stvar izbora, ali mislim da je posteno da znate moguce komplikacije.
 
Mogu da garantujem da pruze sve potrebne informacije ali zene kao da ne cuju to,ovde je sad to ekstra popularno i ne vredi pricati.Evo ovoj devojci je doktor rekao da ne moze da garantuje ekstra lepotu ali ona sad trazi drugo misljenje,dok ne bude nasla nekoga ko ce je staviti na sto i posle se slikaj sa rezultatima.Jednostavno narode vi mislite da su plasticari bogovi,oni naprave najbolje od onoga sto im se nudi kao materijal ali ako nemaju dobar materijal pa ne mogu stvoriti cudo.
Razmislite o svemu pre takve odluke.
 
Pre godinu dana sam ozbiljno razmisljala o operaciji uvecanja dojki.Kad odem da kupim brus,sa vrata trazim najmanji broj!
Prodavacica me onako sazaljivo pogleda i nudi mi nekakve vodene,vazdusne..
:cry:
...Bila sam zaista ocajna i ubijedjena da me zbog toga niko ne voli i da se ne mogu tako ravna(tj. extra ravna!) nikome dopasti!Uzas.
Ne znam sta se desilo u medjuvremenu..Pocela sam da se prihvatam takvom kakva jesam i da se volim.Ko bi me i voleo kad ja sebe ne volim.
Sad je sve bolje.Problem je u glavi.Polako..napredujem.Cak sam kupila kupaci kostim extra small(benetton,presladak je).I tako..
Sto se deckih tice,kome se svidja-ok a kome ne-ne svidja se ni on meni!HA!

Pozdrav

p.s.Sve cure koje se na to odluce ne osudjujem jer znam kako im je.Ja ne bih mogla posle biti skroz zadovoljna jer to nisam ja.Ja sam ona sto nosi najmanji grudnjak koji moze naci i TACKA.
 
emily:
Pre godinu dana sam ozbiljno razmisljala o operaciji uvecanja dojki.Kad odem da kupim brus,sa vrata trazim najmanji broj!
Prodavacica me onako sazaljivo pogleda i nudi mi nekakve vodene,vazdusne..
:cry:
...Bila sam zaista ocajna i ubijedjena da me zbog toga niko ne voli i da se ne mogu tako ravna(tj. extra ravna!) nikome dopasti!Uzas.
Ne znam sta se desilo u medjuvremenu..Pocela sam da se prihvatam takvom kakva jesam i da se volim.Ko bi me i voleo kad ja sebe ne volim.
Sad je sve bolje.Problem je u glavi.Polako..napredujem.Cak sam kupila kupaci kostim extra small(benetton,presladak je).I tako..
Sto se deckih tice,kome se svidja-ok a kome ne-ne svidja se ni on meni!HA!

Pozdrav

p.s.Sve cure koje se na to odluce ne osudjujem jer znam kako im je.Ja ne bih mogla posle biti skroz zadovoljna jer to nisam ja.Ja sam ona sto nosi najmanji grudnjak koji moze naci i TACKA.
Apsolutno se slazem s tobom.

P.S. Velike grudi deluju vulgarno.
 

Back
Top