Lenja

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.449
Malo malo, pa neko ima za zenu lenju kravu. Izgleda da se muskima danas ni ne isplati zeniti, jer sve zivo rade dok one leze.

Evo npr. neko vama blizak seli i vi mu pomazate, a njegova zena lezi ko krava i sva je slow motion. I toga danas ima jako puno. Meni nije jasna jedna stvar, da kao musko radis sve i nerviras se i svadjas sa zenom. Umesto da te boli ******, pa kad ona nece neces ni ti pa kud puklo - ko mu jebbe mater. Niko nije bogom dan, da nekom serre po glavi.

Kako vi gledate na lenje krave?

Da li bi ih trebalo stapom po grbi? Ili ici njihovom taktikom pa se praviti mutavi ili odjebat to sve?

Meni osobno su zadnje dve najdraze. Ili biti isti takav ili sterat u ******.:)
 
Malo malo, pa neko ima za zenu lenju kravu. Izgleda da se muskima danas ni ne isplati zeniti, jer sve zivo rade dok one leze.

Evo npr. neko vama blizak seli i vi mu pomazate, a njegova zena lezi ko krava i sva je slow motion. I toga danas ima jako puno. Meni nije jasna jedna stvar, da kao musko radis sve i nerviras se i svadjas sa zenom. Umesto da te boli ******, pa kad ona nece neces ni ti pa kud puklo - ko mu jebbe mater. Niko nije bogom dan, da nekom serre po glavi.

Kako vi gledate na lenje krave?

Da li bi ih trebalo stapom po grbi? Ili ici njihovom taktikom pa se praviti mutavi ili odjebat to sve?

Meni osobno su zadnje dve najdraze. Ili biti isti takav ili sterat u ******.:)

sta bre, neko se seli a zena da mu tovari namestaj u kamion?
si ti normalan?
ona je vec danima pakovala case, tanjire, serpe, posteljine, odecu, knjige, obucu, sve to slagala, a on gledao fudbal.
e sad kad je ostalo da se utovare teske stvari u kamion ONA TO DA RADI?
ajde ne budali
 
Da li bi ih trebalo stapom po grbi? Ili ici njihovom taktikom pa se praviti mutavi ili odjebat to sve?

Meni osobno su zadnje dve najdraze. Ili biti isti takav ili sterat u ******.:)

Da mi je žena takva.... poludeo bi, jednostavno bi usledilo upozorenje i da nemam nameru da mi par bude neko takav, ukoliko se ne bi promenila u neko dogledno vreme zna se - ćao zdravo.

sta bre, neko se seli a zena da mu tovari namestaj u kamion?
si ti normalan?
ona je vec danima pakovala case, tanjire, serpe, posteljine, odecu, knjige, obucu, sve to slagala, a on gledao fudbal.
e sad kad je ostalo da se utovare teske stvari u kamion ONA TO DA RADI?
ajde ne budali

To je druga priča, mislim da znam na šta je ciljao...
 
sta bre, neko se seli a zena da mu tovari namestaj u kamion?
si ti normalan?
ona je vec danima pakovala case, tanjire, serpe, posteljine, odecu, knjige, obucu, sve to slagala, a on gledao fudbal.
e sad kad je ostalo da se utovare teske stvari u kamion ONA TO DA RADI?
ajde ne budali

A ko bi joj tovario da muski izumru? Sta bi gorilu - majmuna za dva dana izdresirala da vozi kamion i tovari namestaj, a sve to ni malo ne izgrebe?
 
Da mi je žena takva.... poludeo bi, jednostavno bi usledilo upozorenje i da nemam nameru da mi par bude neko takav, ukoliko se ne bi promenila u neko dogledno vreme zna se - ćao zdravo.

Tako je. Jer ako krenes logikom kad nije njoj stalo, sto bi njemu. Jer da joj je stalo, gospodja bi se aktivirala i radila, a ne cesala jaja.
 

Ma teska je ona osoba. Shvata ona jako dobro, nego mora ici uz ******. E vidis takvoj zenskoj pase neki ke-njac, ali ona garant voli biti dobro istorbana. E sad ke-njac je poslusan, ali tesko da dobro torba.
Ako izabere kenjca, onda ce ceo zivot biti polu zadovoljena i ke-njac ce onda jos vise trpiti, jer trpi standardnu nervozu plus nervozu sto nije svrsila kako spada.
 
da muski izumru verovatno ne bi morala ni da se seli....


E ****** sad. Vi zene stalno, te mi muski ovakvi te onakvi, a bez nas ste grintave. Zamisli svet bez muskaraca. Pa to bi bilo zivcanih salterusa na sve strane, ni planinarenje vam puno ne bi pomoglo.

Kita leci mnoge psihicke bolesti. Posalji u ludaru kitonju i da vidis koliko bi zena izaslo normalnih van za nekoliko dana.
 
Samo promenis taktiku i krenes sa kuliranjem,npr kupis motor..
Ghelyon.gif

Sto motor ume da ih nervira to je cudo jedno,provereno:lol:
Od muke pocnu i da rade po nesto,kako bi te vratile u kucu:lol:
 
eto ti sanse da se zaposlis...ludara,idealno mesto,a verovatno bi bilo i za stalno...

A sta bi tebi takav neki posao odmogao?

Evo i kod tebe vidim problem zasto ne mozes naci decka. Previse furas svoje stavove. Moras malo popustiti i ici im niz dlaku, i da vidis kako ces imati ljubav svog zivota.
 

Back
Top