Lenja

HEY SILVER ..AJDE PALI MOTOR ..PA DA ODEMO DO NJIH DA IH RAZBUCAMO OD EBANJA ...LOL XAXAXA!
I ja mislim da je vreme da se predje na konstruktivna resenja,verbalno ne vredi..
Ghelyon.gif
 
Ma nije ta lenja, nego mu tera ***** zbog nečega što je uradio ili rekao, a on ne sme da joj skreše pred drugima jer će posle mesec dana da trpi histerisanja i pretnje razvodom/raskidom i uvrede i restrikcije sexa.
Znači nije ona lenja krava nego je on sysa.
 
Evo npr. neko vama blizak seli i vi mu pomazate, a njegova zena lezi ko krava i sva je slow motion. I toga danas ima jako puno. Meni nije jasna jedna stvar, da kao musko radis sve i nerviras se i svadjas sa zenom. Umesto da te boli ******, pa kad ona nece neces ni ti pa kud puklo - ko mu jebbe mater. Niko nije bogom dan, da nekom serre po glavi.
To je klasika... par se seli, on pozove drugara... njih dvoje se kao nešto svađaju, ovaj jadnik gleda i ne vjeruje, ali vuče namještaj, još sa drugarom uz pivce raspreda priče o ženama kravama... a drugar pametan, čuva ženu od teškog rada a osedla budalu...
 
To je klasika... par se seli, on pozove drugara... njih dvoje se kao nešto svađaju, ovaj jadnik gleda i ne vjeruje, ali vuče namještaj, još sa drugarom uz pivce raspreda priče o ženama kravama... a drugar pametan, čuva ženu od teškog rada a osedla budalu...

Nije tu rec o tolikim neradnicima. Da, bas ce neko toliko glumatat da bi mu drugi odradio i ne tako tezak posao. Jebbo jednu selidbu.:lol:
 
Ma nije ta lenja, nego mu tera ***** zbog nečega što je uradio ili rekao, a on ne sme da joj skreše pred drugima jer će posle mesec dana da trpi histerisanja i pretnje razvodom/raskidom i uvrede i restrikcije sexa.
Znači nije ona lenja krava nego je on sysa.


Pretnja razvodom? Cudno. Kako nekom zena moze pretiti razvodom. Ona zapreti, a ti joj kazes idi sta cu ti ja.
 

Back
Top