Lek za erekciju.

Ma nemoj a ti mozes sve? Nisi objasnio sta je jos uvek disajni oksid i gomilu drugih stvari.

Jednostavno vegan ishrana nije zdrava dugorocno gledano, moze neki pacijent da kratkorocno bude uzdrzan od nekih namirnica, ali ono sto propagirate nikako nije tacno, a kada se pogleda kakvi su sve vegani i cime se sve bave - veoma je jasno. Retko kada vegan samo trubi o ishrani, bar oni uticajni i veci - ima svega tu, svim zivim se bave, svakojakim promocijama.
 
Jednostavno vegan ishrana nije zdrava dugorocno gledano, moze neki pacijent da kratkorocno bude uzdrzan od nekih namirnica, ali ono sto propagirate nikako nije tacno, a kada se pogleda kakvi su sve vegani i cime se sve bave - veoma je jasno. Retko kada vegan samo trubi o ishrani, bar oni uticajni i veci - ima svega tu, svim zivim se bave, svakojakim promocijama.

Tema je o potenciji a ne rezimu ishrane. Pogubio si se.
 
U jednom kilogramu snicli spremljenih na rostilju postoji toliko benzo-a-pirena (kancerogena materija) kao u 600 cigareta


Efekti benzo a pirena unutar testisa

http://www.mdpi.com/1660-4601/5/1/32

Testisi srednje velicine i ukupna tezina kanalica nakon izlozenosti benzo a pirenom smanjeni su za 33%

Takodje je utvrdjeno, nakon izlozenosti malim dozama benzo a pirena dolazi do endokrinih i spermatogenih disfunkcija
 
Naravno,NETACNO-jos jedna veganska propaganda..

Hehe smesni su brate stvarno. Znaci mi smo do sada popusili milion tona cigareta a cudo jos nismo umrli hahahah.

Znaci za godinu dana takvi ljudi popuse 100 cigareta dnevno kada se preracuna hahahahha i jos zivi. Kako ovako lupaju neke brojke a nisu uzeli ni da proracunaju pa da vide da li je to suludo sto pricaju.

Kakvih bre 600 cigareta komparacija sa kilogram snicli. I to jos nije ni napisao snicle cega? Ali to religiju ne zanima, za religiju je svako meso isto - bitno da je meso.
 
Naravno,NETACNO-jos jedna veganska propaganda..

Istrazivanje koje je dokazalo da supstanca u mesu uzrokuje anomalije testisa i devijacije ponih organa radjena je u cilju propagande, veganske?
Hoces da kazes da casopis dolazi od vegana? Decak, casopis ima logo koji koristi zvanicna medicina.

ijerph-logo.png
 
Hehe smesni su brate stvarno. Znaci mi smo do sada popusili milion tona cigareta a cudo jos nismo umrli hahahah.

Znaci za godinu dana takvi ljudi popuse 100 cigareta dnevno kada se preracuna hahahahha i jos zivi. Kako ovako lupaju neke brojke a nisu uzeli ni da proracunaju pa da vide da li je to suludo sto pricaju.

Kakvih bre 600 cigareta komparacija sa kilogram snicli. I to jos nije ni napisao snicle cega? Ali to religiju ne zanima, za religiju je svako meso isto - bitno da je meso.

ovo je vec bezobrazluk,ne znam zasto ih moderatori ne opomenu..ja jedem melo meso i junetinu..mozda tu ima vise cigareta nego u onim sniclama na rostilju..jbg ponovo sam propusio..

- - - - - - - - - -

Istrazivanje koje je dokazalo da supstanca u mesu uzrokuje anomalije testisa i devijacije ponih organa radjena je u cilju propagande, veganske?
Hoces da kazes da casopis dolazi od vegana? Decak, casopis ima logo koji koristi zvanicna medicina.

ijerph-logo.png

to sto trabunjas oko cigareta i snicli kao i kancera u mesu je veganisticka propaganda,providni ste mnogo vi vegani sektaski..
 
Slabu žensku potenciju i nedostatak seksualne želje jednostavno leče medeni kolači sa susamom. Hormon koji luči hipofiza, sastavljen je prevashodno od proteina, zbog čega je veoma potreban svakom organizmu, a najneposrednije deluje na rad polnih žlezda.

Pripremite ljubavni kolačić

Kolačić afrodizijak se pritom lako priprema. Osim što sadrži kalijum, magnezujum, asparagusovu so, ova poslastica ima i vitamin E – vitamin plodnosti i F -nezasićena uljna kiselina, kao i kalcijum, fosfor i lecitin. Susamovo seme je, na primer, za 50 procenata bogatije proteinima od mesa.
 

Back
Top