Legalizacija marihuane....za ili protiv?!

Dali ste za legalizaciju marihuane?

  • da, uvek i svuda

  • ne, nikako, to je zlo veliko


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
63 godinе,i sta sad ima veze aaa
u punoj sam snazi,jaja se malo opustila ali moja zena/baba me pusti ponekad da opalim klinke koje vole ovakve matorce

Ајм соу хепи фор ју :lol:

Управо си доказао оно што ја желим да кажем - да ли би могао од једног осамнаестогодишњака да очекујеш такву контролу (да не причамо о млађој деци)?
 
Poslednja izmena:
Mislim da bi to bila dobra stvar.
Drzava bi imala ogromne prihode od toga, turisti iz celog sveta dolazili bi ovamo da se navare i ogromne pare bi se slivale u budzet.

Oni koji konzumiraju marihuana oslobodili bi se predrasuda koje okolina i porodica imaju prema njima, i mogli bi da na miru uzivaju svoj porok bez straha da ce biti uhapseni ili da ce ih neko videti...

Veliko DA za legalizaciju

АПСОЛУТНО НЕ!

Шта, не може да се опусти без дроге? Море, батина па да опушта уз њу сваки пут када је напет. Делотворно, а здраво! :mrgreen:
 
Ајм соу хепи фор ју :lol:

Управо си доказао оно што ја желим да кажем - да ли би могао од једног осамнаестогодишњака да очекујеш такву контролу (да не причамо о млађој деци)?


kakva kontrola bre?
shvatas li ti ko su mladja deca?
shvatas li da u mojoj ulici imaju klinci kojima stariji diler daje da raznose po naselju proizvode,i to teske droge?
gde zivimo mi posle.. pitam se:think::think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Situaciju ne bi trebalo posmatrati u smislu kako će to uticati na ljude, da li da uzimaju travu ili ne. Njihov život, njihova stvar.
Mene više zanima kako bi to uticalo sa aspekta kriminala, da li bi ga bilo manje u toj oblasti? Malo, malo, pa imamo vest o tome kako se suprostavljaju nekakvi klanovi koji se bave dilovanjem, o sitnim i da ne pričam.
 
ma kad te sretnem uvek nesto kenjas,i izmisljas:P
a znas kako me zabole neko tvoje misljenje,volim samo da ti skacem po picki i da te nerviram a ti ispadnes jos vise glupa jer se nerviras i ne shvatas da je ovo samo forum :per:




kakva kontrola bre?
shvatas li ti ko su mladja deca?
shvatas li da u mojoj ulici imaju klinci kojima stariji diler daje da raznose po naselju proizvode,i to teske droge?
gde zivimo mi posle.. pitam se:think::think:
Ne rise da vam u kraju dostavljaju gudru na kucnu adresu kao home delivery fazon :eek:, do jaja . :ok:
 
ma kad te sretnem uvek nesto kenjas,i izmisljas:P
a znas kako me zabole neko tvoje misljenje,volim samo da ti skacem po picki i da te nerviram a ti ispadnes jos vise glupa jer se nerviras i ne shvatas da je ovo samo forum :per:




kakva kontrola bre?
shvatas li ti ko su mladja deca?
shvatas li da u mojoj ulici imaju klinci kojima stariji diler daje da raznose po naselju proizvode,i to teske droge?
gde zivimo mi posle.. pitam se:think::think:

Па решење није легализовати дрогу, већ хапсити дилере и спроводити веома оштре законе са свим у вези дроге.
 
Ne rise da vam u kraju dostavljaju gudru na kucnu adresu kao home delivery fazon :eek:, do jaja . :ok:

ne bas,ali slicno :D
j'bg,to ti je Padinjak

tu je ludara,zatvor,a dilera i narkomana na stotine

a neki retard onda dodje ovde i ispusta govanca govoreci nesto "dubokoumno" tipa br narkomana bi porastao,a ovo kad bi se uradilo ,naravno da bi opao broj dilera
ali nee,njima je vazno da ne zele da osete miris vutre na ulici
Svejedno,ko zeli uzece,ko ne zeli nece..
i ovako je rasprostranjena svuda
 
Anketa je prilicno losa, tj ipak bi trebalo biti vise mogucih odgovora, zar ne?
Da se nadjemo na pola puta izmedju "velikog zla" i "uvek i svuda"? :lol:
Ipak, glasao sam za prvu opciju.
Covek bi trebao imati slobodu izbora sto se toga tice.
Simptomaticno je da u zemljama u kojima je marihuana legalizovana procenat dece koji je konzumira mnogo manji nego kod onih koji je drze u ilegali.
Uvek je sladje "zabranjeno voce"?
Pa ima tu nesto.
Takodje, drugo je kada govorimo o (pre)mladim ljudima koji je konzumiraju a drugo su zreli i (psihicki) stasali ljudi.
 
Anketa je prilicno losa, tj ipak bi trebalo biti vise mogucih odgovora, zar ne?
Da se nadjemo na pola puta izmedju "velikog zla" i "uvek i svuda"? :lol:
Ipak, glasao sam za prvu opciju.
Covek bi trebao imati slobodu izbora sto se toga tice.
Simptomaticno je da u zemljama u kojima je marihuana legalizovana procenat dece koji je konzumira mnogo manji nego kod onih koji je drze u ilegali.
Uvek je sladje "zabranjeno voce"?
Pa ima tu nesto.
Takodje, drugo je kada govorimo o (pre)mladim ljudima koji je konzumiraju a drugo su zreli i (psihicki) stasali ljudi.

Наведи изворе за ову тврдњу. :rtfm:
 
Anketa je prilicno losa, tj ipak bi trebalo biti vise mogucih odgovora, zar ne?
Da se nadjemo na pola puta izmedju "velikog zla" i "uvek i svuda"? :lol:
Ipak, glasao sam za prvu opciju.
Covek bi trebao imati slobodu izbora sto se toga tice.
Simptomaticno je da u zemljama u kojima je marihuana legalizovana procenat dece koji je konzumira mnogo manji nego kod onih koji je drze u ilegali.
Uvek je sladje "zabranjeno voce"?
Pa ima tu nesto.
Takodje, drugo je kada govorimo o (pre)mladim ljudima koji je konzumiraju a drugo su zreli i (psihicki) stasali ljudi.

Da li je razlika u redovitom duvanju i onom povremenom?
 
Situaciju ne bi trebalo posmatrati u smislu kako će to uticati na ljude, da li da uzimaju travu ili ne. Njihov život, njihova stvar.
Mene više zanima kako bi to uticalo sa aspekta kriminala, da li bi ga bilo manje u toj oblasti? Malo, malo, pa imamo vest o tome kako se suprostavljaju nekakvi klanovi koji se bave dilovanjem, o sitnim i da ne pričam.

Pa, sta mislis, kako bi uticalo na kriminal?
 
Јадан ти коме треба дрога да би видео да има лепих ствари у животу!

Жао ми те заиста!

e a mislim da ti stvarno treba buxna
posto ovako nemas pojma gde zivis,jos se zastupas za onu malu sto se karrala sa lozacem za pare
Ma bre i ne bi me cudilo da pusi travu,mislis da oni ne rade to,klinci?
jos kao nesvesni..
tuki moj nesvesni
 
Наведи изворе за ову тврдњу. :rtfm:

Iskreno, nemam sada vremena traziti po netu.
Znam da sam citao relativno skoro jedno istrazivanje koje je pokazalo da se procenat konzumenata legalizacijom nije povecao, kao i da je procenat mladih "uzivalaca" veci u tranzicionim zemljama.
A i sam sam svedok toga, bio sam u Amsterdamu i Torontu (gde je takodje izvrsena liberalizacija) i niko od mladih koje upoznah nije ni probao marihuanu (iako imaju specijalizovane radnje za prodaju kanabisa, recimo).
Takodje, znam koliko ovde mladi "duvaju".
Cak je rasprostranjenije nego sto statistika veli.
Pricam, dakle, iz sopstvenog iskustva i ne tvrdim da sam u pravu.
Mislim, takodje, da jos nije pravo vreme da se i kod nas legalizuje.
 

Back
Top