Legalizacija Canabisa

Da li konzumirate travu ?

  • Da

    glasova: 4 11,1%
  • Ne

    glasova: 23 63,9%
  • Samo šljivovitzu

    glasova: 3 8,3%
  • Ponekad travu

    glasova: 2 5,6%
  • Kombinujem sljivovitz i travu

    glasova: 2 5,6%
  • Smoki

    glasova: 3 8,3%

  • Ukupno glasova
    36
Protiv, Srbi su ionako ludi i nemaju mnogo logike, jos da se i travom unistava ono malo mozga, to je katastrofa osim u jednom slucaju, a to je da se Srbija javno deklarise kao drzava glupih i lenjih i onda sto vise travara to bolje i pomaze....gde ces bolje nego naduvan radnik, naduvana trudnica, naduvan vozac gradskog prevoza itd itd..
Tri odelenja za talente koji su zalutali u Srbiju rodjenjem i posle nek idu napolje, a ostali klasika, pivo kafici posle posla, stomaci i sponzorusice ....
kao što rekoh i openbox kolegi, ljudi koji bi da puše travu je puše i ovako. Bez legalizacije. Legalizacija bi samo napunila budžet. Ne bi povećala broj konzumenata
 
kao što rekoh i openbox kolegi, ljudi koji bi da puše travu je puše i ovako.
ма то стоји,
иста ствар и са хомићима, нек се кући у четири зида лиже ко ским оће али не да се то озваничи.

тако и са дрогама,
ако некоме не иде живот како треба па ће да се олакшава овако и онако нека то ради, немам ја ништа против,
али ако се озваничи онда ће мала деца мислити да је то добро пушити...
али ако није озваничено, онда ће дете ипак размислити да ли је то уреду или није пре неголи узме то пушити...

...
мислим све ово што пишем, би требало да се одради ако се хоће нормално друштво кроз 10-20 година,
али мислим да се друштво у србији, и многим земљама окружења, дизајнира да буде "пропало друштво"..
 
Recimo ja to nikad nisam probala i odbija me jer je ilegalno, sad kad postane legalno i otvore neki kafić po tom pitanju možda svratim 🤷🏻‍♀️
Ja sam kao srednjoškolac to probao nekoliko puta. Nisam postao ćoman, niti sam poludeo zbog toga. Čisto sumnjam da bi neko počeo da konzumira bilo kakvu drogu samo zato što je sada legalna a ranije to nije bila.Onaj ko uzima opijate, uzima ih svakako, ni ne znajući šta je uzeo, kako je uzgojeno i čime je prskano. Nije ga briga. Legalizacijom bi bar dobili neki stiker, deklaraciju, opis proizvoda i upozorenja
 
ма то стоји,
иста ствар и са хомићима, нек се кући у четири зида лиже ко ским оће али не да се то озваничи.

тако и са дрогама,
ако некоме не иде живот како треба па ће да се олакшава овако и онако нека то ради, немам ја ништа против,
али ако се озваничи онда ће мала деца мислити да је то добро пушити...
али ако није озваничено, онда ће дете ипак размислити да ли је то уреду или није пре неголи узме то пушити...
To su finese da li ce morati da se neko izjasni da je debil da bi dobio licencu da slobodno nosenje i konzumiranje...
Necu tu namerno da dajem ideje kako se to moze lepo odraditi....

Ali je potrebno , bar dok se drzava i vlast ne izjasni da hoce da pravi Srbiju jedinu drzavu na svetu gde se vise isplati biti glup i lenj nego vredan i inteligentan na svetu ...nista od legalizacije...

Posle, delilti 25 i 26 u mesecu upola cene , penzosima i studentima....borcima, trudnicama, alkosima i nasilnicima..
 
Jeste ali ne za nas obicne smrtnike. Verovatno ce biti monopol nad uzgojem gde ce se samo pojedinci moci baviti time.
Uvek je tako.
Ne možeš uzgajati nešto ,a da ne probaš. Zamisli imaš baštu i u njoj rodio paradaiz. Nema šanse da ćeš sve samo prodati,a da ne znaš kakav ti je proizvod. Da uzgajam vutru, morao bih da zdimim svaki batch, svaku seriju, da vidim kakva je. Kontrola kvaliteta
 
Ne možeš uzgajati nešto ,a da ne probaš. Zamisli imaš baštu i u njoj rodio paradaiz. Nema šanse da ćeš sve samo prodati,a da ne znaš kakav ti je proizvod. Da uzgajam vutru, morao bih da zdimim svaki batch, svaku seriju, da vidim kakva je. Kontrola kvaliteta
Gajim i ruze i svakakvo bilje pa ih ne zvacem :lol:
Biljke su biljke :)
Problem je politika i mafija. Nema sanse da se bilo ko ko je van tih krugova bavi time legalno ili ilegalno.
Za medicinske svrhe podrzavam.
 
onda te šefovi posmatraju(promatraju)

kad sam ugovor sklapala za zdravstvenim osiguranjima morala sam priložiti proširen izveštaj o krivičnoj evidenciji

I kad je stiglo čist ko suza bez zapisa :lol:

Da je recimo pisalo kršenje Zakona o narkoticima nebih mogla sklopiti ugovor

Isto tako bilo gde da apliciram za posao mora biti čisto kao suza

I sad koga god da primim da radi mora priložiti izvještaj o krivičnoj evidenciji ne starij od mjesec dana
To je propis
🤷🏻‍♀️
 

Back
Top