Legalizacija Canabisa

Da li konzumirate travu ?

  • Da

    glasova: 4 11,1%
  • Ne

    glasova: 23 63,9%
  • Samo šljivovitzu

    glasova: 3 8,3%
  • Ponekad travu

    glasova: 2 5,6%
  • Kombinujem sljivovitz i travu

    glasova: 2 5,6%
  • Smoki

    glasova: 3 8,3%

  • Ukupno glasova
    36
Postoji slicnost izmedju trave i alkohola..
Ali nije ocigledna....
Kad pecem rakiju , ispecem i komsijama po neki kazan, i sad ja sam skolarac sto ce reci takmicenja hemija, fizika, matematika informatika srpski, muzika, sta god je moglo da se lepo putuje....I svakog pitam da mu ne ide prvenac, tj da odvojim....Aaaaa jok....
Znaci niko nije rekao odvoji mi prvenac u zasebnu flasu , a ostalo vozi u lonac..
Jos ja kazem od toga ti je mamurluk, otrov je , slepilo ...
Ma jok nek udara u glavu , zbog toga i pijem....

Dakle tu imamo alkohol koji nije casica koja ima dezinfekciono i iritantno dejstvo koje zovemo cirkulacija....nego imamo socioloski efekat da me alkohol socijalizuje i opije..

Zato imamo skoro 90% devojaka mladih koje kad idu u grad da bi spustile troskove prvo se nalochu kuci kod jedne od njih...pa posle prosto prizivaju da ih neko sa ledja vredja, tj da ih seljacki drpa i vacari , a ovako sitno kulturiska peting vacarenje, to ni u ludilu , feminacisti odmah...

Slicno sluzi i trava da bude drustveni lubrikant....malo drugacije deluje, a mi muzicari imamo muziku koja takodje moze da opije...bez lazi , samo ne moze svakog, ali ko je muzicki podlozan on je bukvalno opijen samo moze da vozi , drustveno je podmazan...i emotivno...

Tendencija animalnosti i snishodjenja licnim grupisanjima prema porocima je vidljiva...
Znaci sta god da opisujete ili iznosite kao neku posledicu kod ponasanja ljudi , ljudi ce teziti da se uguraju u pozitivan kontekst...i da siluju tumacenje samo da bi upali u pozitivan kontekst. Tj da sire sferu uticaja prema svojim zeljama...

Otud silne lagarije da trava nije stetna, da alkohol donosi zdravlje, da je kafa mnogo korisna samo eto malo kod kardio sistema je stetna ali samo ako je neko vec oboleo , sto nije naravno istina...Ljudi zele da se ubroje u pozitivu , kao sto ku.rva prica o postenju i relativizuje promiskuitet, kao sto matore zene , a ima starih pesama da ne mislite da su kuguarke izmisljene tek pre 10 godina....koje pevaju o tome ko ce koga da zavede i ko hara po selu zavodeci neiskusne ili lakome mlade mladice...

Da li da pisem o tome da npr ista obrazovna struktura, npr MIT, ima kurseve koji se placaju i kurseve koji su besplatni...i tacno vidite po ponasanju osobe koja vam se obraca da li je kurs 2700 dolara ili je besplatan, a u oba slucaja je osoba placena od fakulteta isto, narocito stazisti , da to tako nazovem..

I svuda vidite tu podanost novcu , ne u smislu profesionalnosti nego u smislu prodane dushe za sitnis....neverovatno i ugradjeno u moral...ako platis treba da pravis probleme i da krsis kucni red usluge i firme...i da bukvalno samo sto ne silujes pruzaoca usluge...

Znam da Srbi i Srbija misli da nije Ceska i da ovde ipak ljudi imaju nivo nisu roba za prodaju i za sekusalne usluge, ali uopste nije tako...
To ima veze sa javnom scenom javnim moralom, nazovimo tu komponentu morala tako..

A kod nas vec 30 godina nemamo iole dosledan ili normalan ili uopste javni moral...
Imamo javni grupi , javni diskurs, imamo javno medijsko mnjenje koje je lako usmerivo i naravno otislo je i u farmu i u ostvo i kako se sve zovu ti realiti programi..
 
Хлеба и игара.
Или више модеран израз:
Траве и Тик-Тока.

Отупљено друштво ћути и ради шта му се каже.
Подржавам!
Само ви блејите и блените, док ћемо ми остали да убирамо плодове. :D
 

Back
Top