Nemacki parlament ogromnom vecinom legalizovao koriscenje marihuane u Nemackoj!

Stvar je gotova.

U Nemackoj postalo legalno koriscenje marihuane.



Samo Srbija kaska za svetom.
U Kanadi je legalizovana vec 6 godina i postoje prodavnice koje je prodaju legalno osobama sa +18 (mislim na godine a ne nesto drugo). No, akcize i porezi su toliko visoki na nju da i dalje postoji ilegalno trziste marihuane gde mozes za 60% cene te legalizovane nabaviti majka maru za opustanje, slicno je i sa obicnim duvanom. Moj zakljucak u vezi svega je da drzavu zabole za zdravlje gradjana, to je samo deklarativna prica, samo je interesuje da se ukljuci u preraspodelu tog kolaca od silnih milijardi $ koje ljudi odvoje na psihostimulanse. Nisu ni Svabovi humaniji, u interesu je da uteraju sto vise novca u budzet.
 
Niko nikad nije umro od koriscenje marihuane. Kada su to Kanadjani utvrdili resili su da i oni legalizuju.

Pri tom marihuana je i lekovita za mnoge bolesti, kao nesanicu , multipla sklerozu i mnoge druge.

Sa druge strane od pusenja cigareta dnevno umire u Srbiji hiljade ljudi.

Ali marihuana je ilegalna - a cigarete koje ubijaju i pusace i nepusace - legalne?
 
U Kanadi je legalizovana vec 6 godina i postoje prodavnice koje je prodaju legalno osobama sa +18 (mislim na godine a ne nesto drugo). No, akcize i porezi su toliko visoki na nju da i dalje postoji ilegalno trziste marihuane gde mozes za 60% cene te legalizovane nabaviti majka maru za opustanje, slicno je i sa obicnim duvanom. Moj zakljucak u vezi svega je da drzavu zabole za zdravlje gradjana, to je samo deklarativna prica, samo je interesuje da se ukljuci u preraspodelu tog kolaca od silnih milijardi $ koje ljudi odvoje na psihostimulanse. Nisu ni Svabovi humaniji, u interesu je da uteraju sto vise novca u budzet.

pa bolje budzet da se puni oporezivanjem uzivalaca narkotika nego da se puni pljackom postenog radnika i seljaka
 
Niko nikad nije umro od koriscenje marihuane. Kada su to Kanadjani utvrdili resili su da i oni legalizuju.

Pri tom marihuana je i lekovita za mnoge bolesti, kao nesanicu , multipla sklerozu i mnoge druge.

Sa druge strane od pusenja cigareta dnevno umire u Srbiji hiljade ljudi.

Ali marihuana je ilegalna - a cigarete koje ubijaju i pusace i nepusace - legalne?
Pa ni majka mara nije bezazlena, broj saobracajnih nesreca izazvanih upotrebom marihuane je od legalizacije kako kazu "dramaticno" porastao, statisticki 475% (da, cetristotinesedamsdestpet %).
LINK, LINK <-----
Cak 26.4% poginulih na drumovima u Kanadi 2020 je imalo tragove marihuane u krvi na stolu za autopsiju. Razmislite o tome.

Upotreba marihuane u medicinske svrhe kao sto si ti naveo ima opravdanje ali upotreba u relaksirajuce i nema neko realno pokrice. Kao i opijanje.
 
Poslednja izmena:
pa bolje budzet da se puni oporezivanjem uzivalaca narkotika nego da se puni pljackom postenog radnika i seljaka
Samo sto su se tesko za.y.eba.li u tom slucaju, ilegalno trziste je samo malo strpnuto. No, zato ga policija zesce kontrolise nego pre 7 godina.

Edit.
Nece drzava odustati i od novca koji u budzet uteraju od radnika i seljaka, sve je veci % iz godine u godinu. Treba finansirati raznorazne ratove sirom sveta ( Sirija, Avganistan, Ukrajina), sve vecu i vecu drzavnu administraciju sa sve vecim i vecim platama...
 
Pa ni majka mara nije bezazlena, broj saobracajnih nesreca izazvanih upotrebom marihuane je od legalizacije kako kazu "dramaticno" porastao, statisticki 475% (da, cetristotinesedamsdestpet %).
LINK, LINK <-----

Upotreba marihuane u medicinske svrhe kao sto si ti naveo ima opravdanje ali upotreba u relaksirajuce i nema neko realno pokrice. Kao i opijanje.

to se lako regulise tako sto zabranis sedanje za volan pod pretnjom kazne pod uticajem opijata
 
Niko nikad nije umro od koriscenje marihuane. Kada su to Kanadjani utvrdili resili su da i oni legalizuju.

Pri tom marihuana je i lekovita za mnoge bolesti, kao nesanicu , multipla sklerozu i mnoge druge.

Sa druge strane od pusenja cigareta dnevno umire u Srbiji hiljade ljudi.

Ali marihuana je ilegalna - a cigarete koje ubijaju i pusace i nepusace - legalne?
jeste ,samo nemoj naduvan da mi sedas za volan ili da mi izlazis na skelu. kod kuce radi sta hoces.
isto vazi i za rakiju
 
Eto ti sad. Onog nesrećnog Koluviju vucaraju po sudovima, a čovek samo hteo da uvede Srbiju u Evropu.
А ,Не.
Кулувија је морао да буде ухапшен по нашем важећем Закону а оне које вуцарају по тим Судовима под ПРЕТЊАМА И ПОКУШАЈИМА давања Мита су само они несрећни Пандури који су се понашали сходно Закону!

Исто као оних 6 Жандарма који су мало исрендречили Бату Андреја код геј-параде па сви били оптужени,суспендовани на ПРАВДИ БОГА.
 
to se lako regulise tako sto zabranis sedanje za volan pod pretnjom kazne pod uticajem opijata
I jeste regulisano, imas odredjen nivo THC-a koji smes da imas u krvi, kao i za alkohol. No, za volan sedaju i pijani i "opusteni" (ili drogirani sto bi rekli moje pokojne babe i dede), budale zabole ona stvar za ogranicenja.

A opet, alkohol ne smes da pijes na ulici recimo, marihuanu smes da koristis nasred ulice (pa meni smrdi na njen govnjiv miris na svakom cosku, po celoj ulici) sto je meni totalno nerazumno. Klinci ne smeju da udju u prodavnicu marihuane (ne smeju ni u prodavnicu pica) ako imaju manje od 18 (godina a ne nesto drugo) ali nabavljaju od starijih (cesto im roditelji kupuju) ili od ilegalnih prodavaca pa zadnjih 6-7 godina dvorista i zgrade skola (zabole ih za zabrane duvanja i pusenja unutra) smrde na govnjiv smrad marihuane. Pa posto od majka mare nije veliki korak do malo jacih "opustaca", pogoto sto su u provincji Britanska Kolumbija legalizovane i manje kolicine tezih droga, dok lupite dlanom o dlan moze vam se desiti da vam potomstvo postane ozbiljan ovisnik.
 
Kakve se sve danas “ djakonije “ koriste, marihuana je kao salata ...
Одлично!
Па ви сте на томе,хероину и Кокакину и себи неку условну тренутну Независност избоксовали.
Све што сте у свом Животу научили да радите је препродаја Наркотика.
 
jeste prdnula u cabar - sve manje para , seljaci blokiraju puteve svuda

sad su legalizovali marihuanu da malo opuste ljude
И није њима да опусте Људе него им предстоје Избори ове године....
Оде Шолц у кјурац :lol:

Онда су изашли у сусрет пре неки дан,НАВИЈАЧИМА...замисли,Навијачима :D
у вези Цена карата и НЕуплива страног капитала у немачки фудбал
 

Back
Top