Nemacki parlament ogromnom vecinom legalizovao koriscenje marihuane u Nemackoj!

Дрогеранти ал са 1,500 евра социјалне Помоћи,најмање.
Овај наш ће те пусти да гекнеш као псето,још ће те ногом шутне у 1 Шахт да му не квариш Евиденцију и Учинак златног доба .
 
uvek ce neko voziti

al posle toga plati kaznu
Evo jos malo sattistike za Kanadu po legalizovanju marihuane:
1) 55% svih pogibija u saobracaju ima veze sa alkoholom i drogama
2) 13% svih pogibija je vezano samo za alkohol
3) 25% svih pogibija je vezano samo za droge
4) 17% svih pogibija je vezano za kombinaciju alkohol&droga

Pa ispada da je na drumu daleko opasnije zbog drogiranih nego alkoholisanih vozaca, bar duplo. A canabis u ogromnom % ucestvuje u tom delu poginulih koji imaju veze sa drogiranim i drogirano/alkoholisanim vozacima. Usporena reakcija i losa percepcija kao kod svih opijata.
 
@Тихи na Goliji:


Mislimo mi štogod, ali Tihi živi najbolje od svijetova.
Djecu uvale starcima, pa se on i žena biciklima navečer odvezu na planinski proplanak, razapnu šator, naprave piknik s narezanim planinskim sirom, šunkom, plus domaći, beli, lebac.
Nakon toga po dvije čaše crvenog vina, pa onda smotaju i spale neku dobru domaćicu.
I ja bi volio tako.
 
Day Off GIF by Dim
 
Podrzavam skroz, ono nisam duvadzija i konzument ali mislim stvarno da je idiotizam da se neko zbog dzointa tretira kao "kriminalac" i "prestupnik".
Uostalom vutra je manje stetna i od alkohola i od cigareta i mnogo bi vise imalo smisla da su alkohol i cigarete ilegalni umesto vutre, uostalom niko jos od vutre nije dobio rak pluca (ukoliko pride nije i pusac) niti je iko postao nasilan i krenuo da zlostavlja i maltretira nekog zato sto se naduvao (kao sto je slucaj sa alkoholom i alkoholicarima).
Uostalom doci ce i legalizacija kod nas za nekoliko godina, to je prosto neminovno i neka ajde uslovno da kazemo civilizacijska tekovina, sad mi smo ono svetska periferija i kasnimo u svemu ali bice legalizovano i kod nas (ili barem liberalizovan zakon vezan za marihuanu).

Inace sto se mene tice upotrebu marihuane u medicinske svrhe bi trebalo momentalno legalizovati a upotrebu u rekreativne svrhe dekriminalizovati i liberalizovati.
 
Podrzavam skroz, ono nisam duvadzija i konzument ali mislim stvarno da je idiotizam da se neko zbog dzointa tretira kao "kriminalac" i "prestupnik".
Uostalom vutra je manje stetna i od alkohola i od cigareta i mnogo bi vise imalo smisla da su alkohol i cigarete ilegalni umesto vutre, uostalom niko jos od vutre nije dobio rak pluca (ukoliko pride nije i pusac) niti je iko postao nasilan i krenuo da zlostavlja i maltretira nekog zato sto se naduvao (kao sto je slucaj sa alkoholom i alkoholicarima).
Uostalom doci ce i legalizacija kod nas za nekoliko godina, to je prosto neminovno i neka ajde uslovno da kazemo civilizacijska tekovina, sad mi smo ono svetska periferija i kasnimo u svemu ali bice legalizovano i kod nas (ili barem liberalizovan zakon vezan za marihuanu).

Inace sto se mene tice upotrebu marihuane u medicinske svrhe bi trebalo momentalno legalizovati a upotrebu u rekreativne svrhe dekriminalizovati i liberalizovati.
E, bre, šta ti tu filozofiraš kao neki pametnjaković? Ajde, smiri malo te silne informacije i uposli svoj mozak za nešto pametnije od ovog sranja što izbacuješ.

Ko te pita za tvoje vutra-filozofiranje? Misliš da si neki intelektualac što sereš po temi o travici? Ajde, vrati se u svoju rupu i tamo gnjavi svoje mišljenje.

Svi znamo da si ti samo neki luzer koji se nada da će jednog dana svet oko sebe izgledati kao tvoj omiljeni video igrački svet, ali 'ajde, pusti nas da živimo svoje živote bez tvog glupog i besmislenog mišljenja.
 
Nikad nisam probao, niti cu.

Pasivni pusac nazalost bio, to sranje smrdi jbt. Kao i cigareta.
Marihuana smrdi na g.o.vno, pa kad ti cela ulica smrdi na g.ov.na onda je bas veselo, drasticno gore smrdi nego proizvodi od duvana. OK, postoje i parfimisane verzije cigareta od marihuane, postoje i parfimisana ulja od marihuane koja se vapuju, no posto su i jedna i druga verzija uglavnom iz legalnih prodavnica (legalni proizvodjaci se trude da proizvedu tako obradjenu marihuanu) a posto vecina konzumenata i dalje duva ilegalnu majka maru ili jeftiniju neparfimisanu legalnu ulice i dalje smrde na to g.o.v.no.

Kao sto nepusaci u Srbiji p.i.z.de na smrad od nikotina ja sam poceo da p.i.z.d.im na smrad tog g.ov.ne.ta a nisam usamljen u tome, p.i.z.de i svi ostali koji nisu konzumenti marihuane, svima smeta g.o.v.nji.vi smrad na ulicama. Pa cesto imamo uzrecicu "ako volis g.ov.no, jedi g.ov.na u svoja 4 zida, nemoj nas da trujes smradom".
 

Back
Top