"Legalisti" pozivaju na kršenje Ustava

Iron Lord:
Jao ljudi, nemojte više o kevama... Pa kako vas nije sramota? Pa zar opet treba da budem na funkciji? Ajde smirite se da mogu da čatujem sa svima :roll:
Irone, sto u mnozini, vidis da samo kara prica o svojoj kevi citavo vece...i o jogurtu (valjda je zedan, nije dugo pijuckao, pa se uzeleo :confused: )

A opet koga zanima njegova keva, zedj, bolesti i traume...mene jedino brine da ne napadne neko cetvorogodisnje detence u tom svom stanju teskog ludila (nikoga drugoga i ne moze, posto je pi4kica po prirodi :) )
 
Salvantis:
Mokri, prvo nisi odgovorio sta ti znaci "kunuli"?
Koji je to uopste jezik...????

Drugo, ako tebi nije jasno sta je licemerno u tome sto podrzavas odbranu necega sto ne priznajes, onda ti tu niko na svetu ne moze pomoci...i to nije samo lupetanje, to je tvoja cista i potpuna glupost...uostalom znamo :roll:
Opet ti isto. Pa kakve veze ima sto ne priznaju ako ukazuju na licemerstvo nekog drugog kome je ustav ko biblija, po recima naravno.

A ti si toliko puta pokazao koliko si GLUP. "Pametni pricaju kada ima nesto da kazu, glupi da bi nesto rekli". Da ti pomognem, ovi drugi. Zato bolje odgovaraj argumentima nego uvredama. Svi vec to znamo.
 
urospo:
Teletabisi po obicaju lupetaju i plasiraju samo delove vesti, izjava i sl.
Pre odlaganja izbora, promenio bi se ustavni zakon (ako se dogovore), tako da bi odlaganje bilo legalno. Nepismeni reformski teletabisi...


A reci ti nama, pametnice, zašto bi se uopšte odlagali izbori? Da nije Srbija u ratu, a da mi nismo obavešteni?

Obrazloženje: "imamo preča posla od izbora", može da prodje kod tebe, pošto je tebi svetinja sve što čuješ od Velje ili Voje, kod ljudi koji misle svojom glavom, teško takve stvari imaju uopšte smisla.
 
Registra.:
A reci ti nama, pametnice, zašto bi se uopšte odlagali izbori? Da nije Srbija u ratu, a da mi nismo obavešteni?

Obrazloženje: "imamo preča posla od izbora", može da prodje kod tebe, pošto je tebi svetinja sve što čuješ od Velje ili Voje, kod ljudi koji misle svojom glavom, teško takve stvari imaju uopšte smisla.
Mozda i od drugog Voje, nikad se ne zna
hihi
 
A dok se ne odlucis, moz da popijes jogurt...
jogurt_left.jpg

...doduse (ZA SADA) samo ovako :D
 
Registra.:
A reci ti nama, pametnice, zašto bi se uopšte odlagali izbori? Da nije Srbija u ratu, a da mi nismo obavešteni?

Obrazloženje: "imamo preča posla od izbora", može da prodje kod tebe, pošto je tebi svetinja sve što čuješ od Velje ili Voje, kod ljudi koji misle svojom glavom, teško takve stvari imaju uopšte smisla.
To je vec druga tema, ja sam o necemu drugom pisao, pa pogledaj naslov, to je ovde redovna pojava. Sto se tice samog odlaganja nisam za sada siguran da postoji jak razlog, jer su u pitanju lokalni i predsednicki izbori a vladu i skupstinu imamo.
 
bas lepa teme, doduse ja sam bas slusao sinoc neku profesorku BG fakulteta koja je komentarisala te "glupe" predloge, i navela da se ustav mora postovati kad je kosovo u pitanju [tamo je deo srbije] a onda ti isti traze da se ne postuje ono sto tamo pise kada se radi o vremenu raspisivanja izbora i sl. kako kome odgovara i kada odgovara. ali posto je ovo bolna tema [nema protiv argumenata], onda ajde da se lepo bijemo, mislim virtuelno, kad vec ne mozemo lepo da diskutujemo
 

Back
Top