"Legalisti" pozivaju na kršenje Ustava

Salvantis:
A ocigledno ima i edipov kompleks, stalno prica o svojoj kevi....

Uzas jedan koliko bolesti, deformacija i izopacenosti se nakupilo u tom kiri!
Mozda bi ga stvarno na vreme trebalo prijaviti policiji, pre nego sto ne daj boze, nasrne na neko dete, kao onaj bolesnik iz slicne selendre....

....potpuno isti psiholoski profil kao onaj Jakobek.
Да знаш... а после ће се питају: па шта му би... ми смо мислили да је поштен дерпе :twisted: :twisted: :twisted:
 
Salvantis:
A ocigledno ima i edipov kompleks, stalno prica o svojoj kevi....

Uzas jedan koliko bolesti, deformacija i izopacenosti se nakupilo u tom kiri!
Mozda bi ga stvarno na vreme trebalo prijaviti policiji, pre nego sto ne daj boze, nasrne na neko dete, kao onaj bolesnik iz slicne selendre....

....potpuno isti psiholoski profil kao onaj Jakobek.

Mozda bi tvoju kevu trebalo prijaviti zbog nacina na koji zaradjuje za zivot pre nego sto prosiri sifilis i sidu na ceo Beograd..
 
Aurora^Borealis:
komentari sa sajta B92:

ha,ha,ha.Zamislite da Bush u Americi kaze:nema izbora dok traje borba protiv terorizma.Jos jednom:ha,ha,ha.Ako ovo prodje onda mi kao gradjani i ova drzava treba da se vratimo u Srednji Vek.
Да ли је неко овде "замишљао" приликом увођења ванредног стања да УСА није увела исто када је Кенеди био убијен ?

Али, не треба да замишљамо да Буш објави рат тероризму на тлу целе планете ... то је чињеница. Е сад, друга је прича ШТА је за њега тероризам и КО су терористи.
 
Aurora^Borealis:
Mozda bi KIRINU kevu trebalo prijaviti zbog nacina na koji zaradjuje za zivot pre nego sto prosiri sifilis i sidu na ceo Beograd..
Mozda.

Al' ja opet ponavljam da tvoja krmaca od keve, o kojoj stalno pricas (zbog jasno izrazenog edipovog kompleksa u poodmakloj fazi), ipak nije kriva sto te oprasila toliko bolesnog....kad se pojavi psihopata kao sto je kira, onda tu sigurno ima mnogo faktora, ne samo genetskih.
 
Kirino odrastanje u selendri kao sto je kacarevo, nesrecno detinjstvo u kome su te bez sumnje tukli svi u selu, uobrazilja da si madjarski grof (drakula?), poremecaj sexualnog identiteta, visestruko poodvojena licnost (koja svakog dana umislja da je neko drugi pa menja nickove), politicke frustracije i obozavanje minornih ldp lidercica....

...e kiro, kiro, stvarno si teska psihopata.
Najozbiljnije.
 
Salvantis:
Mozda.

Al' ja opet ponavljam da moja krmaca od keve, o kojoj stalno pricam (zbog jasno izrazenog edipovog kompleksa u poodmakloj fazi), ipak nije kriva sto me oprasila toliko bolesnog....kad se pojavi psihopata kao sto sam ja, onda tu sigurno ima mnogo faktora, ne samo genetskih.

Slazem se,nije tvoja keva kriva sto je oprasila Salvantisa invalida..
 
Salvantis:
Kirino odrastanje u selendri kao sto je kacarevo, nesrecno detinjstvo u kome su te bez sumnje tukli svi u selu, uobrazilja da si madjarski grof (drakula?), poremecaj sexualnog identiteta, visestruko poodvojena licnost (koja svakog dana umislja da je neko drugi pa menja nickove), politicke frustracije i obozavanje minornih ldp lidercica....

...e kiro, kiro, stvarno si teska psihopata. .
Aurora^Borealis:
Odlicno da se slazes da si teska psihopata i da shvatas koliko si bolestan...

.....ajde sad otidji do najblize policijske stanice i sam se lepo prijavi, ok?
 
Aurora^Borealis:
Razmisljam da odem do kacarevskih prasica na jednu turu,sto znaci da ce biti bureka i jogurta za fegeta kiru
:confused: :confused: :confused:
Hm....tebe prasici poje jogurtom :shock:
Uzas, ali uzasssss, karo, za tebe izgleda vise nema nade....nikakve.

Strasno koliko si bolestan kad muzes prasice :shock:

Leba ti ako napadnes neko detence, svi mi na ovom forumu, snosicemo deo krivice sto takvu osvedocenu psihopatu nismo prijavili na vreme.
 
Da ponovim: psiho, mojne me smaras svojim napadima gluposti i ponavljanjem istih ljakse, imbecilnih forica...izlizace ti se karmin od tolikog dudlanja, a iskreno si dosadan koliko si glup :roll:

Idi muzi prasice u kacarevu, pijuckaj jogurt, postao si previse dosadan....'os opet ako ponovo nisi razumeLA?
 
Salvantis:
U ******, samoproklamovani madjarski-trandza-terorista iz Kacarva Kira/fagy/Anica/AuroraSeralis/itd se zabrinuo za Ustav Srbije :D
Ovaj forum je svakim danom sve veci pish....

A tek je vodinelicka jak strucnjak za ustavno pravo :lol:

Пајз' овако - више пута сам спомињао да је најважније да размислимо КО нама нешто говори - поготово када је су у питању овако агресивне изјаве. Елем, та Весна Ракић у свом животу не би видела Правни факултет да јој црвени татица није на истом радио... и не само да се била тамо удомила него се тамо и удала за једног такође удомљеног 'рвата Водинелића... у једном тренутку се тај брачни пар тамо толико распрдео да су добили ногу (за време Милошевића)...рецимо негде пред бомбардовање. Ииииииии, одмах су покупили пинкле и хитно отупутовали у Немачку "на дошколовавање" већ познатим разно-разним курсевима и осталим чудним школама... после пар година - ето њих натраг и мадам Весна одмаК отворила неки приватни "правни факултет" такође у форми неких чудних курсева...
Зашто ово пишем? Па зато да овај болид који њу ЦИТИРА као великог стручњака нека се претходно распита КО ФИНАНСИРА ТУ ШКОЛУ...... и нека се носи заједно са Ракић-Водинелићком... 8-) 8-) 8-)
 
Salvantis:
Da ponovim: psiho, mojne me smaras svojim napadima gluposti i ponavljanjem istih ljakse, imbecilnih forica...izlizace ti se karmin od tolikog dudlanja, a iskreno si dosadan koliko si glup :roll:

Idi muzi prasice u kacarevu, pijuckaj jogurt, postao si previse dosadan....'os opet ako ponovo nisi razumeLA?

Ne brini deckic,burek i jogurt stizu rano ujutro.
 
Ha-Nocri:
KAko su oni to sada pokazali. Ti bas volis da llupetas umesto da priznas da si pogresio
Mokri, prvo nisi odgovorio sta ti znaci "kunuli"?
Koji je to uopste jezik...????

Drugo, ako tebi nije jasno sta je licemerno u tome sto podrzavas odbranu necega sto ne priznajes, onda ti tu niko na svetu ne moze pomoci...i to nije samo lupetanje, to je tvoja cista i potpuna glupost...uostalom znamo :roll:
 

Back
Top