"Legalisti" pozivaju na kršenje Ustava

Ha-Nocri:
Ovako, pricas samo da bi pricao. Tipicno vadikalsi. Sada cu i tebi da napisem jednu izreku. "Pametan govori kada ima nesto da kaze, a glup da bi nesto rekao". Zato malo samokriticnosti kao sto kazes.

I objasnio sam ti. Stanovnici sela se uvrede kada im kazes da su seljaci zato sto je ta rec poprimila jako lose znacenje. E posto ja nisam vadikal ja ne zelim da vredjam onoga ko to nije zasluzi i zelim sve da postujem dok za to ima mesta ja cu ih zvati nekim drugim imenom. Rec "paor" sigurno nije dobila isto znacenje kao i "seljak". Paor ih ne vredja, kao ni "stanovnik sela". JA mislim da ovo jasnije ne mogu objasniti. Znaci poenta je u ZNACENJU reci seljak. Nadam se da si sada ukapirao :lol:
Не вреди ... не разумем. Ниси ти крив :wink:
 
Ha-Nocri:
Pa ovdje nije. Rec "seljak" je poprimila negativan kontekst. Rec "paor" nije. Bilo je bas neke rasprave o tome. Uglavnom paoru necu reci seljak. Zna se kome se to govori.

gde bre ovde? :D:D:D ja ti kazem - paor je vojvodjanski izraz, i isto znaci sto i u celoj srbiji seljak. ovo dalje sto pricas... uopste te ne razumem. al dobro, nisi ti kriv, moras nestp da kazes, je li...
 
Aurora^Borealis:
Ekspertkinja kao tvoja keva za gutanje kobasa na plavom mostu?

ovo je bilo tako liberal-demokratski.... :lol:
pravi primer novog sistema vrednosti koji srbija treba da usvoji :lol:

pozdrav za sve:
poslanice
arheologinje
borkinje
expertkinje
..... DOPUNITI NIZ NOVIH IMENICA

kako ide glasi zenska verzija zanimanja VOJNIK?
kako glasi zenski ekvivalent za GENERAL? GENERALKA? kao za Yuga? :lol:
porucnik- porucnica
vodnik - vodnicica
marsal-marsalica

:lol: :lol: :lol:
 
Pa šta?:
Nisu to legalisti nego legijalisti!
Занимљиво.
Само ме занима да ли се Коштуница дружио са Легијом или је то радио Ђинђић.
Да не причам о Чеди.
Интересантно размишљање.
Овде су ЛЕГАЛИСТИ проблем због ГЛУПИХ избора, КРШЕ УСТАВ, А ШТО НАМ ОТИМАЈУ ТЕРИТОРИЈУ НИЈЕ ВАЖНО, НИТИ ЈЕ ВАЖНО ШТО СЕ ИСТА ТА ПАРТИЈА КОЈА СЕ ЗАЛАЖЕ ЗА ОТИМАЊЕ КОСОВА И КРШЕЊЕ УСТАВА И СМАТРА ТАЈ ИСТИ УСТАВ НЕЛЕГАЛНИМ ПОЗИВА НА ПОШТОВАЊЕ УСТАВА.
РУЗВЕЛТ ЈЕ 4 ПУТА БИО ПРЕДСЕДНИК, КРШИО ЧОВЕК УСТАВ.

Стварно занимљиво.
 

Back
Top