LDP član evropskih liberala

Klošari se svud proguraju....ali nisu ludi Evropljani provaliće oni brzo
njih pa će im biti tesno tamo se uvukoše.......:mrgreen:

pih......prodane duše...dali bi majku za pare..........:mrgreen:

a shta su to prodali, i koji su to kloshari o kojima govorish?
slutish li ti na one licemere koji su se podelili u dve sekte pa se sad odrichu jedni drugih...mada...ne vidim ko bi to njima, iz Evrope dozvolio da im se *uvuku :???:
 
a shta su to prodali, i koji su to kloshari o kojima govorish?
slutish li ti na one licemere koji su se podelili u dve sekte pa se sad odrichu jedni drugih...mada...ne vidim ko bi to njima, iz Evrope dozvolio da im se *uvuku :???:

Pa da i ja se slazem sa vama,sta ste vi prodali.............da bi prodali nekog srbina morate biti srbin,a posto 90% ldp-ovaca nisu srbi onda nikog niste ni prodali to je ocekivana reakcija.
 
a shta su to prodali, i koji su to kloshari o kojima govorish?
slutish li ti na one licemere koji su se podelili u dve sekte pa se sad odrichu jedni drugih...mada...ne vidim ko bi to njima, iz Evrope dozvolio da im se *uvuku :???:

rekoh prodali bi...majku rođenu da se tamo uvuku....:ok:

ne nisam ni za te što ti spominješ....nisam ni za koga, već za pošteni narod, koga
je jako malo u svim strankama na žalost...al ti tvoji najgori garant....samo kad im
vidim predsednika....sloši mi se....raspitaj se malo o njegovoj prošlosti, pa onda
pričaj nešto......:mrgreen:
 
Pa da i ja se slazem sa vama,sta ste vi prodali.............da bi prodali nekog srbina morate biti srbin,a posto 90% ldp-ovaca nisu srbi onda nikog niste ni prodali to je ocekivana reakcija.

a ja bi' se slozila sa tobom kada bi ti, bar nekada svoje tvrdnje potkrepio dokazima
dokazi to 90% su...shta
jednim jedinim primerom dokazi tvrdnju o narkomaniji u stranci

ps.Nisi ti, jadni Jey kriv shto si takav. Ti si zrtva jedne strashne propagande koja je bila usmerena prema sirotim shirokim masama chiji si ti tipichan primerak.
I manje forsiraj to tvoje srpstvo jer neko sa strane ce bash stvoriti ruznu sliku o nama misleci da su svi Srbi kao ti!


 
Poslednja izmena:
rekoh prodali bi...majku rođenu da se tamo uvuku....:ok:

ne nisam ni za te što ti spominješ....nisam ni za koga, već za pošteni narod, koga
je jako malo u svim strankama na žalost...al ti tvoji najgori garant....samo kad im
vidim predsednika....sloši mi se....raspitaj se malo o njegovoj prošlosti, pa onda
pričaj nešto......:mrgreen:

Nema potrebe
Ajde ti nama, lepo *iznesi o njemu sve shto mozesh da potkrepish chinjenicama,a bujnom mashtom inspirisane mentalne masturbacije, ostavi za neko drugo mesto
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe
Ajde ti nama, lepo *iznesi o njemu sve shto mozesh da potkrepish chinjenicama,a bujnom mashtom inspirisane mentalne masturbacije, ostavi za neko drugo mesto

aj ti ne seri mnogo....:mrgreen:što bi ja lupala glavu sa takvim budaletinama i objašnjavala nešto što svi znaju, ako se tebi sviđa da budeš sa istim govnima ko što su oni onda budi
niko ti ne brani......slobodno se vi volite....:mrgreen:


ovo boldovano preporučujem tebi....da se malo stišaš.....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
a ja bi' se slozila sa tobom kada bi ti, bar nekada svoje tvrdnje potkrepio dokazima
dokazi to 90% su...shta
jednim jedinim primerom dokazi tvrdnju o narkomaniji u stranci

ps.Nisi ti, jadni Jey kriv shto si takav. Ti si zrtva jedne strashne propagande koja je bila usmerena prema sirotim shirokim masama chiji si ti tipichan primerak.
I manje forsiraj to tvoje srpstvo jer neko sa strane ce bash stvoriti ruznu sliku o nama misleci da su svi Srbi kao ti!



Kad bi dokazivao sve sto kazem svakoj budali ne bi stigao da se nazivim ko covek(ne kazem da si ti budala)
Vidi se po programu stranke,to sam sumnjao i pre nego sto sam uzeo listu clanova ldp-a u ruke i poceo da citam......

A i program stranke ldp je najprivlacniji manjinama u srbiji koji nece da ratuju (ne kazem da treba da se ratuje) ili da se bore za srbiju,nego im odgovara srbija ko hong kong mala al da oni unutra lepo zive..........gledam po sebi,da sam ja polu hrvat/srbin ja bih glasao za ldp jer ne bi zeleo dobro srbiji.

Jos jedan primet-TI.........nisi srpkinja i ti to veoma dobro znas........

sam program stranke se kosi sa najvitalnijim drzavnim interesima.

I najvaznije stranka nema nikakav program tj ima lazni program-ceda narkoman i lopovcina,znam ljude koji su bili u 1 borbeim redovima 5 oktobra sa cedom,i kad su nezakonito srusili Milosevica,kad su videli kako je gosn ceda poceo da krade i za sta se on u stvari bori toliko im se zgadilo sto su rusili slobu koji je do 5 minuta pre toga za njih bio krvolok,da im je doslo da izvrse samoubistvo.........a vise su propagirali eu i ostalo od cede........ljudima bedak na sta su bacili godine......znaci mala ne mlati praznu slamu ni ne znas s kim imas posla.

p.s-Naravno da ja nisam kriv sto sam takav ja sam zasluzan,naprotiv ja nisam zrtva propagande a tvoj rezon je besmislen,jer ovih 10-ak godina cela propaganda jeste vi i ds,i vasa masinerija,ja ako sam za ovog koga jesam nikako ne mogu biti plod propagande jer on nema ni jedan jedini medij ..........tako da ce pre biti da si to ti.
Smeta ti forsiranje srpstva.........nego sta cu da forsiram.......shiptarstvo i pederluk kao ti......neka hvala.
 
Poslednja izmena:
aj ti ne seri mnogo....:mrgreen:što bi ja lupala glavu sa takvim budaletinama i objašnjavala nešto što svi znaju, ako se tebi sviđa da budeš sa istim govnima ko što su oni onda budi
niko ti ne brani......slobodno se vi volite....:mrgreen:


ovo boldovano preporučujem tebi....da se malo stišaš.....:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa dugo si izdrzala gusheci svoju pravu prirodu
Tako, bash lepo, *narodski kako su te i uchili...nego, ovaj odgovor ti je *pravi..."Zashto bi lupala glavu :dash:kad iz potpuno drugih razloga volim da pishem o LDPu:dash:" jel' tako?
 
LDP član evropskih liberala

Cetvrtak, 30. oktobar 2008. 11:57


Liberalno demokratska partija primljena je u četvrtak u punopravno članstvo Asocijacije evropskih liberalnih i demokratskih političkih partija (ELDR).

Delegati kongresa ELDR (European Liberal, Democrat and Reform Party), koji se održava u Stokholmu, jednoglasno su doneli odluku da LDP u punopravno članstvo te organizacije bude primljena po ubrzanoj proceduri, saopštila je ta partija.



Za prijem LDP u punopravno članstvo posebno su se založile liberalne i demokratske partije iz zemalja regiona i niza zemalja EU, uključujući i predstavnike Holandije.

Delegacija LDP, koju predvodi lider te stranke Čedomir Jovanović, će u Stokholmu na kongresu ELDR, koja je jedna od najuticajnijih u institucijama EU i ima pretežan uticaj u okvirima Evropske komisije, razgovarati sa brojnim evropskim političarima o ubrzavanju procesa evropskih i evroatlantskih integracija Srbije.

ELDR okuplja političke partije iz čitave Evrope koje dele zajedničke liberalne, demokratske i reformske političke ciljeve i programe, a Kongresu koji se danas i sutra održava u Stokholmu prisustvuju, između ostalih, i premijeri Danske i Finske, zamenik premijera i ministar obrazovanja Švedske Meglena Kuneva, komesar Evropske komisije i više od pedeset lidera stranaka iz čitave Evrope koje su članice ELDR.

Očekuje se da će danas na kongresu biti usvojene dve hitne rezolucije kojima se pruža podrška ubrzavanju prijema Srbije i drugih zemalja u regionu u EU i hitno ukidanje viznog režima za građane Srbije.

U Rezoluciji za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju i Prelaznog sporazuma sa Srbijom, ELDR će pozvati Vladu Holandije da omogući hitnu ratifikaciju tih sporazuma.

U rezolucijama se posebno ukazuje da ELDR, usvajajući te dokumente, kao jedan od razloga, uzima u obzir i činjenicu da LDP postaje punopravna članica porodice evropskih liberala i demokrata.

bravo:klap::klap::klap:.......
 
Kad bi dokazivao sve sto kazem svakoj budali ne bi stigao da se nazivim ko covek
(


Ma ne fali tebi vreme vec DOKAZI !
Jos jedan primet-TI.........nisi srpkinja i ti to veoma dobro znas........
ovde ti vec, ozbiljno nije dobro!


Smeta ti forsiranje srpstva.........nego sta cu da forsiram.......shiptarstvo i pederluk kao ti......neka hvala.
Alo!!! "bistri"
ne stidim se ja shto sam srpkinja mene je sramota shto si ti Srbin

 
Predsednik vam je navucen na heroin vec 15-ak godina.

rekao je da srbija prva treba da prizna kosovo-veleizdaja.

dovoljno..............

:klap::klap::klap::klap:

Pa dugo si izdrzala gusheci svoju pravu prirodu
Tako, bash lepo, *narodski kako su te i uchili...nego, ovaj odgovor ti je *pravi..."Zashto bi lupala glavu :dash:kad iz potpuno drugih razloga volim da pishem o LDPu:dash:" jel' tako?

šta ćeš tako mi jadni prosti ljudi iz naroda pročamo ali pri čisto svesti i zdravoj pameti
za razliku od tvog predsednika...koji je stalno na crti sa samim sobom.....a vidim ni ti
nisi daleko odmakla...čim si tako zanesena njegovim likom i delom...pa si spremna
da vređaš...a kad ti se uzvrati....onda karikiraš stvari........jadno je to ako ne umeš
bolje...........onda popričaj sa dragim ti predsednikom on će te uputiti....gleda kasete
svaki dan......skida čovek...šta će mora da utvrdi gradivo što mu osta od učitalja........:mrgreen:
 
:klap::klap::klap::klap:



šta ćeš tako mi jadni prosti ljudi iz naroda pročamo ali pri čisto svesti i zdravoj pameti
za razliku od tvog predsednika...koji je stalno na crti sa samim sobom.....a vidim ni ti
nisi daleko odmakla...čim si tako zanesena njegovim likom i delom...pa si spremna
da vređaš...a kad ti se uzvrati....onda karikiraš stvari........jadno je to ako ne umeš
bolje...........onda popričaj sa dragim ti predsednikom on će te uputiti....gleda kasete
svaki dan......skida čovek...šta će mora da utvrdi gradivo što mu osta od učitalja........:mrgreen:

.što bi ja lupala glavu sa takvim budaletinama

kako bi izgledalo kada bi *lupala glavu kad ovaako ""ne zainteresovana ne prestajesh da plasirash *lep narodski jezik?:dash::dash:
 
Alo!!! "bistri"
ne stidim se ja shto sam srpkinja mene je sramota shto si ti Srbin


Ne mora tebe da bude sramota zbog mene...............ja sam kulturan momak sa lepim manirima,patriotski vaspitan...........nema sto da te bude sramota.......pusti te fore.........ne znam sto bi se stidela........iako sam patriota ja se ne stidim takvih kao ti iako se veoma losi.........
 
kako bi izgledalo kada bi *lupala glavu kad ovaako ""ne zainteresovana ne prestajesh da plasirash *lep narodski jezik?:dash::dash:


:hahaha::hahaha::hahaha:uuuuuuuu...paz da me ne uvrediš molim te :mrgreen:

pa i u novinama koje izdaje vaš član mogu naći takvih slovnih grešaka koliko hoćeš
samo se ja ne bavim sitnicama...kao ti i ne hvatam za slamku ko davljenik kad više
ne znam šta ću sa sobom..........:evil:
 
Ne mora tebe da bude sramota zbog mene...............ja sam kulturan momak sa lepim manirima,patriotski vaspitan...........nema sto da te bude sramota.......pusti te fore.........ne znam sto bi se stidela........iako sam patriota ja se ne stidim takvih kao ti iako se veoma losi.........

Bratac zar ne vidis da ti se devojka udvara . Nemoj tako , mozda igra sudbine bude takva da sutra budete muz i zena .
 

Back
Top