• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Лаж о Сребреници шири се по свету огромном брзином

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
srbijanci su prihvatili da su genocidni
te slinama, izvinjenjem i rezolucijom u ime svih to potvrdili, stoga lokot na temu, zbivanja od pre 100 god nikog ne zanimaju

Zadivljuje me tvoja oshtroumnost....nemo da spavas u sobu sas otvoren prozor....jerbo bi mogli da te ukradu da delis savete,pa da se prekomerno "na fatirash"...:cool:
 
Bosanski Muslimani šire anti-srpsku mržnju po norveškoj
Dr Mitić danas radi kao lekar na jednoj norveškoj klinici, ima dve kćerke i nastavlja borbu za istinu o ulozi Srbiji u građanskom ratu, piše, prevodi i bavi se istraživačkim novinarstvom.
Vi ste u norveškoj javnosti poznati kao borac za istinu o Srbima, pa ne čudi što se vaše ime našlo na listi saradnika reditelja Ole Flyuma, koji je svojim filmom o ratu u Bosni uznemirio tvorce srebreničkog mita. O kakvom se filmu radi?
Na filmu je radila izuzetno profesionalna ekipa. Pored Ole Flyuma, koji je za svoja dela dobio niz nagrada, na filmu je radio i njegov saradnik – engleski režiser Dejvid Hebdit, dugogodišnji saradnik Bi-Bi-Sija i mnogih britanskih TV stanica. Posle desetogodišnjeg rada, filmovi „Grad koji je mogao da se žrtvuje“ i „Tragovi iz Sarajeva“ prvi put su prikazani na norveškoj TV aprila 2011. godine. Ovi dokumentarni zapisi uvode sasvim nove elemente u dosadašnju sliku o ratovima u Bosni i Hercegovini, prikazujući prvi put srpske žrtve i muslimane kao zločince, što je uticalo na bitnu promenu crno-bele slike o proteklom ratu u Bosni i Hercegovini, u kojoj su loši momci uvek i isključivo bili Srbi, a žrtve isključivo „jadni“ muslimani. Bosanski muslimani i njihovi mentori profesionalizovali su ulogu žrtve i na njoj su zarađivali i još uvek pridobijaju svetske simpatije, a verovatno i svaku drugu podršku. U Olinim filmovima prikazani su užasni zločini mudžahedina nad Srbima u Bosni, dokumentovani njihovim dnevnicima (prevela sam ih za potrebe filma), kao i izjave srpskih svedoka – među kojima je svedočenje oca kojem su doneli obezglavljenog sina… Logično je što ove žrtve muslimani kriju i ne priznaju, ali je sramno što se u Srbiji za njih ne zna, i što se sistematski radi na tome da se o njima ni ne sazna. Olinu ekipu niko ne može da optuži za pristrasnost i zbog toga što su u realizaciji filma korišćeni uglavnom muslimanski izvori, a među saradnicima su bila i dva muslimanska novinara: Esad Hećimović i Mirsad Fazić… Oni su časni ljudi, koji su tokom rata bili angažovani u muslimanskoj vojsci čime su – kako sami kažu – odužili svoj dug domovini, a sad hrabro odužuju svoj dug istini, otkrivajući skrivenu stranu ovog rata… Njima su posle objavljivanja filmova pretili smrću, pa su morali da se ograde od njihovog sadržaja, kao što su mnogi haški svedoci pod pretnjama odustali od svedočenja u korist Srba.
http://serbianna.com/srpski/archives/570
 
Hahahaha Sve njemci bili strazari :hahaha: Gdje su bili Srbi iz Srbije (da ne kazem Srbijanci) u partizanima u Bosni ? ili su jurili partizane?

Zasto delis Srbe? Kao sto ste pokazali i 90ih za vas su svi Srbi isti nema razlike. Tako da ne budi licemer i ne pravi razlike ni medju Srbima u partizanima. Bolje se pitaj gde su bili Bosnjaci i vecina Hrvata
 
ma jok ja osećam krivicu u državi gde je ovaj sa avatara krunisan u kralja, idola širokih narodnih masa

Sta me briga za njega i pilece mozgove koji ga vole...Samo znam da me zabole dupe za "8000 neduznih civila". Kako vas nije strah da stalno govorite kako je nad vama izvrsen genocid, zar se ne bojite da se ne izbaksuzirate? Isto ko kad bi zdrav covek na sav glas vikao kako boluje od raka, tako i vi, genocid, genocid, kad vas jednom stvarno ne bude bilo djavo ce vam biti kriv.

- - - - - - - - - -

Ti si glasnogovornica srpskog naroda?

Jok, Natasa Kandic je.
 
Da isprovociraju nove sukobe da ispadne kako su Srbi poceli, isto kao i pre :)
Пре ће бити да их неко хушка на то.
Муслиманима у БиХ треба територија а за увоз ,,увоз'' муслимана не треба да брину. Као Шиптари 80-тих када су ,,увозили'' Албаце.
 
Mnogi Srbi misle da su pokoljom u Srebrenici ispali kao pobjednici a neznaju jadnici da su od tad samo gubitnici

Ima Boga a on koga kazni tesko njemu pa kako vidim Srbe je kaznio a bice toga jos

Evo: Izgubise SAO Krajinu Izgubise Kosovo Vojvodina je na izlaznim vratima a i Sandzak se priprema

Htijeli Veliku Srbiju pa ce dobiti Beogradski Pasaluk
 
Mnogi Srbi misle da su pokoljom u Srebrenici ispali kao pobjednici a neznaju jadnici da su od tad samo gubitnici

Ima Boga a on koga kazni tesko njemu pa kako vidim Srbe je kaznio a bice toga jos

Evo: Izgubise SAO Krajinu Izgubise Kosovo Vojvodina je na izlaznim vratima a i Sandzak se priprema

Htijeli Veliku Srbiju pa ce dobiti Beogradski Pasaluk


Не сери.
 
Moze zapad da siri laz o srebrenici koliko hoce.Vazno je da je nama ostala R.Srpska a to sto ce oni da naklapaju u nekakvom genocidu ISKRENO ZABOLE ME.Mi smo nase uradili i sada imamo drugu Srpsku drzavu sa druge strane drine.A to sto ce oni da klepecu o nekakvom genocidu njihova stvar.Srba je u R.Srpskoj 1,4miliona i to je za njih itekako bolna cinjenica.
 
Mnogi Srbi misle da su pokoljom u Srebrenici ispali kao pobjednici a neznaju jadnici da su od tad samo gubitnici

Ima Boga a on koga kazni tesko njemu pa kako vidim Srbe je kaznio a bice toga jos

Evo: Izgubise SAO Krajinu Izgubise Kosovo Vojvodina je na izlaznim vratima a i Sandzak se priprema

Htijeli Veliku Srbiju pa ce dobiti Beogradski Pasaluk

А шта кажеш мрхо за Републику Српску? :D
 
Mnogi Srbi misle da su pokoljom u Srebrenici ispali kao pobjednici a neznaju jadnici da su od tad samo gubitnici
Ima Boga a on koga kazni tesko njemu pa kako vidim Srbe je kaznio a bice toga jos
Evo: Izgubise SAO Krajinu Izgubise Kosovo Vojvodina je na izlaznim vratima a i Sandzak se priprema
Htijeli Veliku Srbiju pa ce dobiti Beogradski Pasaluk
Ништа ти ,,мрчо'' не брини. Србија је велика када је и ,,мала''.
А не примећујеш да ће се нешто на Балкану прекомповати. Нестаће БиХ а настаће та ВЕЛИКА од које и Ви и Хрвати зазирете.
Е, онда ће Србија гледати своја српска посла а пашчад нека лаје!
 
Poslednja izmena:
А шта кажеш мрхо за Републику Српску? :D


Procitaj sto sam napisao pa ce ti biti jasno sta kazem

To ti je isto otmes od komsije prase a za kaznu das volove

Dobili ste 47% Bosne to ste platili Kosovom i SAO Krajinom

Jos da je tih 47% samo srpsko pa i mogli bi se tjesiti treba da znas al znas ti samo se pravis da ne znas da je u RS Kostutivan svaki Hrvat kao i Bosnjak i da RS nije samo srpska
 
Procitaj sto sam napisao pa ce ti biti jasno sta kazem

To ti je isto otmes od komsije prase a za kaznu das volove

Dobili ste 47% Bosne to ste platili Kosovom i SAO Krajinom

Jos da je tih 47% samo srpsko pa i mogli bi se tjesiti treba da znas al znas ti samo se pravis da ne znas da je u RS Kostutivan svaki Hrvat kao i Bosnjak i da RS nije samo srpska


A zasto onda tu konstitutivnost naroda niste postovali 1991-92..........kad su se Srbi izjasnili protiv otcepljenja i samostalnosti Bosne?
 
Jbeš ti sve kad imaš generala i zapovjednika vojske koji je dovoljno glup da genocidne i osvetničke namjere iznese pred kamerama kao da govori što je pojeo za doručak. Što se tu ima braniti onda? Kakva crna istina?

Једна једина! :D

Јашта, кад је муслиман Изметбеговић крепао а хрват Дражен Ердемовић постао сведок сарадник Хага... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top