Квантитет испред квалитета, или...?

Шта код вас има предност?


  • Ukupno glasova
    20
Реч је наравно о броју партнера које прођу кроз ваш живот.

Да ли сте мишљења да је боље променити много партнера пре него што ''направите гнездо''? Да сте искуснији, такорећ. Мада, то нужно не мора да значи да сте скупили искуства.

Или мислите да је довољно 2-3 партнера, пре него што се можете смирити?

Ја познајем случајеве где је и једна веза довољна, неколико средњошколских љубави које су крунисане браком.

Пиш'те слободно.
Najgore je kada trazis kvalitet sa nekim kojim je bitnan kvantitet. Tako naredjas kvantitete. I shvatis da ti se stvaraju bore. A ti kojima je bitan kvantitet ni ne trude se preterano da zadovolje zenu.
 
Или да причу доведемо до врхунца, нађеш дечка који испуњава малтене све квалитете, само није добар у кревету.

Онда ту ускаче вибратор и крпи рупе.

Јест моћна справица јебо себе.
Naci decko koji ispunjava gotovo sve kvalitete-vauuu! Da budes dobar u sexu se uci i mnogo zavisi od hemije. Da mi je takav, to bi bio odlican napredak.
 
nikada ti sebi ne zacrtaš liniju kada ti prorade ljubavni žmarci
ne obećavaš sebi broj partnera unapred.
zavisi koga biraš i koju vrstu veze želiš da ostvariš kao i kako sebe vidiš u tom odnosu.
ne mora svaka veza biti zasnovana na seksualnoj privlačnosti
pa je tu postavljanje jasne granice između kvantiteta i kvaliteta besmisleno
a i kome treba ta statistika?
 
nikada ti sebi ne zacrtaš liniju kada ti prorade ljubavni žmarci
ne obećavaš sebi broj partnera unapred.
zavisi koga biraš i koju vrstu veze želiš da ostvariš kao i kako sebe vidiš u tom odnosu.
ne mora svaka veza biti zasnovana na seksualnoj privlačnosti
pa je tu postavljanje jasne granice između kvantiteta i kvaliteta besmisleno
a i kome treba ta statistika?
Verovatno neko misli da to ima neke veza sa tim koliko su ljudi površini, napr?
Broj partnera je samo broj!Samo bi površan muškarac mogao da ceni moralnost žene prema broju partnera.I obrnuto.
 
Ја познајем случајеве где је и једна веза довољна, неколико средњошколских љубави које су крунисане браком.

Пиш'те слободно.
ček još ovo samo i neću više
nikada jedna veza ne može da bude dovoljna, teško mi je i da zamislim na šta ti parovi liče posle mnogo dugih i lenjih godina protkanih dosadom zbog repriziranja.
 
28573-b605edddc152410dabcdba7ebcb26ffb.jpg
:rotf:
 
A bre ljudi kako niste gadljivi :fdlan: ja mnogo jesam

Ja i da hocu se svalerisem taj neko bi prvo morao da prodje kroz sve testove na sve moguce bolesti, da ispije sve postojece lekove za svaki slucaj, pa onda bi islo visestruko namakanje u asepsol, eventualno neki alkohol, ili neku blazu kiselinu, pa opet asepsol, iaspiranje crevom za pranje tepiha, pa bi morao da odstoji tako na suncu nekoliko dana, dok ja ne razmislim da li je dovoljno sterilisan... a mozda bi razmisljala i o nekom otkuhavanju, to bi vec videla sta bi... pa tek onda razmislila da li je to dovoljno da se i ocese od mene... :(
 
A bre ljudi kako niste gadljivi :fdlan: ja mnogo jesam

Ja i da hocu se svalerisem taj neko bi prvo morao da prodje kroz sve testove na sve moguce bolesti, da ispije sve postojece lekove za svaki slucaj, pa onda bi islo visestruko namakanje u asepsol, eventualno neki alkohol, ili neku blazu kiselinu, pa opet asepsol, iaspiranje crevom za pranje tepiha, pa bi morao da odstoji tako na suncu nekoliko dana, dok ja ne razmislim da li je dovoljno sterilisan... a mozda bi razmisljala i o nekom otkuhavanju, to bi vec videla sta bi... pa tek onda razmislila da li je to dovoljno da se i ocese od mene... :(
znaci imas istoriju polnih bolesti
dobro je znati :D
 

Back
Top