kuvanje

Shinoda:
The Last Unicorn:
Shinoda:
E ljudi, sto sam napravio rostilj juce u selu!!! :D
Mmmmm prste da polizes!!! :wink: :wink: :wink:

Ludujesh u selu,a?
Puuuuu nevidjeno (citaj: smor do bola)... :roll:
Toliko mi je dosadno bilo da sam se sasvim slucajno napio (malikice) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , pa mi onda bilo malo bolje :D ...a ceo 3p je bio u tome sto mi je tu bilo pola rodbine :twisted:
Sad me sramota... :oops: :oops: :oops:

Pa....nadam se da imash tolerantnu rodbinu! 8)
 
The Last Unicorn:
Shinoda:
The Last Unicorn:
Shinoda:
E ljudi, sto sam napravio rostilj juce u selu!!! :D
Mmmmm prste da polizes!!! :wink: :wink: :wink:

Ludujesh u selu,a?
Puuuuu nevidjeno (citaj: smor do bola)... :roll:
Toliko mi je dosadno bilo da sam se sasvim slucajno napio (malikice) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , pa mi onda bilo malo bolje :D ...a ceo 3p je bio u tome sto mi je tu bilo pola rodbine :twisted:
Sad me sramota... :oops: :oops: :oops:

Pa....nadam se da imash tolerantnu rodbinu! 8)

Ma nisu ni primetili, a ako jesu nisu to pokazali, fala bogu :D :lol: :lol: :lol:
 
:oops: pre godinu sam pokusala da napravim supu iz kesice,umesto kasicice vegete ja sam sipala skoro sve(bilo je jos vrlo malo)i posle toga mi se smucila supa od paradajza!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Inace cu krenuti s muskim kuvarem-ima laksa jela :?
 
Shinoda:
Shinoda:
DJ_MaRe:
mortishaaa:
Shinoda:
Kako ne znate???? :shock:
sta si radio? :shock: :lol: 8)
pa napio se pred rodbinom...
Xaxaxaxaxa ovo je tako tesko bilo zakljuciti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tish, samo nemoj da se uvredis zbog ovoga, samo komentarisem :oops: :oops: :oops:
ej ljudi nasm debil! :lol: mozda tako nekad izgledam i mozda jesam, ali nisam potpuni! :D mislila sam na detaljniji opis toga sta je radio! :wink:
 
Shinoda:
Shinoda:
DJ_MaRe:
mortishaaa:
Shinoda:
Kako ne znate???? :shock:
sta si radio? :shock: :lol: 8)
pa napio se pred rodbinom...
Xaxaxaxaxa ovo je tako tesko bilo zakljuciti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tish, samo nemoj da se uvredis zbog ovoga, samo komentarisem :oops: :oops: :oops:
ej ljudi nasm debil! :lol: mozda tako nekad izgledam i mozda jesam, ali nisam potpuni! :D mislila sam na detaljniji opis toga sta je radio! :wink:
vi misandrstud ichadr :wink:
 
mortishaaa:
ej ljudi nasm debil! :lol: mozda tako nekad izgledam i mozda jesam, ali nisam potpuni! :D mislila sam na detaljniji opis toga sta je radio! :wink:
vi misandrstud ichadr :wink:
pa sta je mogao da radi... pricao je naglas ono prvo sto mu je palo na pamet... a rodbina se smeskala (a ko zna sta su mislili) :oops:
 
DJ_MaRe:
mortishaaa:
ej ljudi nasm debil! :lol: mozda tako nekad izgledam i mozda jesam, ali nisam potpuni! :D mislila sam na detaljniji opis toga sta je radio! :wink:
vi misandrstud ichadr :wink:
pa sta je mogao da radi... pricao je naglas ono prvo sto mu je palo na pamet... a rodbina se smeskala (a ko zna sta su mislili) :oops:
Xaxaxaxa pa nije bas tako bilo, ja imam poprilicno samokontrole kad u prisustvu rodbine... 8)
Recimo da sam se samo nekoliko puta spotakao (onako zesce), udario glavom o ivicu vrata i malo reshije ispekao par krmenadli (rodbina je u stvari mislila da ja to tako kao pecem jer moja ujna voli malo reshije)xex debili!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Shinoda:
DJ_MaRe:
mortishaaa:
ej ljudi nasm debil! :lol: mozda tako nekad izgledam i mozda jesam, ali nisam potpuni! :D mislila sam na detaljniji opis toga sta je radio! :wink:
vi misandrstud ichadr :wink:
pa sta je mogao da radi... pricao je naglas ono prvo sto mu je palo na pamet... a rodbina se smeskala (a ko zna sta su mislili) :oops:
Xaxaxaxa pa nije bas tako bilo, ja imam poprilicno samokontrole kad u prisustvu rodbine... 8)
Recimo da sam se samo nekoliko puta spotakao (onako zesce), udario glavom o ivicu vrata i malo reshije ispekao par krmenadli (rodbina je u stvari mislila da ja to tako kao pecem jer moja ujna voli malo reshije)xex debili!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eto NAPOKON!!! :D pa bas ti je onda kul rodbina 8)
P.S. @DJ_MaRe znam ja, veruj mi, sta obicno rade pijani ljudi.. malo puta sam ih cuvala! :wink:
 
mortishaaa:
Shinoda:
DJ_MaRe:
mortishaaa:
ej ljudi nasm debil! :lol: mozda tako nekad izgledam i mozda jesam, ali nisam potpuni! :D mislila sam na detaljniji opis toga sta je radio! :wink:
vi misandrstud ichadr :wink:
pa sta je mogao da radi... pricao je naglas ono prvo sto mu je palo na pamet... a rodbina se smeskala (a ko zna sta su mislili) :oops:
Xaxaxaxa pa nije bas tako bilo, ja imam poprilicno samokontrole kad u prisustvu rodbine... 8)
Recimo da sam se samo nekoliko puta spotakao (onako zesce), udario glavom o ivicu vrata i malo reshije ispekao par krmenadli (rodbina je u stvari mislila da ja to tako kao pecem jer moja ujna voli malo reshije)xex debili!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eto NAPOKON!!! :D pa bas ti je onda kul rodbina 8)
P.S. @DJ_MaRe znam ja, veruj mi, sta obicno rade pijani ljudi.. malo puta sam ih cuvala! :wink:
Pa jeste u sustini...Ali ponekad umeju da budu "real pain in the ass"!!! :roll:
 
Shinoda:
Black_Swan:
:lol:
ja jedva kafu skuvam kako treba a kamoli pa nesto vise...
doduse jednom zamalo da skuvam macku:da: :da: :oops: :roll: :shock: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tad nije bilo smeshno.... 8) okrenula sam na 3 i zalupila rernu,al srecom bilo je nekog u blizini da spasi mache. :wink:
Pre ovog "incidenta" sam htela da je isechem sa makazama za travu,jer sam mislila da cu tako imati 2 macke! :shock: :shock: :x :lol: :lol:
uh
 
Black_Swan:
Shinoda:
Black_Swan:
:lol:
ja jedva kafu skuvam kako treba a kamoli pa nesto vise...
doduse jednom zamalo da skuvam macku:da: :da: :oops: :roll: :shock: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tad nije bilo smeshno.... 8) okrenula sam na 3 i zalupila rernu,al srecom bilo je nekog u blizini da spasi mache. :wink:
Pre ovog "incidenta" sam htela da je isechem sa makazama za travu,jer sam mislila da cu tako imati 2 macke! :shock: :shock: :x :lol: :lol:
uh
jOOOJ CRNA DEVOJKO STA TEBI PADA NA PAMET!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Black_Swan:
Shinoda:
Black_Swan:
:lol:
ja jedva kafu skuvam kako treba a kamoli pa nesto vise...
doduse jednom zamalo da skuvam macku:da: :da: :oops: :roll: :shock: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tad nije bilo smeshno.... 8) okrenula sam na 3 i zalupila rernu,al srecom bilo je nekog u blizini da spasi mache. :wink:
Pre ovog "incidenta" sam htela da je isechem sa makazama za travu,jer sam mislila da cu tako imati 2 macke! :shock: :shock: :x :lol: :lol:
uh
i bre :shock:
'aj mi sad samo reci... :lol: kakve bre ovo veze ima sa kuvanjem? :lol: :shock: :lol: :lol:

hihihihi... kome JA pricam :lol: :lol:
:P :P :P
 

Back
Top