kuvanje

svaka vam chast, nadam se da ste se makar posvadjali oko toga dal su rezanci dovoljno skuvani nego oko toga ko cje da istrese sadrzhaj iz kesice u sherpu.

inache, kad smo kod supica iz kesice, imao sam jednog cimera koji je prochitao uputsvo, nagario ringlu na maximum i stavio sherpu, zatim sve po uputstvu i chekao 8 minuta, a kad je sipao u tanjir "supu" imao je samo resh pecheno seckano povrcje i zachine. genije je zaboravio da se treba kuvati na umerenoj vatri, a ne na maximumu. shta ti je mushkarac u kuhinji. tachnije, debil u kuhinji.
i shto je najgore, pojeo je to i posle prichao kako je bilo extra.
 
Kad smo vec kod incidenata sa supom, mom burazeru je jednom uspelo da totalno isushi ceo lonac supe! :lol:
Kreten matori uz'o sebi da podgreva rucak i zaboravio...
Kuhinjaaaa nikad gora, ne vidi se nista od pare, smrdi na zagorele reznce, a farba se nacisto oljustila sa zidova! :roll: :lol:
 
Flame:
8) ajde necu da se 'falim ...necu..ne...a s.onj..a rukeeeeeK SeBi...pusticu Milenicu da me hvali...jel tako Milenice?
milena?ej?!ej?

ihhhhhh. a ja vam bio u bgd u goste i nishta mi nisi spremila, eeeee, shta jel je trebala prvo milena da te hvali? :mrgreen:
 
snaja88:
Obozavam da kuvam i svrljam po kujni! Palacinke,makaroni, jaja na 101 nacin :lol: , razni prelivi, neki kolaci....Obicno vise volim da kuvam nego da jedem

Takodje...
Svaki put kad naucim nesto da kuvam,to ce biti na reperoaru svakog dana.
Ko kada sam naucila da pravim palacinke..svaki dan smo ih jeli :lol: :lol:
 

Back
Top