kuvanje

Nefela:
Jedino sto znam da spremam (a da nisu palacinke, virsle, caj, kafa...jaja ne podnosim pa nisam ni naucila da ih spremam)...SU LAZANJE!!!Obozavam ih, a i jako doro ih spremam, pojedu se bukvalno za 15 min!Ponosna sam na sebe! :lol:

Jao...i moja mama pravi savrshenu lazanju.

A shto se tiche mog kulinarskog umeca(koje je by the way skoro nepostojece),znam da isprzim jaja,napravim pizzu i palachinke.

Inache ne volim da kuvam,nikada necu spadati u domacice,a kamoli u "vrle domacice" kao shto je soffy! 8) :wink:

Mada nemam nishta protiv keksa "Domacica" :lol: :lol:
 
Shinoda:
Alexandra9:
Naravno... kafu sa pet, sest godina :pPrvo (pravo) skuvano jelo sam skuvala sa 16... i to je bio djuvec (((((:
Nisam sigurna kada sam prvi put kuvala virsle ili pravila pizzy... ali prvo pravljenje djuveca zasluzuje titulu ,prvog rucka' (:

Kako je izgledalo? Pa skuvala sam se i ja pored tri ukljucene ringle... (((((:
Ovako, znam puno toga da pravim...

Od svega sto znam da skuvam, KAFU nikad nisam znao!!!!! Obicno teram kewu da mi kuva, mada cesce pijem nes!!! :wink:
hihihihihi :lol: :lol:
isto 8) kafu nikada nisam naucila da pravim :oops:
nema ni potrebe kad je mrzim :D :P
al' zato nes znaaam tako diiivno da mutim... napravim ooogromnu penu :D 8) ja tako volim :wink:
 
Alexandra9:
hehehe... hajde, vi ljubitelji palacinki... Da li je neko od vas cuo za palacinke sa zeljem? (:

Зељем ....мислиш као сармице од зеља,само што су ово палачинке? :lol:
Фуј! :P Не иде ми то некако...колико год да имала луд укус..
 
mima2:
da li ste ikada probali nesto da skuvate :?: da li volite da kuvate :?: kada ste prvi put pripremili neko jelo i kako je to izgledalo :?: sta ste prvo spremili u svom zivotu :?: pisite o tome :D :D :D

Probao sam, ne volim kuvati, prije 10-tak godina prvi put, Palacinke...nikako mi nisu dobro ispale, uvek imaju neku cudnu boju..a i u ukus Boga mi :twisted:
 
Bliznakinja:
Alexandra9:
hehehe... hajde, vi ljubitelji palacinki... Da li je neko od vas cuo za palacinke sa zeljem? (:

Зељем ....мислиш као сармице од зеља,само што су ово палачинке? :lol:
Фуј! :P Не иде ми то некако...колико год да имала луд укус..
neeeeee... :p Ukus tih sarmica nema veze sa ovim palacinkama... :wink:
Ko zna, ako se dogovorimo da napravimo sqp u buducnosti (ne tako delekoj :p)... napravicu vam te palacinke. A kao kompezacija, bice i tu ,normalne' palacinke, za slucaj da se ne svidi nekom... (((:
 
Sasha85:
Ja nista ne znam da kuvam ni spremam...
Dobro... Znam da isprzim jaja... Napravim pomfrit... Sendvic... Skoro sam naucila da skuvam virsle... Glad me naterala... Ovako nista....
i ja isto :da: :oops: tj ja ne znam pomfrit :oops: ostalo sto si navela je isto :oops: i jedino :oops:
 
Znam da skuvam jaje.........hehehe.....malo sutra samo to,znam ja i pitu da razvijem,da skuvam slatki kupus,napravim sarmu ili punjenu papriku....ima li jos sta???Ma ima samo se ne mogu setiti. :D :D
P.S:Ebote pa ja mogu otvoriti restoran. :lol:
 
bleach:
Shinoda:
Alexandra9:
Naravno... kafu sa pet, sest godina :pPrvo (pravo) skuvano jelo sam skuvala sa 16... i to je bio djuvec (((((:
Nisam sigurna kada sam prvi put kuvala virsle ili pravila pizzy... ali prvo pravljenje djuveca zasluzuje titulu ,prvog rucka' (:

Kako je izgledalo? Pa skuvala sam se i ja pored tri ukljucene ringle... (((((:
Ovako, znam puno toga da pravim...

Od svega sto znam da skuvam, KAFU nikad nisam znao!!!!! Obicno teram kewu da mi kuva, mada cesce pijem nes!!! :wink:
hihihihihi :lol: :lol:
isto 8) kafu nikada nisam naucila da pravim :oops:
nema ni potrebe kad je mrzim :D :P
al' zato nes znaaam tako diiivno da mutim... napravim ooogromnu penu :D 8) ja tako volim :wink:
Ni tu ebenu penu ne mogu, pa ne mogu da umutim kako treba :cry: :cry: :cry: Odaj mi tajnu tvog uspeha pllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzz :lol: :lol:
 
mortishaaa:
Sasha85:
Ja nista ne znam da kuvam ni spremam...
Dobro... Znam da isprzim jaja... Napravim pomfrit... Sendvic... Skoro sam naucila da skuvam virsle... Glad me naterala... Ovako nista....
i ja isto :da: :oops: tj ja ne znam pomfrit :oops: ostalo sto si navela je isto :oops: i jedino :oops:

Sigurna sam da bi znala da napravis pomfrit... :) Ako mogu,mozes i ti... :wink:
A ja sam bas antitalenat za kuhinju... :oops:
 
Alexandra9:
Bliznakinja:
Alexandra9:
hehehe... hajde, vi ljubitelji palacinki... Da li je neko od vas cuo za palacinke sa zeljem? (:

Зељем ....мислиш као сармице од зеља,само што су ово палачинке? :lol:
Фуј! :P Не иде ми то некако...колико год да имала луд укус..
neeeeee... :p Ukus tih sarmica nema veze sa ovim palacinkama... :wink:
Ko zna, ako se dogovorimo da napravimo sqp u buducnosti (ne tako delekoj :p)... napravicu vam te palacinke. A kao kompezacija, bice i tu ,normalne' palacinke, za slucaj da se ne svidi nekom... (((:
Aaa...пресече ме :lol:
Мораћу то да пробам...дакле људи ..организација за окупљање :)
 
Shinoda:
Ni tu ebenu penu ne mogu, pa ne mogu da umutim kako treba :cry: :cry: :cry: Odaj mi tajnu tvog uspeha pllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzz :lol: :lol:
e samo mutis dok ti ne otpadne ruka... 8) kada pocnes da gubis osecaj da posedujes taj deo tela... jos malo, pa je dosta 8)
od crne (braon bre il' sta je vec) ja dobijem zutu boju :P koliko mutim :oops: 8)
e da... i kada mutis dodaj bukvalno kapljicu vode... pa jos malkice... ako dodas previse, nije to to 8)
 
mortishaaa:
Sasha85:
Ja nista ne znam da kuvam ni spremam...
Dobro... Znam da isprzim jaja... Napravim pomfrit... Sendvic... Skoro sam naucila da skuvam virsle... Glad me naterala... Ovako nista....
i ja isto :da: :oops: tj ja ne znam pomfrit :oops: ostalo sto si navela je isto :oops: i jedino :oops:

c c c ..... vas dve cete biti prave pravcate domacice vidim ja :P hiiihihi.
uzgred, draga, evo ja cu te nauchiti da pravish pomfrit :oops: ... i shpagete ..... i jos stosta te mogu nauciti :)
 
to se kod mene u familiji prenosi s kolena na koleno,ono...prababa,baba,pa keva,sve super kuvarice,a onda dolazim JA,koja super kuvam caj,hladni nes i sendvic....ako neko isece hleb... 8)

nije da nisu pokusavale da me nauce...baba mi svaki dan pise recept za palacinke,al ja nikako da se setim da pokusam da napravim... :oops:
 
bleach:
Shinoda:
Ni tu ebenu penu ne mogu, pa ne mogu da umutim kako treba :cry: :cry: :cry: Odaj mi tajnu tvog uspeha pllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzz :lol: :lol:
e samo mutis dok ti ne otpadne ruka... 8) kada pocnes da gubis osecaj da posedujes taj deo tela... jos malo, pa je dosta 8)
od crne (braon bre il' sta je vec) ja dobijem zutu boju :P koliko mutim :oops: 8)
e da... i kada mutis dodaj bukvalno kapljicu vode... pa jos malkice... ako dodas previse, nije to to 8)
aha :!:
Dobro, pokusacu sutra :!: :wink:
 
Keeper:
mortishaaa:
Sasha85:
Ja nista ne znam da kuvam ni spremam...
Dobro... Znam da isprzim jaja... Napravim pomfrit... Sendvic... Skoro sam naucila da skuvam virsle... Glad me naterala... Ovako nista....
i ja isto :da: :oops: tj ja ne znam pomfrit :oops: ostalo sto si navela je isto :oops: i jedino :oops:

c c c ..... vas dve cete biti prave pravcate domacice vidim ja :P hiiihihi.
uzgred, draga, evo ja cu te nauchiti da pravish pomfrit :oops: ... i shpagete ..... i jos stosta te mogu nauciti :)
JUPI!!!!!!!
ma ja se plasim da se ne opecem kod pomfrita :oops:
 

Back
Top