Kutak za trudnice

До колико месеци се мали човек сматра бебом, односно кад статус бебе престаје. Има ли дефиниција. Да ли је то са навршених годину дана.
 
Čestitam, miici! :)
Ja sam u 8. mesecu i toliko me smara trudnoća zbog svih komplikacija, smetnji i ograničenja. Pita žmu koje li su to žene koje uživaju u trudnoći. :mrgreen:
Posle čitam u nekoj grupi na fb kako ženama jako nedostaje trudnoća, mora da je do mene. :(
 
Čestitam, miici! :)
Ja sam u 8. mesecu i toliko me smara trudnoća zbog svih komplikacija, smetnji i ograničenja. Pita žmu koje li su to žene koje uživaju u trudnoći. :mrgreen:
Posle čitam u nekoj grupi na fb kako ženama jako nedostaje trudnoća, mora da je do mene. :(

Ahahh, ne bih rekla :))))
Moja je bila sjajna, do osmog meseca ne bih ni znala da sam trudna da nije bilo njega da me opominje, al onda je u zadnja dva meseca sve naplatio :mrgreen:
Meni ne nedostaje trudnoća, možda samo u nekom krajnje zabačenom delu mozga, se ponekad javi misao koju potisnem još dublje, o mom devojačkom životu :lol:
 
:rotf:
Da, to je sad tako daleko. :)
Meni od početka neki problemi i problemčići, izludiš kad nisi funkcionalan. Nemoj ovo, ne smeš ono, a onda ni ne možeš...
Kako kod vas, budi li se direktor još u zlo doba?

A kako drugačije :mrgreen:
Mada, prohodao je pa se više i umara u toku dana, pa čvršće spava noćom.
Jedino je počeo da se duri i ljuti, smešan je užasno, pa moram da potiskujem poriv da umrem od smeha :lol:
 
A kako drugačije :mrgreen:
Mada, prohodao je pa se više i umara u toku dana, pa čvršće spava noćom.
Jedino je počeo da se duri i ljuti, smešan je užasno, pa moram da potiskujem poriv da umrem od smeha :lol:

E pa čestitam za te prve uspehe! :) Meni je bilo tako slatko to prohodavanje, kako su oni ponosni i srećni kad počnu da hodaju. :) mada je ova moja bila prepuna ranica i to sve po licu dok nisam našla način da obezbedim ivice. :sad2:
 
Mi smo kupili Omron, tu ima i mogućnost da se plati penzionim čekom na više rata, na godinu dana, ako imate nekog penzionera da se dogovorite. A čini mi se da je tu n3gde i bila cena. Kupili po preporuci, a i u hitnoj kad smo vodili dete na inhalaciju videla sam taj model da oni koriste i to je prelomilo. Doktorka je samo rekla obavezno kompresorski.

Koristili ga svega dva puta, ali izgubili smo glavu kad je mala imala laringitis, one noćne napade, pa išli u hitnu na inhalaciju. Ko da razmišlja da može da se pozajmi. I kad je bila bolesna kasnije od respiratornih virusa nikad nam nijedan doktor nije preporučio inhalaciju aparatom, iako ja pitam da li da uključim i tu terapiju čisto da ne stoji. :D Samo za laringitis su nam savetovali.

Opet znam ljude koji ga koriste non-stop, zato sam i mislila da je stvar koja mora obavezno da se ima u kući. Aj, sad ide drugo dete, pa ga možda budemo koristili još jednom. :lol:
 
Бебац већ 2 пута иде у 20 дана по 7 дана.. Кашаљ, температура, никако да се здравље нормализује. А сад и старији температуру добио. ух..
 
Бебац већ 2 пута иде у 20 дана по 7 дана.. Кашаљ, температура, никако да се здравље нормализује. А сад и старији температуру добио. ух..
Da to nisu ovi aktuelni virusi koji se vraćaju i dugo traju? Mukica... :( Kažu da se druga deca u porodici još kao bebe čeliče sa raznim virusima, mene već hvata panika od toga.
 
Вадили крвну слику. Много тога није у реду као што је хемоглобин, лимфоцити повишени.. Најгоре је ово CRP-hs (S) који је баш превелик. Сад прима и инекције.
Зна ли неко шта је то тај ЦРП
 
Mi smo kupili Omron, tu ima i mogućnost da se plati penzionim čekom na više rata, na godinu dana, ako imate nekog penzionera da se dogovorite. A čini mi se da je tu n3gde i bila cena. Kupili po preporuci, a i u hitnoj kad smo vodili dete na inhalaciju videla sam taj model da oni koriste i to je prelomilo. Doktorka je samo rekla obavezno kompresorski.:
Купили и ми тај Омрон компресорски. Мислим да се исплати купити а не годинама јурцати по амбулантама и чекати ред.
 
Купили и ми тај Омрон компресорски. Мислим да се исплати купити а не годинама јурцати по амбулантама и чекати ред.

Ne žalim što smo ga kupili iako ga nismo nešto koristili. Značio mi je sigurnost da ga imam u kući ako opet dođe do nekih noćnih napada. Ono jurcanje po dežurnim bolnicama u 3 u noć mi je bilo trauma.
 

Back
Top