Kurti kaže da će i školstvo i zdravstvo biti integrisano u kosovski sistem, potpisao Vučić u Briselu

Sve i da Vučić nije predao sever Albanci bi ga nasilno zauzeli. To bi se desilo i da je na vlasti Tadić pa i Vučić. Naša vlast ne bi smela ništa da uradi, neki kosovski Srbi bi pružili otpor a u Banjskoj smo videli kako bi to izgledalo. 500 Šiptara na 30 Srba, samo na više lokacija.
 
Pa lazes, i to pecobrazno. Zelis da podvalis. Ja pricam o sjeveru kosova, a ti o Kosovu. Obican si lazov i treba da te bude sramota.
Срби су и тада трпели тежак терор од стране Шиптара, етничко чишћење најгоре после деведесетих смо тада доживели.
Издајничка досманлијска власт није ни мрднула ничим да то спречи.
Као што нису прстом мрднули кад је Косово прогласило ,,независност". Да ствар буде још гора, они су ушли у преговоре са њима и још те преговоре изместили из УН, где имамо савезнике, у ЕУ где их немамо.
Факт је да су ,, границу" ,таблице, пасоше, и остало они сами уговорили.

И сад су то ,,патриоте" а Вучић ,,најгори издајник". Најгори издајници су они које је НАТО 2000 довео на власт, који су Српског Председника испоручили Хагу, који су највише Срба продали Хагу који су усвојили некакву резолуцију о ,, геноциду" у Сребреници и који сада отворено кажу да би, да су власт, признали Косово, увели санкције Русији, и да им је ЕУ важнија од Косова, да су Срби ,,терористи" и хвале Куртију што је и логично јер се друже са Куртијем и његовим лобистима.
 
To ne mijenja cinjenicu da si neznaven jer si do prije 10 minuta bio ubijedjen da je Vucic sa Kurtijem potpisao BS. Ispregovarao, a Dacic potpisao.

A reci mi preuzimanjem vlasti koji sporazumi se nasledjuju, medjunarodni?
Smaraš. Nigde nisam rekao da je Kurti potpisao ZSO jer je to obećano i potpisano 2012.

Tada Kurti nije bio ni u najavi.

Ali jeste i sam spominjao formiranje iste pa nije.
Opet, Kurti ne radi šta obeća pa je kao iskren i pošten, nego radi šta mu prilika pruži, jer je mufljuz i koristi priliku.

A vi se divite lopurdi, prevarantu, bitangi i jazavcu. To govori o vama.
 
Sve i da Vučić nije predao sever Albanci bi ga nasilno zauzeli. To bi se desilo i da je na vlasti Tadić pa i Vučić. Naša vlast ne bi smela ništa da uradi, neki kosovski Srbi bi pružili otpor a u Banjskoj smo videli kako bi to izgledalo. 500 Šiptara na 30 Srba, samo na više lokacija.
To jednostavno nije tacno. Srbija je kontrolisala sjever Kosova, i sa recimo 200 specijalaca u civilu mogla je da ga brani glatko. Takav je teren tamo, da se lako brani. Dakle Ibar sa jedne strane i visoravni sa druge.
 
Smaraš. Nigde nisam rekao da je Kurti potpisao ZSO jer je to obećano i potpisano 2012.

Tada Kurti nije bio ni u najavi.

Ali jeste i sam spominjao formiranje iste pa nije.
Opet, Kurti ne radi šta obeća pa je kao iskren i pošten, nego radi šta mu prilika pruži, jer je mufljuz i koristi priliku.

A vi se divite lopurdi, prevarantu, bitangi i jazavcu. To govori o vama.
Ti se divis tiraninu koji 12 godina unistava drzavu. Sta reci o tebi.
 
Срби су и тада трпели тежак терор од стране Шиптара, етничко чишћење најгоре после деведесетих смо тада доживели.
Издајничка досманлијска власт није ни мрднула ничим да то спречи.
Као што нису прстом мрднули кад је Косово прогласило ,,независност". Да ствар буде још гора, они су ушли у преговоре са њима и још те преговоре изместили из УН, где имамо савезнике, у ЕУ где их немамо.
Факт је да су ,, границу" ,таблице, пасоше, и остало они сами уговорили.

И сад су то ,,патриоте" а Вучић ,,најгори издајник". Најгори издајници су они које је НАТО 2000 довео на власт, који су Српског Председника испоручили Хагу, који су највише Срба продали Хагу који су усвојили некакву резолуцију о ,, геноциду" у Сребреници и који сада отворено кажу да би, да су власт, признали Косово, увели санкције Русији, и да им је ЕУ важнија од Косова, да су Срби ,,терористи" и хвале Куртију што је и логично јер се друже са Куртијем и његовим лобистима.
Gdje sam ja rekao da su oni patriote? O cemu sanjas ti, na cemu si?
 
Sve i da Vučić nije predao sever Albanci bi ga nasilno zauzeli. To bi se desilo i da je na vlasti Tadić pa i Vučić. Naša vlast ne bi smela ništa da uradi, neki kosovski Srbi bi pružili otpor a u Banjskoj smo videli kako bi to izgledalo. 500 Šiptara na 30 Srba, samo na više lokacija.
Тадић данас се представља као некакав ,,патриота" јер као није хтео да прихвати оно што је бриселски споразум. А заборавља се да је Тадић и његова власт потписао две што је довело до Бриселског споразума. Тадић није ,, смењен" он је био склоњен јер је већ тада изгубио подршку народа, још да је то потписао био би линчован. Али ништа он није ,,одбио", он се само склонио.

Кључ је НАТО пакт, док је он овде ми не можемо Косово да вратимо у састав Србије. Зато, Србија мора да ради да очува српски народ на Косову, не сме никада да призна независност Косова и да чека повољан моменат, тј промену односа снага на Балкану.
 
Gdje sam ja rekao da su oni patriote? O cemu sanjas ti, na cemu si?
Па причаш нам ту бајке како у њихово време је Косово било ,,неосвојиво". Ни Север ни Југ Косова није био ,,неосвојив" нити би Тадић ишта урадио да то спречи. Као што ништа нису урадили ни када су били Мартовски погроми.
 
Ne divim se nikome, pa ni Bogu. Ali verujem u Boga, a ne verujem kao vi Kurtiju.

Imam poverenje u Vučića, jer eto tih 12 godina priznaje Kosovo i nikako da ga prizna. Kako to funkcioniše? :hahaha:
И санкције Русији су рекли да ће да уведе, па ништа од тога. Баш је НАТО Понош причао о томе.
 
Па причаш нам ту бајке како у њихово време је Косово било ,,неосвојиво". Ни Север ни Југ Косова није био ,,неосвојив" нити би Тадић ишта урадио да то спречи. Као што ништа нису урадили ни када су били Мартовски погроми.
Ja nijesam spomenuo "njihovo vrijeme" nigdje. Opet lazes. Sta je sa tobom covjece, zasto volis tako da lazes?
Sjever je neosvojiva tvrdjava jos od 99-te godine, a to nije vrijeme Tadica i Djindjica. Urazumi se i presaberi se malo.
 
To jednostavno nije tacno. Srbija je kontrolisala sjever Kosova, i sa recimo 200 specijalaca u civilu mogla je da ga brani glatko. Takav je teren tamo, da se lako brani. Dakle Ibar sa jedne strane i visoravni sa druge.
Тадић би га ,, бранио" исто као што је ,,бранио" Србе током мартовских погрома. Ајде бре молим те.

Знаш ко је последњи бранио Косово?? Онај који је стао на црту целој НАТО алијанси бранећи Косово, онај кога сте западним парама срушили силом са власти, онај кога сте срамно продали Хагу. Е тај човек, Слободан Милошевић, та ,,комуњара" био је Србин и Државник после њега сви су биле и западне слуге. А када једног дана, Боже Здравља, Србија буде била Ослобођена, он ће бити уврштен тамо где и припада- међу највеће Јунаке и Синове Српског Народа!
1707050568291.png


!!!
 
Samo mu je dao sve atribute drzavnosti.
Само антисрби и Курти мисле да је Косово ,,држава". То је шовинистичко-терористичка парадржава, која би без НАТО снага била прегажена за један дан.
 
Prvi Vučić to nam neće dozvoliti.Zar vam nije javno rekao na RTS da on poštuje dosledno sve sporazume postignute u Briselu bez obzira da li će ikada šiptari to uraditi?
A i ako nekada i hoće to da urade neće imati za koga jer će do tada svi napustiti Kosovo.LOGIČNO.
To im je cilj da Srbi napuste Kosmet u sto vecem broju.
 
Тадић би га ,, бранио" исто као што је ,,бранио" Србе током мартовских погрома. Ајде бре молим те.

Знаш ко је последњи бранио Косово?? Онај који је стао на црту целој НАТО алијанси бранећи Косово, онај кога сте западним парама срушили силом са власти, онај кога сте срамно продали Хагу. Е тај човек, Слободан Милошевић, та ,,комуњара" био је Србин и Државник после њега сви су биле и западне слуге. А када једног дана, Боже Здравља, Србија буде била Ослобођена, он ће бити уврштен тамо где и припада- међу највеће Јунаке и Синове Српског Народа!
Pogledajte prilog 1493594

!!!
Ne znam ja bi li ga Tadic branio ili ne. Ali nije Tadic razoruzao Srbe na sjeveru KiM i poslao ih u KPS, nego Vucic.
I to machugom, poslavsi svoje ljude da ih na silu tamo uguraju.
 
Biće tako, u to budite 100% sigurni. Kurti je čovek od reči, sve što kaže on ispuni.

Meni je najveći utisak ostavila Banjska, to je bio vrhunac saradnje Vučića, Kurtija i Radoičića, čime je dat legitimitet za sve ovo što radi Kurti na severu sada. Dotle je došlo da bih se ja, da sam na vašem mestu, priklonilla vlastima u Prištini i zauvek odbacila lopove i kriminalce, izdajnike i hoštaplere kako Srpske liste, tako i vladajuće garniture države Srbije, i sačuvala svoju dedovinu i pravo na život i rad. Pa pogledajte samo šta je Radoica Radomirivić izneo o tim lopužama koje ste slušali na severu, kojima je apsolutno jedina svetinja njihov džep. Uzmite se u pamet dok još nije kasno, pošto je sada već kristalno jasno koji je krajnji plan vladajuće garniture u BG za vas. Ko se ne prilagodi, nestaće zauvek za tih prostora.
Glupaci izgubili zivote bezveze za tudje interese, lepo ih nasankali.
 
Ja nijesam spomenuo "njihovo vrijeme" nigdje. Opet lazes. Sta je sa tobom covjece, zasto volis tako da lazes?
Sjever je neosvojiva tvrdjava jos od 99-te godine, a to nije vrijeme Tadica i Djindjica. Urazumi se i presaberi se malo.
После смакнућа Слободана, Србија пада под тоталну окупацију. Ни Север а ни Југ Косова нису били нити сигурни, нити слободни за Србе. Мартовски погроми су доказ тога.
Ne znam ja bi li ga Tadic branio ili ne.
Ја знам да не би. Јер није бранио Србе ни у марту 2004 када су шиптарски екстремисти етнички чистили Косово од Срба, а био је чини ми се да је био министар одбране тада.

Тако да су то твоје само тлапње.
 
Тадић данас се представља као некакав ,,патриота" јер као није хтео да прихвати оно што је бриселски споразум. А заборавља се да је Тадић и његова власт потписао две што је довело до Бриселског споразума. Тадић није ,, смењен" он је био склоњен јер је већ тада изгубио подршку народа, још да је то потписао био би линчован. Али ништа он није ,,одбио", он се само склонио.

Кључ је НАТО пакт, док је он овде ми не можемо Косово да вратимо у састав Србије. Зато, Србија мора да ради да очува српски народ на Косову, не сме никада да призна независност Косова и да чека повољан моменат, тј промену односа снага на Балкану.
Alooo Tadic nije na vlasti 12 godina dokle ces da pravdas cipluljcanina vise?
 

Back
Top