Vučić najavio obraćanje u petak - Govoriću o mnogo čemu, mnogi će biti iznenađeni

Poruka
24.418
...

A Srbija...ko na iglama do petka...🤯

VUČIĆ NAJAVIO OBRAĆANJE U PETAK Govoriću o mnogo čemu, mnogi će biti IZNENAĐENI​

https://www.alo.rs/vesti/politika/8...cu-o-mnogo-cemu-mnogi-ce-biti-iznenadeni/vest

...

Kao što smo i mi i @Jugoslav Čvarak navikli..., Predsednik ce kako sam kaze govoriti citiram - "O mnogo čemu..." - kraj citata

E sad...
Mozemo samo pretpostaviti šta će tu sve biti...
Hm... 🤔

Mooožda redom:
- Pijačni barometar
- Horoskop za sledeću nedelju
- Predlozi za tiket za vikend
- Recepti za nedeljni ručak
- Gde večeras u grad

Rubrika aktuelno:

- O Topalku i Canetu...
- "Rekao sam Canetu...- "Mojne da ideš kod Olje...pusti trulekse iz kruga dvojke...
A ako ti nešto ona kaže, reci joj - Šta je ćooorava...Ti me ne vidiš ja te ne čujem...oćeš da se opipamo...? " 😎😎😎


A onda krecu teske lokalne i globalne teme:

- Kako su nas slagali, a mi bili iskreni
(na pitanje novinarke - "KO ?" - Sledi odgovor Predsednika - "Znaju oni dobro koji su..." )

- Sledi najtezih dve nedelje u istoriji Srbije..., jos od Covida pa naovamo...
(na pitanje novinarke - "O CEMU SE RADI ?" - Sledi odgovor Predsednika - "Videcete..." )

- Pritisci su ogromni, ni armirani beton ne bi izdrzao...ali mi hocemo!
(na pitanje novinarke - "DO KADA?" - Sledi odgovor - "Do 1. Aprila...a posle....videcemo..." )

- Treci Svetski pocinje... Jesam vam rekao da ce poceti...

A onda ide red novog optimizma:

- Zavrsavamo kruzni tok kod Delta Generalija na NBG 💪 Bice najlepsi u ovom delu Galaksije 🌌🌠

- Penzioneri ce dobiti vaucer za izlazak na BG izbore 💰

- Zvezda i Partizan završavaju Prvenstvo...Jedva...Bez mene ne bi uspeli da ga završe...

- U selu Donje Međunožje biće izgrađen nov stadion sa 80 000 mesta, tuš kabinama i travom koja sama raste !!! 😯
Postoji šansa da će se Real Madrid preregistrovati i svoje mečeve Lige Šampiona igrati baš tu...
Još pregovaramo za Mančester...videću s Džajom...


...
 
Poslednja izmena:
Психо Додо Поп.

1710833187343.jpeg
 
Čovek je bukvalno toliko često prisutan da je svoje prisustvo toliko obesmislio da više nikoga i ne zanima šta ima da kaže...

U normalnim zemljama predsednik kad najavi obraćanje, to je otprilike predratno stanje ili nešto vrlo ozbiljno.

Ovaj svaki drugi dan najavljuje obraćanje gde se svađa sam sa sobom, naziva se pederom, slini, balavi, nervira se, vređa druge, vređa svoje, vređa intelekt normalnim ljudima.

Odmori, čoveče.
 

Back
Top