Kurti kaže da će i školstvo i zdravstvo biti integrisano u kosovski sistem, potpisao Vučić u Briselu

nego zašto srbija ne proglasi kosovom okupiranim i ne zatvori komunikacije sa kosovom i izda dozvolu samo određenim pojedincima
To bi o5 moglo da nismo ttu gde jesmo , na dnu
Mozda bi bilo bolje da skupstina srbije donese zakon kojim kosovu daje neki vid nezavisnosti po principu hong-konga
na 99 god i da vise nema pregovora nit zezancije
I da se radi u skladu sa tim
To bi bilo dovoljno za otvorenu saradnju a da ga ne priznamo
To se trebalo uraditi odavno ali mislim da bi moglo jos uvek
ALI
skocile bi *domace patriote* i spc - KOSOVO JE SRBIJA
 
Kako se gradi patriotizam naroda.A od Vučića možeš da vidiš samo kako se razgrađuje patriotizam jednog naroda.Pod Vučićem možeš postati samo prodana duša zbog novca kome se raduje sam Đavo.
Једини његов ,,патриотизам" је НАТО патриотизам без кога не би смео ни да писне.
Маните више тог марионету да представљате као некаквог ,,државника".
 
Onda ste dobrodošli u Srbiju. Ja ne mogu biti izdajnik, jer se apsolutno ništa ne pitam, niti sam glasala za Vučića i Srpsku listu.
Ali nisi ni bila na protestu protiv njegovog izbora.
Znači nisi se dovoljno trudila kao i većina koja je trebala tako.Zato će neko Kosovo otvoriti on i u ostatku Srbije samo da znate.Makar vam zatrovao vodu i zemljište.
 
Ali nisi ni bila na protestu protiv njegovog izbora.
А са ком да иде молим те? Са њима:
IMG_20240204_083550.jpg


???
 
Poslednja izmena:
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.
Pa čekaj nije li jedna od ingerencija ZSO da ima svoje autonomno školstvo i zdravstvo?
 
A odakle nama novac ako ne da Država?
Mi ne ubiramo porez već će Kosovo i Kurti.A Kurti će vladati zbog uspeha na Kosovu do kraja života.Šiptarima je obezbeđivala dijaspora sa svojim fondovima otvorenim u inostranstvu a pomagala im je i narko mafija.
Zasto vi kosovari ne osnujete fondove po inostranstvu?
 
Nije nego ti pojma nemas. Kurti nikome nije obecao ZSO, niti je ucestvovao u tim pregovorima, niti potpisao. I sta ces sad?
Vidis li da pojma nemas o materiji?
Preuzimanjem vlasti se preuzimaju i obaveze i potpisani sporazumi prethodne.

Mada je i on sam spominjao formiranje ZSO, samo sa manjim ovlašćenjima.

Kurti ne radi šta obeća, nego šta može. A može jer ima zaleđinu. Vi ga predstavljate kao nekog velikog državnika, na nivou Gandija ili Napoleona, a radi se o tupavom oportunisti. Vi tako indirektno radite za njega.
 
Preuzimanjem vlasti se preuzimaju i obaveze i potpisani sporazumi prethodne.

Mada je i on sam spominjao formiranje ZSO, samo sa manjim ovlašćenjima.

Kurti ne radi šta obeća, nego šta može. A može jer ima zaleđinu. Vi ga predstavljate kao nekog velikog državnika, na nivou Gandija ili Napoleona, a radi se o tupavom oportunisti. Vi tako indirektno radite za njega.
To ne mijenja cinjenicu da si neznaven jer si do prije 10 minuta bio ubijedjen da je Vucic sa Kurtijem potpisao BS. Ispregovarao, a Dacic potpisao.

A reci mi preuzimanjem vlasti koji sporazumi se nasledjuju, medjunarodni?
 
A do tada Albanska cizma nije mogla da kroci na sjever koji je bio neosvojiva tvrdjava. I 100% integrisan u Srbiji.
Ти си стварно изгубљен случај. Па досманлије су су потписале све што је ушли у Бриселски споразум. Све је уговорио Борко- и пасоше, и границу, и таблице и све.

И ти сад њих представљаш као ,,патриоте". Кажеш ,,неосвојива тврђава" Косово било?? Треба да те буде срамота:

То се дешавало док су досманлије владале Србијом.
 
Kosovo je izdajnik iz Cipuljica predao Briselskim sporazumom, kada je poslao specijalce na sjever Kosova da machugama razoruzaju Srbe i uvedu ih u Kosovsku policiju.
Ви навијате да Косово не буде Србија само да би срушили Вучића. Ево и доказа да ,,патриотска" опорба ради за Куртија:

IMG_20240204_083550.jpg


Зато га и величате толико.
 
Ти си стварно изгубљен случај. Па досманлије су су потписале све што је ушли у Бриселски споразум. Све је уговорио Борко- и пасоше, и границу, и таблице и све.

И ти сад њих представљаш као ,,патриоте". Кажеш ,,неосвојива тврђава" Косово било?? Треба да те буде срамота:

То се дешавало док су досманлије владале Србијом.
To je cista laz. Ali ti ne hajes.
Neosvojiva tvrdjava je bio Sjever Kosova kazem, a ne Kosovo. Ali ti si obican lazov, spreman da slaze u svakom momentu.
 
Шта мартовски погроми, који су се десили у време власти досманлија, су ,, чиста лаж"??

Дал си толико нечастан човек?
Pa lazes, i to pecobrazno. Zelis da podvalis. Ja pricam o sjeveru kosova, a ti o Kosovu. Obican si lazov i treba da te bude sramota.
 

Back
Top