Kupi mi majko top, ovaj, Gucci sandale

Stevcina zabica

Stara legenda
Poruka
98.573
Gledam neke cipele po internetima i hop, iskoce mi ovi gumenjaci koji me brzinom svetlosti vratise u detinjstvo.
Prva asocijacija na ove jeftine sandale mi je trag od rdje ispod zgloba :lol:

Koje su vase? Mrzela sam ih a bile su neunistive. na opstu radost moje mile majcice...

Inace, cena sitnica, samo 420 eurica :eek:

1656275025528.png
 
Gledam neke cipele po internetima i hop, iskoce mi ovi gumenjaci koji me brzinom svetlosti vratih se u detinjstvo.
Prva asocijacija na ove jeftine sandale mi je trag od rdje ispod zgloba :lol:

Koje su vase? Mrzela sam ih a bile su neunistive. na opstu radost moje mile majcice...

Inace, cena sitnica, samo 420 eurica :eek:

Pogledajte prilog 1177423
Ovo dolje (uz Gucci-eve) su sandale koje je proizvodila Jugoplastika prije 40tak godina...
Cijena ...ako je bila 15-20 €...ako...

Taman je afera oko plagijata u Splitu, pa znam.

guci444jugoplastika.jpg

o_21836098_1024.jpg
 
Gledam neke cipele po internetima i hop, iskoce mi ovi gumenjaci koji me brzinom svetlosti vratise u detinjstvo.
Prva asocijacija na ove jeftine sandale mi je trag od rdje ispod zgloba :lol:

Koje su vase? Mrzela sam ih a bile su neunistive. na opstu radost moje mile majcice...

Inace, cena sitnica, samo 420 eurica :eek:

Pogledajte prilog 1177423
Juga je bila ispred vremena sa modom, ovi sad su nas pokrali idejno.
Ja ne znam, jesam li jedina koja je imala ovakve sandalice na moru? I dan-danas kupujem nešto u tom stilu jer ne mogu da podnesem vreli pesak ili oštro kamenje pod vodom...
Za sestričinu sam kupila sandalice za more, baš takve, ali... nisu bile skuplje od 10e.
Gucci, zezaš?
 
pa da, te sam imala...msm ne samo ja, nego cela Jugoslavija :malav:
To je bila obavezna obuća za djecu.
Za kupanje ako se netko bojao hodanja u moru, ježeva, klizavosti...
I Čehe...
Oni su s ovim sandalama i čarapama bili zaštitni znak bivše Čehoslovačke.

Sandale su bile jednostavne, lijepe, ne skupe i bilo ih je koliko želiš.
 
Juga je bila ispred vremena sa modom, ovi sad su nas pokrali idejno.
Ja ne znam, jesam li jedina koja je imala ovakve sandalice na moru? I dan-danas kupujem nešto u tom stilu jer ne mogu da podnesem vreli pesak ili oštro kamenje pod vodom...
Za sestričinu sam kupila sandalice za more, baš takve, ali... nisu bile skuplje od 10e.
Gucci, zezaš?
ne zezam, vidis ih i sama :lol:

joj, mrzela sam ih iz dna duse, a posebno kad se od sunca upali ona snala
pa trk u vodu s njima da ih ohladis :lol:
 
Gledam neke cipele po internetima i hop, iskoce mi ovi gumenjaci koji me brzinom svetlosti vratise u detinjstvo.
Prva asocijacija na ove jeftine sandale mi je trag od rdje ispod zgloba :lol:

Koje su vase? Mrzela sam ih a bile su neunistive. na opstu radost moje mile majcice...

Inace, cena sitnica, samo 420 eurica :eek:

Pogledajte prilog 1177423
nama to nikad nisu dali nosit
da ne misle ljudi da smo turisti i sta ce nam falit sto odamo bosi...jedva sam nanule sa strumpfovima izmolila 😆
 
Pa, ima i bez šnale.
Ne znam, moje su bile kompletno gumene. Volim takvu obuću na plaži i danas.
snala za zakopcavanje kaisa

nama to nikad nisu dali nosit
da ne misle ljudi da smo turisti i sta ce nam falit sto odamo bosi...jedva sam nanule sa strumpfovima izmolila ?
ma daaaj, kako mislis da mamina princeza iliti ja, hoda bez toga po vrelom kamenju :dash:

msm tako dok cale ne popizdi od moje kuknjave i ne vrisne da ih skinem samo da prestanem da krestim po plazi :rotf:
 

Back
Top