Kupi mi majko top, ovaj, Gucci sandale

Zika34

Aktivan član
Poruka
1.623
Gledam neke cipele po internetima i hop, iskoce mi ovi gumenjaci koji me brzinom svetlosti vratise u detinjstvo.
Prva asocijacija na ove jeftine sandale mi je trag od rdje ispod zgloba :lol:

Koje su vase? Mrzela sam ih a bile su neunistive. na opstu radost moje mile majcice...

Inace, cena sitnica, samo 420 eurica :eek:

Pogledajte prilog 1177423
Porez za budale

stranac119

Legenda
Poruka
73.750

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.780
Нисам имала те сандале али их се сећам.
Цегер сам имала. Па за Ускрс одемо на село, тамо и нас и националних мањина и онда једне недеље идемо ми код њих по јаја са тим цегерчетом, а следеће они код нас. То ми је асоцијација на њега- Ускрс :)

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.279
Gledam neke cipele po internetima i hop, iskoce mi ovi gumenjaci koji me brzinom svetlosti vratise u detinjstvo.
Prva asocijacija na ove jeftine sandale mi je trag od rdje ispod zgloba :lol:

Koje su vase? Mrzela sam ih a bile su neunistive. na opstu radost moje mile majcice...

Pogledajte prilog 1177423

Cena je bas sasava:)
Ne znam da li su za decu ili za odrasle, ne dao bog...

Meni za decu nisu ruzne, vise kao retro fazon. Kupovala sam klincu dve godine takve Chicco, 20-ak evra. Zuljale su ga kod gleznja pa smo onda na moru uzeli sta god, Speedo klasicne, serpa plaveee (meni estetski nikako po ukusu) ali sjajne, priznajem, sa rupicama na djonu, stabilne i po najklizavijim plocicama.
Zara home sada ima ovakve sandale kao na slici ali odolecu...stvarno mi se nisu pokazale...a svejedno volim bosa stopalca na pesku...i sama biram da hodam bosa...

Licno nikako ne simpatisem klompe, nanule i za decu onaj Crocs...to nekako dzombavo...

moonja..

Buduća legenda
Poruka
28.857
Dekatlon ima odlične papuče za bazene, nigde se ne klizanju, normalno, mogu da se svud anose, MSM na plažu itd. Ne znam da l ima za decu, al za nas matorce su super.

Imam i one zaplažu i kamenje, za vodu navlakuše, super su, u njima nekad i idem po kopnu, ne znam koji je brend...osetljiva
mi 100pala, oduvek se izubijam.

Manastirka

Elita
Poruka
22.780
Ja sam nosila plastične japanke, imale su teget pertle uz nogu.Obožavala sam ih!
I neke sunđeraste sandale sa naranđžastim lastižom.
To mi je bila obuća za plažu,...kasnije sam uglavnom išla u klompama.
U vezi ovih Gucci sandala,...ok marka je i sve to, ali da li realno jedan par plastičnih sandala vredi 420e?
Čak i da neko da nosi Gucci marku,... trebalo bi se zapitati, da mu možda ipak i ne vređaju inteligenciju, osim što ih prethodno "oderu"!:roll:

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.802
1656368056504.png

Ja čekam da Nike ukrade ovaj model :zper:

Poruka
2.504
Деда био шверцер па нема шта није продавао на пијаци, па и обућу. Само што се ја не сећам провидних него само непровидних, плаве и црвене, а осим пластичних/гумених, продавао је и кожне.

Што рече неко, порез за будале.

Лево: Yves Saint Laurent фотомодел, 21. век; десно: баба Драгиња и комшиница Верка, 20. век.
ezgif-5-2affa2a47c[1].jpg

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.780
Деда био шверцер па нема шта није продавао на пијаци, па и обућу. Само што се ја не сећам провидних него само непровидних, плаве и црвене, а осим пластичних/гумених, продавао је и кожне.

Што рече неко, порез за будале.

Лево: Yves Saint Laurent фотомодел, 21. век; десно: баба Драгиња и комшиница Верка, 20. век.
Pogledajte prilog 1178185
Буквално праве људе будалама, али будале нека и плаћају.

Poruka
2.504
Буквално праве људе будалама, али будале нека и плаћају.
То смо говорили својевремено о скупим телефонима, а види сад зомбије како стоје у редовима кад избаце нови ајфон и родитеље како кукају што морају да купују телефоне с уговорима од 2 године и месечном претплатом од 5000 динара.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.