kuda za NG?

Pozdrav

posto sam se tek doselio u BG, studiram, internesuje me gdje se moze najbolje docekat NG..
interesuje me, zna li iko ko ce biti na trgu, ko ce da pjeva i itd..? inace, kakvi su doceci na trgu bili?
koji disko/klub preprucujete? ima milion reklama, al ne znam sta da odaberem :)

mozda da kombinujem, docetak na trgu NG, pa onda u neki klub ili obrnuto??

kakva su vasa iskustva?
 
Pozdrav

posto sam se tek doselio u BG, studiram, internesuje me gdje se moze najbolje docekat NG..
interesuje me, zna li iko ko ce biti na trgu, ko ce da pjeva i itd..? inace, kakvi su doceci na trgu bili?
koji disko/klub preprucujete? ima milion reklama, al ne znam sta da odaberem :)

mozda da kombinujem, docetak na trgu NG, pa onda u neki klub ili obrnuto??

kakva su vasa iskustva?
daj bre care kakav crni trg,da se smrzes i da su guras tamo sa kurtom i murtom,jos gora varijanta se te tzv. diskoteke,ono...melos & kich
otkud znam...upoznaj nekog pa mu se uvali na gajbu :idea: :)
 
Pozdrav

posto sam se tek doselio u BG, studiram, internesuje me gdje se moze najbolje docekat NG..
interesuje me, zna li iko ko ce biti na trgu, ko ce da pjeva i itd..? inace, kakvi su doceci na trgu bili?
koji disko/klub preprucujete? ima milion reklama, al ne znam sta da odaberem :)

mozda da kombinujem, docetak na trgu NG, pa onda u neki klub ili obrnuto??

kakva su vasa iskustva?

pa zavisi sta od muzike te zanima??
 
najbolje svi da odu na trg i da po hiljaditi jubilarni put poslusaju za dzabe van gogha...ili moze jedno kolektivno skakanje sa brankovog mosta sa zavezanim kamenom oko leve ili desne noge po zelji
 
Nekada davno...dok je Beograd jos bio Beograd....postojali su obredi medju mladjom populacijom koji su se nazivali "zurka". Zurka je pojam koji je u slucaju Beograda veoma specifican (kao sto je dernek u Sarajevu ili tulum u Zagrebu). Iz nekog razloga, zurke uspevaju iskljucivo u Beogradu. Jednom smo probali da sve do u dlaku ostane isto (ljudi, pice, muzika, odeca) a da izmestimo lokaciju...i eksperiment je propao. Do dan danas ne znam zasto.
LM, najbolji provod je : spremljena lagana klopa, pice (otvori se za neki bolji sampanjac bar za novaka), dobra muzika, tvoja koliko-toliko lepsa polovina i da napravis vatromet bar 3-4 puta za tu noc;)
 
Za zaljublenike u prirodu je ipak lepse docekivati Novu godinu po Lunearnom kalendaru 26.jula jer je prijatniji boravak u prirodi...Gregorijanska Nova godina je lepa u prirodi-ko voli-samo da je u toplom.Ja glasam za doceke u prirodi...
 

Back
Top