Kriza srednjih godina-simptomi? Jeste li ih svesni?

Do 50 su bili neokupani,krezavi,sa pivskim stomacima,onda su počeli da kriziraju i eto rezultat. ..😂😂😂
Kad podetinje, tad krece kriza.

Nije dovoljno biti metroseksualac. Ovi momci sto si ih okacio mi lice na Sasu Borojevica.

nXqMwxf2z_rrbgHlQCKzRYwNKbcEK3DzyCBNqpyA1MCbZ0MLWnkP219QUXwVhLcyX3M6I5Ca=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj
 
Ne razumem u cemu je problem.
U odredjenim godinama gubimo vitalnost i mladalacki izgled. Ne prestajemo da zivimo, ne gubimo vrednost kao ljudi, ali to je jednostavno tako.
Mladost jeste privlacnija od starosti.

I neki ljudi se zaista tesko mire sa tim. A to jeste jedan od pokazatelja da kriza postoji.
Ali vecina ljudi proces starenja prihvati normalno i sve ono sto taj proces sa sobom nosi.
 
Pa recimo oženjen čovek sa več odraslom djecom odjednom poludi

Promjeni stil oblačenja , krene na fitnes druži se sa ostalim muškarcima , posle fignrsa odu na pice u kafanu i zaljubi se u konobaricu

Zatim mu žena primijeti “nešto se dešava “ i pita lepo “šta ti je ? Je li sve u redu “ on onako “umoran sam” ti intervali njenog pitanja i njegovog odgovora postaju sve kraći , dakle ucestali

I jedne večeri nedje pred krsnu slavu to eskalira

Kaži šta je , nisi više onaj čovek koga ja poznajem

Kaže da se zaljubio

U tom momentu ispada časa tuf na parket

Žena poludi on skače prihvati je sa ledja da se kao smiri ona opali laktom i tuf pravo u oko

I tako

Ode sa konobaricom


A postoje varijanta

Da sebi kupi i besno auto u koje realno kad ga ledja sastave niti u njega može ući niti izaći i kad ga uhvate ledja onda sjeda u njen smart dok besno stoji u garaži dok ne sanira ledja

Neki kupe i motor

Ma svašta rade
Дец ту спесифик
 
Мисим као и код људи женског пола, дође се у неке године кад постанеш свестан своје пролазности и одлучиш да мало проживиш, пробаш нешто што си увек хтео, здтрвије се храниш, теретана, јога, пилатес.
Нису ми јасни људи који виде нешто негативно у томе.
 
Мисим као и код људи женског пола, дође се у неке године кад постанеш свестан своје пролазности и одлучиш да мало проживиш, пробаш нешто што си увек хтео, здтрвије се храниш, теретана, јога, пилатес.
Нису ми јасни људи који виде нешто негативно у томе.
Pa vide babuskere koje zamenimo klinkama sta ce jadne
 

Back
Top