Kriza srednjih godina-simptomi? Jeste li ih svesni?

Имам 50 ал' никад нисам приметио било какву "кризу". Заправо, зна ли неко да појасни шта је "криза средњих година". Како се то манифестује
Odjednom počinješ da se picaniš, ideš u teretanu, kupuješ stvari koje nisi mogao sebi da priuštiš kad si bio mlađi, gledaš i juriš mlađe žene...
 
Kako se trenutno raspravlja o menopauzi, na pamet mi pade kriza srednjih godina kod muškaraca. Jesu li muškarci svesni kad upadnu u tu krizu ? Koji su simptomi ako primete da kriziraju? Šta se to menja u njihovoj svesti u tim godinama?
Still too early, nisam došla do četrdesete!
Možda postoji, ali nije mi vreme za to.
Oh, da... i kao žensko mislim da mogu da padnem u krizu srednjih godina, ne samo u menopauzu... Tad ću verovatno imati dobrog bračnog partnera sa kojim će mi svakojake krize biti zabavne i smešne.
 
Kao neka prva asocijacija na krizu srednjih godina mi ostao bivši sused. Imao je 50+, oblačio se mladalački, drečavo, vozio Z4, motore neke i opštenito se usiljeno ponašao mladalački.

Imao sam nekih petnaestak godina, kiša ubija, krećem vani iz zgrade a on utrčava. Nosio je Aviator sunglasses, one najodvratnije sa samešanim bojama, dok mu se farba iz kose slivala niz lice. I još nešto pokušao da ispadne duhovit.

Ono kad god neko pomene krizu srednjih godina setim se tog lika i tog prizora.
 
Still too early, nisam došla do četrdesete!
Možda postoji, ali nije mi vreme za to.
Oh, da... i kao žensko mislim da mogu da padnem u krizu srednjih godina, ne samo u menopauzu... Tad ću verovatno imati dobrog bračnog partnera sa kojim će mi svakojake krize biti zabavne i smešne.
Ili nećeš ni primetiti koliko godina imaš, jer, godine su samo broj...
 
Имам 50 ал' никад нисам приметио било какву "кризу". Заправо, зна ли неко да појасни шта је "криза средњих година". Како се то манифестује ?

Pa recimo oženjen čovek sa več odraslom djecom odjednom poludi

Promjeni stil oblačenja , krene na fitnes druži se sa ostalim muškarcima , posle fignrsa odu na pice u kafanu i zaljubi se u konobaricu

Zatim mu žena primijeti “nešto se dešava “ i pita lepo “šta ti je ? Je li sve u redu “ on onako “umoran sam” ti intervali njenog pitanja i njegovog odgovora postaju sve kraći , dakle ucestali

I jedne večeri nedje pred krsnu slavu to eskalira

Kaži šta je , nisi više onaj čovek koga ja poznajem

Kaže da se zaljubio

U tom momentu ispada časa tuf na parket

Žena poludi on skače prihvati je sa ledja da se kao smiri ona opali laktom i tuf pravo u oko

I tako

Ode sa konobaricom


A postoje varijanta

Da sebi kupi i besno auto u koje realno kad ga ledja sastave niti u njega može ući niti izaći i kad ga uhvate ledja onda sjeda u njen smart dok besno stoji u garaži dok ne sanira ledja

Neki kupe i motor

Ma svašta rade
 
Pa recimo oženjen čovek sa več odraslom djecom odjednom poludi

Promjeni stil oblačenja , krene na fitnes druži se sa ostalim muškarcima , posle fignrsa odu na pice u kafanu i zaljubi se u konobaricu

Zatim mu žena primijeti “nešto se dešava “ i pita lepo “šta ti je ? Je li sve u redu “ on onako “umoran sam” ti intervali njenog pitanja i njegovog odgovora postaju sve kraći , dakle ucestali

I jedne večeri nedje pred krsnu slavu to eskalira

Kaži šta je , nisi više onaj čovek koga ja poznajem

Kaže da se zaljubio

U tom momentu ispada časa tuf na parket

Žena poludi on skače prihvati je sa ledja da se kao smiri ona opali laktom i tuf pravo u oko

I tako

Ode sa konobaricom


A postoje varijanta

Da sebi kupi i besno auto u koje realno kad ga ledja sastave niti u njega može ući niti izaći i kad ga uhvate ledja onda sjeda u njen smart dok besno stoji u garaži dok ne sanira ledja

Neki kupe i motor

Ma svašta rade
Nemoj samo ti o muškarcima,molim te,tvoje mišljenje je opšte poznato i svakom normalnom muškarcu ogavno.
Ostani ti fino na temama o ženama,to je rvoj teren,pusti ti muškarce,brakove,decu,život,konobarice,ne razumeš se ti u to.
 
Nemoj samo ti o muškarcima,molim te,tvoje mišljenje je opšte poznato i svakom normalnom muškarcu ogavno.
Ostani ti fino na temama o ženama,to je rvoj teren,pusti ti muškarce,brakove,decu,život,konobarice,ne razumeš se ti u to.

Ti misliš da si normalan i tvoji šepavi vukovi to takodje misle

Ja mislim drugačije !
 

Back
Top