Da li muvkate po teretanama?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.807
Idete da trenirate. Primećujete li simpatične devojke tamo? Pokušavate li makar nešto? Da započnete razgovor?:flert:

Ili ste možda vi lovina opakih napasnica?:per:


1710585847288.png
 
Idete da trenirate. Primećujete li simpatične devojke tamo? Pokušavate li makar nešto? Da započnete razgovor?:flert:

Ili ste možda vi lovina opakih napasnica?:per:


Pogledajte prilog 1515633
Дешавало се да неке девојке излажирају да су се заглавиле на справама, да им околни момци који вежбају помогну, па да их онда оптуже за ухођење
 
u teretani gde treniram ima par baš hot klinki, ali skroz mi je trulo kada vidi matore konjinčine 20ak god. starije od njih da pokušavaju nešto, tako da se tu držim dalje... samo zdravo/zdravo.
a sa druge strane, ženske osobe koje tu treniraju a da jesu u mom starosnom opsegu (35-40) su uglavnom grobovi teški, tako da se i tu držim dalje.
a uostalom ja sam oženjen čovek, ne muvam sa strane... ;)
 
u teretani gde treniram ima par baš hot klinki, ali skroz mi je trulo kada vidi matore konjinčine 20ak god. starije od njih da pokušavaju nešto, tako da se tu držim dalje... samo zdravo/zdravo.
a sa druge strane, ženske osobe koje tu treniraju a da jesu u mom starosnom opsegu (35-40) su uglavnom grobovi teški, tako da se i tu držim dalje.
a uostalom ja sam oženjen čovek, ne muvam sa strane... ;)
Код клинки немам прођу, маторо имам код куће, зато сам веран.
Реци брате без увијања.
 
Код клинки немам прођу,
paaaaa, ne znam šta bih rekao.
da li bi kod klinki imao prođu, ne znam, nisam probao.
kao što sam na drugim temama nedavno pominjao, skoro 10 god. sam redovan u teretani. ne kažem da su sve sami mišići na meni, ali neki rezultati su se postigli... 💪
nisam ružan, ćelav, debeo, sed, izgledam mlađe
s druge strane...💵 🚘🏡 ako ćeš nekad imati, kad ako ne u četrdesetima?!
ne kazem da sve klinke padaju na starije tipove sa dobrim kolima i parama, ali da mi je to cilj, neke bi sigurno na'vatao. ;)

маторо имам код куће, зато сам веран.
Реци брате без увијања.
"matoro" da... u odnosu na ove klinke sa pocetka price do 18-20 god.
ali svakako mladje od mene... i sa jos duzim redovnim stazom u teretani, tako da nemam potrebe da gledam nesto sa strane... zato sam veran, kazem bez uvijanja! ;)
 

Back
Top