КОШТУНИЦА ПОДРЖАО НИКОЛИЋА У 2.КРУГУ - СПОРАЗУМ !!!

Nikolic zna da je jedan broj biraca protiv njega, kad dodje na vlast on ce se truditi da pokaze da je dorastao ulozi predsednika, da smo ga potcenili.
Tadica vise ne interesuje ostavljanje utiska, njega zanima vlast, sama po sebi.
On sam priznaje da DS-ovci nevidjeno kradu shirom Srbije.
Pokrali su i izbore...i kako neko od vas moze da zatvori oci na sve ovo i zaokruzi Tadica?
Ja ne bih mogla da zivim sama sa sobom nakon takve odluke.
Ne mozemo unapred suditi Nikolicu.
Tadica smo vec videli na delu i dace Bog da ga vise ne gledamo.
Postoje velike shanse da izbori opet budu pokradeni, ali sto je izlaznost veca - to ce im biti teze da nas opet prevare.

Samo sam pratio ovu temu ali ipak moram da iznesem svoj stav. Jos pre izbora sam se izjasnio za koga cu glasati i tako sam i ucinio. Glasao sam za Kostunicu za predsednika i za Dveri.
Meni je jasno da su rezultati izbora lazirani. Dokaza za to ima na pretek. Da li se treba miriti sa tim? Nikako! U pitanju je jedino sredstvo koje nam formalno daje uticaj na izbor vlasti. Podrzavam odlucan stav Dveri da se istera istina do kraja. Ne zbog toga da Dveri predju cenzus, vec zbog toga sto, ako dozvolimo i legalizujemo kradju, ostajemo potpuno goli i mogu da nam rade sta god hoce.
Razmisljam o ovoj Kostunicinoj odluci i pokusavam naci motiv za nju. Siguran sam da postoji jer je Voja covek kome je Srbija iznad svega. Ne znam da li sam u pravu ali mislim da je u sporazumu sa SNS video JEDINI nacin da spreci promenu Ustava u Skupstini za sta je nalog iz Brisela i Vasingtona odavno dat.
Da li ce se ovim omoguciti da Nikolic pobedi? Tesko! Ali, bar je pokusao da spreci zle namere o stvaranju uslova za legalizovanje parcanja Srbije.
 
Poslednja izmena:
dobro-bre-gde-si-do-s.jpg
 

Back
Top