КОШТУНИЦА ПОДРЖАО НИКОЛИЋА У 2.КРУГУ - СПОРАЗУМ !!!

Nikoliceva diploma naspram svih zlocina DS-a je potpuno nebitna stvar.
On nije ni prvi, a ni poslednji koji je zavrsio privatni fakultet.
Da li je Blic pisao o tome koliko nas je DS unistio?
Cenim Nikolica zato sto je srucio u lice Tadicu da zivi u svetu bajki, a Srbija od '95 nikad bednija.
Sta ja imam od te Tadiceve diplome?
Strucno laganje i unistavanje nase zemlje?
Drago mi je da su DSS i SNS pronasli zajednicki jezik.
Trebalo je to uraditi i pre izbora, jer danas bi oni slavili.
 
Poslednja izmena:
Nego, bistar vam ovaj mustafa ...možda ja i grešim ? Kako li dr Voislav Koštunica prelazi preko ovih stvari ? :think:

citat :

List navodi da je došao u posed originalnog studentskog dosijea Tomislava Nikolića iz koga se može videti da je tu godinu predsednički kandidat SNS na Fakultetu za menadžment u Novom Sadu završio u roku od 13. do 16. juna 2005.

Blic navodi da u Nikolićevom ŠV obrascu nisu navedeni adresa ni telefon, a da u semestralnim listovima nema pečata fakulteta ni potpisa dekana.

Kako se vidi iz dokumentacije, Nikolić je Fakultet za menadžment upisao 2003. Ipak, on je diplomu i svedočanstva iz srednje škole, što se jasno vidi na njima, izvadio tek u avgustu 2004, što znači da je morao da ih priloži fakultetu sa najmanje godinu dana zakašnjenja. Za većinu, ni polaganje prijemnog ne bi bilo moguće bez tih dokumenata, piše Blic.

Taj list tvrdi i da je Nikolić većinu ispita polagao onda kada mu je politička karijera bila najintenzivnija. Naime, prvu godinu je “očistio“, kako tvrdi Blic, 2004. u jeku kampanje za lokalne izbore. Drugu je završio za samo tri dana, od 13. do 16 juna 2005, dok je u isto vreme po svim medijima odgovarao na optužbe Nataše Kandić da jeu mešan u ratne zločine .

Tokom 2005. i 2006, kada mu je zbog visokog proseka odobreno ubrzano studiranje treće i četvrte godine zajedno, uspeo je da ugovara predizborne kampanje, dodaje Blic.

Ispada da je Nikolić tokom 2006. uspevao da u samo nekoliko sati da gostuje na radiju, daje intervjue novinama i da stiže na ispit. Jedan je čak položio jutro nakon proslave dvogodišnjice postojanja SNS u beogradskoj Areni.

Interesantno je takođe, dodaje Blic, da je 30. septembra 2004. položio ispit iz psihologije, a veče pre toga je bio na završnom mitingu Vučića u Beogradu.

Svo vreme studija na Fakultetu za menadžment i mastera na FIMEK-u Nikolić je imao podršku profesora Ljubiše Stojmirovića, jedinog čoveka koji ga se seća sa studija i inače člana GO SNS-a. Isti profesor bio je i na rednom broju 24 na izbornj listi naprednjaka.

Blic saznaje i da je Nikolić kod tog profesora položio 6 ispita, a on mu je kasnije bio i jedan od mentora i član komisije kada je branio master na FIMEK-u.

Ispada takođe, da je Nikolić i diplomski i master rad uspeo da pripremi u jeku dve kampanje, za manje od dva meseca. Diplomski rad je odbranio 19. januara 2007, za vreme kampanje za parlamentarne izbore, a koji je prijavio 26. novembra 2006. Temu iz mastera je prijavio 15 aprila , 11. maja je formirana komisije, a već 26. juna 2011. on je uspešno odbranio rad, zaključuje Blic.

Ај, бреееееее... не бламирајте се више са Томином дипломом - БОРИС ЈЕ СТУДИРАО 8 ГОДИНА - и свешто је полагао и положио то је захваљујући тати и мами ИСТО КАО И НЕНАД ЧАНАК и боље се ви из жутог предузећа распитајте НА КАКВОМ ЈЕ КУРСУ БИО БОРИС ТАДИЋ ПРЕ НЕГО ШТО ЈЕ ПОСТАО МИНИСТАР ВОЈНИ(курс му је платио један богати Израелац) али ТУ СВОЈУ "ШКОЛУ" НЕ ПОМИЊЕ У БИОГРАФИЈИ ........ а у међувремену је "пунио лутке сунђером".......:lol:
 
Nikoliceva diploma naspram svih zlocina DS-a je potpuno nebitna stvar.
On nije ni prvi, a ni poslednji koji je zavrsio privatni fakultet.
Da li je Blic pisao o tome koliko nas je DS unistio?

Није писао ни о томе колико су нас Тома и радикали уништили '90-тих.

Требало би да направе упоредну рубрику, колико нас је ДС уништила током 8 година власти, а колико радикали '90-тих за нпр. исто 8 година почев од '91 до '98-'99.
 
Пошто се воља народа, иначе, у Србији сасвим поштује, је л' тако?:lol:

Кад се сетим како су жути лобирали против овог Устава , крв ми се следи.
Тако ће лобирати и за НАТО и за ЕУ, са све подршком својих западних ментора и остале локалне бораније.

Хоће ли се Срби икад опаметити.:think:

Slažem se. Pokrali sad, a da ne pokradu kad bude Amerima zafalilo topovskog mesa za tamo neki Avganistan, Irak...ili već gdje bude bilo nafte.

Dveri su jedina i iskrena opozicija u Srbiji. Evo, većina vas koji ste bili protiv drugog kruga izbora sad polagano, ali sigurno "naliježete na rudu", što njima (žutima, EU, NATO-u...) i jeste bio cilj. Izbori će biti priznati, Nikolić će biti predsjednik, a Tadićeva politika kažnjavanja Srbije će biti nastavljena.

Referendum vam je samo nova šargarepa koju Srbi obožavaju više od samog Duška Dugouška. A ono što ste klicali "gotov je", ja ću da prevedem u GOTOVI STE! Vašoj sljepoći i naivnosti kraja nema.

U stvari...šta ja uopšte ovo i pišem??? LAKU NOĆ!
 
Poslednja izmena:
Није писао ни о томе колико су нас Тома и радикали уништили '90-тих.

Требало би да направе упоредну рубрику, колико нас је ДС уништила током 8 година власти, а колико радикали '90-тих за нпр. исто 8 година почев од '91 до '98-'99.

Od '95 do sad nikada gore nismo ziveli.
Nikolic je sad sa DSS-om, tako da verujem da ce on vremenom prihvatiti politiku neutralnosti.
To nije politika izolacije, vec saradnje i sa zemljama EU i sa svima.
Moj predsednik ne moze da me gleda u oci i izgovara neistine, kao Tadic, ne moze da mi prica bajke o lepoti zivota u Srbiji, kad mi svakodnevno gledamo bedu na svakom koraku.
DS vise ne krade, oni sad otimaju.I bice sve gore, ako neko to ne zaustavi.
 
Nikolic zna da je jedan broj biraca protiv njega, kad dodje na vlast on ce se truditi da pokaze da je dorastao ulozi predsednika, da smo ga potcenili.
Tadica vise ne interesuje ostavljanje utiska, njega zanima vlast, sama po sebi.
On sam priznaje da DS-ovci nevidjeno kradu shirom Srbije.
Pokrali su i izbore...i kako neko od vas moze da zatvori oci na sve ovo i zaokruzi Tadica?
Ja ne bih mogla da zivim sama sa sobom nakon takve odluke.
Ne mozemo unapred suditi Nikolicu.
Tadica smo vec videli na delu i dace Bog da ga vise ne gledamo.
Postoje velike shanse da izbori opet budu pokradeni, ali sto je izlaznost veca - to ce im biti teze da nas opet prevare.
 
Poslednja izmena:
Русија је Шведској веома важан партнер. Велики број производа Шведка пласира на руско тржиште, тако да пуно зависе једна од друге.

Иначе, нисам говорио о земљама ЕУ. Многе државе ЕУ немају добро развијен социјални систем. Ту се издвајају 3 државе Скандинавије(+ Норвешка и Исланд које нису чланови), Немачка и Швајцарска(која исто није члан). Само сам ти написао да је социјално уређење државе оствариво и навео сам ти примере високо развијених држава са социјалним уређењем.

Rusija je mozda svedskoj vazan parner , ali svedska Rusiji nije ... u Svedskoj su centri CIA koji presrecu 80 % internet i elektronske komunikacije na prostoru Rusije - i Rusi to odlicno znaju .. kao i mnoge druge stvari , koje na svedski bacaju svetlo totalitarne i pronacisticke drzave ( samo Karl Bildt ve c 30 i kusur godina radi za CIA ) .. i zato ce svedska za Ruse biti i ostati neprijateljska drzava -.. i proci kao za vreme Karla XII - pre ili kasnije ...
 
Nikolic zna da je jedan broj biraca protiv njega, kad dodje na vlast on ce se truditi da pokaze da je dorastao ulozi predsednika, da smo ga potcenili.
Tadica vise ne interesuje ostavljanje utiska, njega zanima vlast, sama po sebi.

Birači??? Jel' neko rekao "BIRAČI"??? :eek: Eeeee...da mi je biti ti na 5 minuta... :)
 
Пошто се воља народа, иначе, у Србији сасвим поштује, је л' тако?:lol:

Кад се сетим како су жути лобирали против овог Устава , крв ми се следи.
Тако ће лобирати и за НАТО и за ЕУ, са све подршком својих западних ментора и остале локалне бораније.

Хоће ли се Срби икад опаметити.:think:
Aha lobirali su tako što su ga podržali , glasali za njega u skupštini , Tadić pozivao ljude da ga podrže i hvalio ga kako je do jaja , a njihovi aktivisti su na referndumu ćutali na sve kradje i neregularnosti prema kojima su i ovi zadnji izbori pojam poštenja . :lol:
 
Ја Николићу не верујем ништа, јер је доказани превртљивац.У том контексту и кажем да референдум неће имати никакво дејство ако највећа странка ,снс, буде и даље заступала улазак у ЕУ.Да је јасно речено да се одриче тог европског пута, тада би овај споразум био револуционаран.
Николић је позивао и на референдум о КиМ, чиме је јасно показао да он ту покрајину више не сматра српском, јер зашто би се уопште постављало референдумско питање о нечему што је Уставом јасно дефинисано.
Коштуничина победа, (ако се споразум уопште буде поштовао) биће део око промене Устава.Ту је зауздао Николића.

Sto se Kosova tice i sam ostavljao potpuno iste komentare kao i ti sada i moj stav po tom pitanju je nepromenjen. Sto se tice evrope - ako je narod toliko blesav da slusa stranke da li da glasa za EU ili ne onda nam tako i treba. Sustina je da ce svako od nas pojedinacno da se izjasni da li je za EU ili nije i to je najpostenije. Mogu oni da pozivaju koliko hoce,ja znam ljude koji su glasali za Tomu a nece u EU.
Poslednji zvanican podatak,mogao se cuti i u izbornoj noci na RTS-u (sto je mene jako zacudilo),je da je podrska ulaska u EU pala ispod 50% a "proevropske" stranke (ako i Tomu uracunamo) imaju skoro 90%.
 
Нека јасно кажу да су против Европске уније и НАТО пакта и да улазак у те организације не долази у обзир.

Ti se baš razumeš u politiku. :lol: Nije to bajka ni bukvar, crno-bela predstava. Kažu da je politika veština mogućeg ... Milion puta se dokazalo da ne treba biti isključiv, da nikad ne ne reci nikad, ne zatvaraj sva vrata itd. Ne pali danas biti otvoren i pošten, pogotovu što od kada je Milošević svrgnut vlada okupacija. Pod takvim uslovima moraš voditi lukaviju politiku.

Mene lično EU više odbija nego što me privlači i ako većina odluči da se "integrišemo", yebi ga ko sam ja da budem pametniji od većine ?! Za NATO sam apsolutno sigaran da ne treba da se priključimo. Ja to mogu jasno da ti kažem. Mrzim ih i to u mom životu ništa ne može da promeni, razlog '99.
 
Ti se baš razumeš u politiku. :lol: Nije to bajka ni bukvar, crno-bela predstava. Kažu da je politika veština mogućeg ... Milion puta se dokazalo da ne treba biti isključiv, da nikad ne ne reci nikad, ne zatvaraj sva vrata itd. Ne pali danas biti otvoren i pošten, pogotovu što od kada je Milošević svrgnut vlada okupacija. Pod takvim uslovima moraš voditi lukaviju politiku.

Mene lično EU više odbija nego što me privlači i ako većina odluči da se "integrišemo", yebi ga ko sam ja da budem pametniji od većine ?! Za NATO sam apsolutno sigaran da ne treba da se priključimo. Ja to mogu jasno da ti kažem. Mrzim ih i to u mom životu ništa ne može da promeni, razlog '99.
Politika neutralnosti ne znaci izolaciju, neprijateljstvo prema drugima, vec saradnju i sa EU i sa svima.
Koja vecina?Ja verujem da svako ko ume da se potpise zna da politika da EU nema alternativu vodi u propast.
 
Aha lobirali su tako što su ga podržali , glasali za njega u skupštini , Tadić pozivao ljude da ga podrže i hvalio ga kako je do jaja , a njihovi aktivisti su na referndumu ćutali na sve kradje i neregularnosti prema kojima su i ovi zadnji izbori pojam poštenja . :lol:

Аха подржали, а све време лобирали у народу против. ;)
Немо' Свето са мном тако неозбиљно да причаш. :zplez:
А за то јавно подржавање минут пре гласања, тражили су аутономију за Војводину.
Ко их не зна- гласа за жуте.
 
Споразум председника ДСС и председника СНС

Овај Споразум је нешто НАЈПОШТЕНИЈЕ ПРЕМА НАРОДУ СРБИЈЕ.......


Ooo, cestitamo Gosn' Mito - i Vi presli u EU tabor, a?

I sta sam ja rekao?!

Ali ti si ionako sve vreme za evropske integracije, Mito, 'el tako?

Yeah, go, Tomo, go! EU nema alternativu!
pompo.gif
 
Poenta je da su skoro svi za Nikolica!
DS-ovci kazu da je tesko naci Nikoliceve drugare s fakulteta, a ja vam kazem da je u stvarnom zivotu jos teze pronaci ljude koji glasaju za Tadica i DS, a da nisu clanovi njihove partije.
...који успут то не наплаћују кроз директорска места за себе, жену, места начелника по општинама са великим буџетом...и разне друге ситне привилегије...опортунизам на делу. Бљак!
 
Није писао ни о томе колико су нас Тома и радикали уништили '90-тих.

Требало би да направе упоредну рубрику, колико нас је ДС уништила током 8 година власти, а колико радикали '90-тих за нпр. исто 8 година почев од '91 до '98-'99.

Pa jel' su ono bese radikali saradjivali sa agresorom ili demokrate? :think:
 
Nikolic zna da je jedan broj biraca protiv njega, kad dodje na vlast on ce se truditi da pokaze da je dorastao ulozi predsednika, da smo ga potcenili.
Tadica vise ne interesuje ostavljanje utiska, njega zanima vlast, sama po sebi.
On sam priznaje da DS-ovci nevidjeno kradu shirom Srbije.
Pokrali su i izbore...i kako neko od vas moze da zatvori oci na sve ovo i zaokruzi Tadica?
Ja ne bih mogla da zivim sama sa sobom nakon takve odluke.
Ne mozemo unapred suditi Nikolicu.
Tadica smo vec videli na delu i dace Bog da ga vise ne gledamo.
Postoje velike shanse da izbori opet budu pokradeni, ali sto je izlaznost veca - to ce im biti teze da nas opet prevare.

Ovo je Marko Blagojevic osnivac i direktor CeSID - Centra za slobodne izbore i demokratiju:

markoblagojevic1.jpg


Ovo je Miodrag Stojkovic, nas poznati geneticar, na listi DS-a:

MStojkovic.jpg


Ovo je Zorana Mihajlovic-Milanovic, portparolska SNS:

zoranammm.jpg


I svi su clanovi nevladine organizacije East-West Bridge:

http://www.ewb.rs/members.aspx

Trenutno predsednistvo ove NVO:

Jovan Kovacic - mason Regularne velike loze Srbije

jovan-kovacic.jpg


Dejan Novakovic - osnivac rotari-kluba Skadarlija

Slika-Dejan-2_resize.jpg


Marko Voljc - Trilateralna komisija

MarkoVOLJCm.jpg


Pa vi vidite sad koga cete da glasate i ko vam garantuje regularnost izbora :dash:

Koga god na ovim izborima da izaberes, izabrao si East-West Bridge!
 

Back
Top