Koštunica i spisak Crnogoraca u Srbiji

igracina:
Бл:
igracina:
Eto, sad su cisto i jasno Crnogorci, a inace su naravno Srbi !

Kad treba Velikoj Srbiji onda su Srbi, ali ako zatreba Velikoj Srbiji onda su i Crnogorci.

Izvadio Kostunica i nacionalno ih prebrojao !

Hoce da im da pravo da glasaju i u Srbiji i u Crnoj Gori !!!!
To su Srpska demokratska pravila, nepoznata inace u civilizovanom svijetu !

Vjerovatno cemo u Crnoj Gori odbaciti evropsku, a prihvatiti srpsku "demokratiju" !

Жалим вас ЦРНОГОРЦЕ, ви сте као муслимани, имате државу а немате нацију.
Али знате да сте СРБИ, па вас то теши за разлику од муслимана.

Svi su ljudi na svijetu Srbi, pa i ti Vlaše.

Pariski univerzitet Sorbona je recimo dobila naziv po Srbima, zvala se - Srbona jer je na njoj najviše bilo studenata Srba,
ali ovu istorijsku istinu su od NEBESKOG naroda sakrili Vatikan i Kominterna !


Нисам ја влах, већ СРБИН НЕСРЕЋО. Дођи себи док још имаш коме.
 
wenera:
Nisam citao prethodne komentare ali mogu da kazem da je Kostunica dobar covek kome je stalo do zajednicke drzave i ja ga u potpunosti podrzavam u tome!!!

A Mila Djukanovica,Mishka Vukovica,onog ministra inostranih poslova Vlahovica zatim Lukovca ne mogu da smislim.Imam utisak da kada bi ih video da bi ih pljunuo koliko me nerviraju!Stvarno su preterali!
A ta prica sa referendumom mi se cini kao dobar trik za opstanak na vlasti jer kad je god neka frka Milu dole on pomene referendum!!!
I tako opstaje na vlasti..evo vec skoro pun mandat!

Ne znam kako ce taj referendum da se sprovede..
Nije mi jasno

Ja cu ti reci kako ce ga sprovesti.
Po postojecim zakonima, medju kojima je na neke stavio potpis i Kostunica.
 
igracina:
urospo:
Igrac kako ces da glasas na referendumu? :D

Pogodi...


Pa...ako ti je dovoljno tih godinu dana koliko ima do referenduma, da shvatis u kakvoj ste zabludi i megalomaniji onda ces glasati PROTIV.

A u suprotnom verovatno ZA, pri cemu cete se ti i tvoji "drugari" zesce pokajati za 5 do 10 godina. 8)

Znas kako vam jos onomad rece Djiki, parafraziram:
Kad jednom odete nema vise nazad :!:


Ali ja sam tebe pitao da nam kazes, a ti nista...pa nije valjda da se stidis da nam kazes kako ces glasati? :D
 
urospo:
igracina:
urospo:
Igrac kako ces da glasas na referendumu? :D

Pogodi...


Pa...ako ti je dovoljno tih godinu dana koliko ima do referenduma, da shvatis u kakvoj ste zabludi i megalomaniji onda ces glasati PROTIV.

A u suprotnom verovatno ZA, pri cemu cete se ti i tvoji "drugari" zesce pokajati za 5 do 10 godina. 8)

Znas kako vam jos onomad rece Djiki, parafraziram:
Kad jednom odete nema vise nazad :!:


Ali ja sam tebe pitao da nam kazes, a ti nista...pa nije valjda da se stidis da nam kazes kako ces glasati? :D

Manje od godine do referenduma...

Glupo ti je pitanje.

To me niko, skoro niko, nije pitao ni na ovom ni na drugim forumima.
 
Cekam kuma:
Igrac, da se ti pitas, da li bi dozvolio Crnogorskim drzavljanima, koji zive u Srbiji, da glasaju na referendumu? Obrazlozi svoj odgovor.

Koliko ja znam, pravo da glasaju 2 puta, i u BIH, i Hrvatskoj imaju samo Hercegovci, jedini u Evropi, i to po Tudjmanovim zakonima.

Naravno Srbi su uvijek po demokratskim kapacitetima bili cak i ispred Tudjmana !

U Americi živi 50 miliona Iraca.
Zamisli da oni omaju pravo glasa u postojbini - Irskoj ?????

Nevjerovatno bi bilo da neko ima dvostruko pravo glasanja, to bi bila prava BALKANSKA demokratija.
Ali zao mi je, vecina Crne Gore je okrenuta EVROPSKIM demokratskim pravilima.
 
jel decak a da li ti znas sta su to evropska demokratska pravila da li si ti to nekada video
probao okusio omiriso sazvako sta pricas gluposti
pa ovi mlatimudani iz brisela baljezgaju o evropskim standardima a kad ih cimnes i pitas aj boga ti reci sta je to ma ku*ac malo morgen
e to su penicilini za ove slepce u drzavicama koje je kobila u trku izbacila mislim sta vise reci
nego gospodo kamenjari i ostali ekoloski drzavljani dajte te federe na tim cukama malo napnite da ta godinica za referendum dodje sta pre i da vas onda konacno srbijanci posalju u tri lepe materine i daju vam jos vaucer pride da se nikada nesretnu sa vama
a mozda bude u srbijanaca mudrosti pa kada riknu za kosmet mozda se nabrzinu smundjaju sa siptarcinama za nezavisnost kosmeta a za uzvrat da ovi raz*ebu crnogorce i preteraju ih preko jadrana
a to bi crnogorcinama mogao biti dobar ishod jerbo ne bi vise morali furati cigare camcima u brindizi sada bi tamo sedjeli ili lezali potrbuske i cekali zemljotres
 
Границе
Границе између православља и јереси су исписане крвљу.
(Старац Јероним Светогорац)
________________________________________

Непријатељи
Живи у миру не само са својим пријатељима, већ и са својим непријатељима; али само са својим личним непријатељима, не и са непријатељима Божијим.
(Св. Теодосије Кијевских пећина)
 
Бл:
Границе
Границе између православља и јереси су исписане крвљу.
(Старац Јероним Светогорац)
________________________________________

Непријатељи
Живи у миру не само са својим пријатељима, већ и са својим непријатељима; али само са својим личним непријатељима, не и са непријатељима Божијим.
(Св. Теодосије Кијевских пећина)

Ti si posrbljeni Vlah, jer tako kazuje milion starih dokumenata iz Bosne.

Postao si Srbin, po ovom programu SRBI, SVI I SVUDA !

Dopunjeni program po kome si posrbljen Načertanije
 
ZA OVAKVE KOMENTARE POSTAVLJAM DVA PITANJA STANOVNICIMA SRBIJE:

1. STA JE SRPSTVO I ZASTO GA VI BRANITE VISE NEGO CRNOGORCI?

2. ZASTO TA VELIKA I JAKA SRBIJA KOJOJ CRNA GORA NISTA NE TREBA OSPORAVA CRNU GORU DA OSTANE NEZAVISNA ?



parispage-coglu.jpg
 
igracina:
Бл:
Границе
Границе између православља и јереси су исписане крвљу.
(Старац Јероним Светогорац)
________________________________________

Непријатељи
Живи у миру не само са својим пријатељима, већ и са својим непријатељима; али само са својим личним непријатељима, не и са непријатељима Божијим.
(Св. Теодосије Кијевских пећина)

Ti si posrbljeni Vlah, jer tako kazuje milion starih dokumenata iz Bosne.

Postao si Srbin, po ovom programu SRBI, SVI I SVUDA !

Dopunjeni program po kome si posrbljen Načertanije

Лажи ти по селу своме.А ја сам пореклом са Косова и Метохије шабане.Пошто си ти вероватно муслиман из Црне Горе, једино они и латини се зову Црногорцима.
 
igracina:
... Ostale si posrbio. I Dalmatince si cak posrbio !

Pa nisam ih ja posrbio, neznalice jedan, nego si ti poslao tu sliku, skeniranu stranicu knjige na kojoj to piše !!! Šta sad hoćeš od mene ? Hvališ se nekakvim papirima, mašeš njima, a onda sam ti ja kriv što čitam šta na tim papirima piše.


A, evo komentara, ne bi li igračina bar nešto shvatio. Bar nešto ...

Nacionalnost i državljanstvo nije isto.

Irac, po nacionalnosti, državljanin USA ne može da glasa u Irskoj. Irac, po državljanstvu, makar živeo u Kini ili Nigeriji ili Argentini ili USA ili u Srbiji, može da glasa u Irskoj. Da li ti je ovo jasno, jado i avetinjo ???

Nije isto da li se glasa na izborima, lokalnim izborima ili se glasa na referendumu na kome se odlučuje o sudbini države !!! Krajnje je nepravedno, kurvinjski, pokvareno da se građaninu jedne zemlje (dakle, ima državljansto te zemlje ! ) zabranjuje da se izjasni o tako krupnoj stvari.

Postavlja se pitanje zašto Milo zabranjuje glasanje tim ljudima, i kukavički se krije ize postojanja skrojenih glasačkih spiskova ?

Ukoliko se u Crnoj Gori izglasa nezavisnost, upravo ti ljudi ostaju bez posla (trebaće im pasoš i radna dozvola) školovanje će morati da plaćaju, a tu su i pitanje vlasništva nad nekretninama, penzijskom i zdravstvenom osiguranju ... I još mnogo drugih stvari.


Dakle, igračina, rđo i avetinjo, ako si shvatio razliku državljanstva i nacionalnosti, odgovori mi zašto neki državljani Crne Gore ne smeju da se izjasne na referendumu o državnom statusu svoje zemlje ?
 
france:
ZA OVAKVE KOMENTARE POSTAVLJAM DVA PITANJA STANOVNICIMA SRBIJE:

1. STA JE SRPSTVO I ZASTO GA VI BRANITE VISE NEGO CRNOGORCI?

2. ZASTO TA VELIKA I JAKA SRBIJA KOJOJ CRNA GORA NISTA NE TREBA OSPORAVA CRNU GORU DA OSTANE NEZAVISNA ?



parispage-coglu.jpg

A ,da li si ti pingvin ?
Zasto pingvina interesuje pitanje Srbije ?
Da li su pingvini srbi ? ili crnogorci , srbijanci ?
Sta pingvini rade u Parisu ?
 
Milojko Vasic:
Nije isto da li se glasa na izborima, lokalnim izborima ili se glasa na referendumu na kome se odlučuje o sudbini države !!! Krajnje je nepravedno, kurvinjski, pokvareno da se građaninu jedne zemlje (dakle, ima državljansto te zemlje ! ) zabranjuje da se izjasni o tako krupnoj stvari.

Milojko,
kurvinjski je smisao Srba za demokratiju, to je najveca kurvinjska rabota.

Po "srpskoj demokratiji" Srbi bi dozvolili nekome da ima pravo glasa dva puta, pa cak i tri i vise puta jer se smisao Srba za demokratiju zasniva na zeljom Velikom Srbijom.

U Crnoj Gori se naravno nece upražnjavati srpska demokratija, nego evropska demokratija.
 
igracina:
U Crnoj Gori se naravno nece upražnjavati srpska demokratija, nego evropska demokratija.
Pa dobro čoveče, lepo te pitam a ti lepo odgovori:

Da li svi građani jedne države treba da imaju pravo da se na referendumu izjasne od državnom statusu svoje zemlje ?

(Ostavi se evropske ili srpske demokratije, i male i velike Srbije, bez demagogije, samo lepo odgovori na postavljeno pitanje)
 

Back
Top