KOSA - pitanja/odgovori

Koliko zaista poznajete vasu kosu?


  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Da li je neko koristio Farcom farbe za kosu? Ja sam nasla neku Seri kolekciju, navodno samo za profesionalnu upotrebu i tako to, najcrvenija crvena koju sam ikad videla :) Juce sam se farbala i jako sam zadovoljna bojom, doduse koren je svetliji od onog sto je pre bilo crveno, al to je valjda normalno. Ono sto me interesuje je da li se jako brzo ispira, bojim se da ce se jako videti ta razlika izmedju korena i prethodno farbane kose...
Farbala sam se par godina u tu najcrveniju i bila mi je super,mada dok peres kosu cini ti se da ces skroz ostati bez boje,ali nije tako.Medjutim jednog dana samo je prestala da mi je prima kosa,valjda se prezasitila.Obozavala sam tu boju i nista sto sam kasnije probala nije bilo tako intenzivno.Ako neko zna neku takvu crvenu,molila bih da mi preporuci.
 
Imam jedno pitanje ne vezano za farbanje, nemojte mi zameriti...zanima me, posto godinama imam neki bezvezni fen, koji mi razduva kosu i ucini je metlom (inace mi je kovrdzava kosa a i suva) pa me zanima gde ima da se nabavi neki ok fen al za neke pristojne pare? Mislim vidjala sam gomilu fenova na prvi pogled su svi isti al cene variraju od 1000 do 5000..kapiram da sto je skluplji da je i bolji al bas ne bih dala 5000 za fen...ima li neko iskustva? neki savet? Help..unapred zahvalna
 
Ni-rel! Ni-rel! Ni-rel! :super: ;)


E pa samo da se pohvalim! Oduševljena sam Nirelom... znači kosa mi je savršena, sija se, stavljam masku samo na krajeve (možda ni to ne moram), nemam ni tačkicu peruti niti me ijednom zasvrbelo teme... i da, najvažnije, i treći dan mi je kosa čista! Pored svih ovih prednosti uopšte me ne zanima što bazdi! :)
P.S. Poverljiva od danas si mi najbolja drugarica! :)
 
E pa samo da se pohvalim! Oduševljena sam Nirelom... znači kosa mi je savršena, sija se, stavljam masku samo na krajeve (možda ni to ne moram), nemam ni tačkicu peruti niti me ijednom zasvrbelo teme... i da, najvažnije, i treći dan mi je kosa čista! Pored svih ovih prednosti uopšte me ne zanima što bazdi! :)
P.S. Poverljiva od danas si mi najbolja drugarica! :)

:super: bas mi je dragojlo
 

Back
Top