KOSA - pitanja/odgovori

Koliko zaista poznajete vasu kosu?


  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
sta mislite o zenama koje u 43 nose kikice?kosa mi je jadna,samo feniranje svaki treci dan je drzi na okupu.nemam ni zivaca ni love da sedim po frizerskim salonima non-stop.okrila sam da su kikice pravo resenje.naravno,samo za setnju i do prodavnice,uz farke i dukseve.ipak,vidim da me ljudi zagledaju.izgledam li ko lujka?nezrela,infantilna...ili da kazem,sab me gabri i da teram dalje?
 
sta mislite o zenama koje u 43 nose kikice?kosa mi je jadna,samo feniranje svaki treci dan je drzi na okupu.nemam ni zivaca ni love da sedim po frizerskim salonima non-stop.okrila sam da su kikice pravo resenje.naravno,samo za setnju i do prodavnice,uz farke i dukseve.ipak,vidim da me ljudi zagledaju.izgledam li ko lujka?nezrela,infantilna...ili da kazem,sab me gabri i da teram dalje?

Ma da bre! Kad može Vesna Jugović da se pojavi na TV što ne bi mogla ti do prodavnice???
 
sta mislite o zenama koje u 43 nose kikice?kosa mi je jadna,samo feniranje svaki treci dan je drzi na okupu.nemam ni zivaca ni love da sedim po frizerskim salonima non-stop.okrila sam da su kikice pravo resenje.naravno,samo za setnju i do prodavnice,uz farke i dukseve.ipak,vidim da me ljudi zagledaju.izgledam li ko lujka?nezrela,infantilna...ili da kazem,sab me gabri i da teram dalje?

Ne znam sta da ti kazem,ali ti si jos i dobra!!!! Ja kosu feniram svaki drugi dan,a vec sutradan posle pranja,kad ustanem---nema frizure!!!! Volumen mi je bljak,a i kad koristim nesto za to--nema vajde!!!:shock: Bila sam plava,pa sam se prefarbala u smedje da je malo oporavim,i osisala sam se drasticno,pa mi sad smeta kad je zdrava kosa,ne mogu da je ukrotim---Mnogo je ZIVAHNA,hehehe:D
Idem opet u plavo,da je malo ostetim,da mogu lakse da je namestim,hehehe:D
neznam da li smem da kazem za jedan frizerski salon,al otvorile su ga devojke sto su radile kod Aleksandra u Beogradjanki,a rade sa 'La Biosthetique'preparatima,i bas su dobre!!!
www.shishaj.co.yu,a ako ne radi napisacu adresu i tel.!!!!!:kiss:
 
A mozda da probas da tu desnu (ukoliko zelis da ti je kosa na unutra) feniras bas na spolja pa ce ispasti kao da si je isfenirala na unutra..zvuci smesno..znam :) al' probaj..
P.S. Cestitam hiljaditi post!!! :):):)

Jaaaooo, hvala, nisam ni primetila! :)
Uopšte mi nije problem da obe isfeniram na spolja, tačnije jednu isfeniram, druga ode sama, ali na unutra nema teorije! I zna li neko čemu služi onaj sprej glis kur u dve boje?
 
Pozdrav!

Jel zna neko koje farbe za kosu imaju zelenu kao osnovnu boju...Naime, znam da Goldwell koristi plavu kao osnovu, Kene koristi ljubicastu, a meni je potrebna zelena da bih ubila crveni pigment koji je izuzetno jak. Znam da RedKen koristi zelenu kao osnovu ali njihove farbe ne mogu da nadjem u Beogradu.

Jel znate za jos neke proizvodjace?

Hvala puno!
 
Joj smokvice drma te klimax :) hehe malo sale.
Ma bre kakve bre kikice. To je njesra. Izgleda prljavo i neuredno ( bar po meni ).
Najbolje je da odes kod frizera pa da pitas za savet. Neka nadogradnja, neki preparati za rast i jacanje kose. Samo kvalitetna kozmetika i lekici za kosu. Nista drugo i onda ce ti glava i kosa biti zahvalna. Jes da treba malo vise vremena al tako je. Kosa treba da dise da bi bila zdrava i prava.
Pozdrav!
 
Eh ovako, imam jedan problem, vec 2 god kosa mi je iste duzine iako na svu muku pokusavam da je odgajim. Kosa mi je talasasta, tamno-smedja i suva trenutno je negde do pola ledja al dalje odatle ne mrda. Sta treba da uradim da bi ona porasla jos nekih barem 10-20 cm za najkraci moguci period i koliki bi to bio period zapravo? Sisam je na svaka 4 meseca otprilike i svaki put frizerka mi otfikari po 5 cm :-( Vec sam postala ocajna da ce ikad porasti...Sad cu da promenim frizerku pa da vidim hoce li dati kakvog efekta a u medjuvremenu sam pocela sama da seckam procvetale krajeve sto bi se reklo dlaku po dlaku...
Farbam se u crveno, al samo donju polovinu kose, nisam je blajhala... Koristim garnier sampon i masku za farbanu kosu i silikonske kapi...Ponekad je peglam...I zapravo koliko je peglanje stetno? Ljudi pomagajte ne znam vise sta da radim?
 
Pa prvo sisaj kosu svaki mesec po 1 cm...brze ce rasti...i probaj da je manje mucis tim farbanjem i peglanjem...kao i preteranim sredstvima za negu, koji je samo guse..kada se koriste tako djuture.
Probaj samo ovo:
sampon- maska + ricinusovo ulje
pivski kvasac svako jutro
sisanje svaki mesec
 
Joj smokvice drma te klimax :) hehe malo sale.
Ma bre kakve bre kikice. To je njesra. Izgleda prljavo i neuredno ( bar po meni ).
Najbolje je da odes kod frizera pa da pitas za savet. Neka nadogradnja, neki preparati za rast i jacanje kose. Samo kvalitetna kozmetika i lekici za kosu. Nista drugo i onda ce ti glava i kosa biti zahvalna. Jes da treba malo vise vremena al tako je. Kosa treba da dise da bi bila zdrava i prava.
Pozdrav!
E i ovo prvi put cujem..svasta:|
kikice su " njesra" ...a to sto joj savetujes da stavi tudju kosu..ili jos gore vestacku...je ono...bas nesto sto ce njenu kosu uciniti " zivahnom , zdravom, i pravom"...
 

Back
Top