Konak "Kod dobrog čoveka"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze.
Slabo slusam Nemce, tera me da gledam filmove sa Batam Zivojinovicem :lol:
najpopularniji glumac u Kini
Bata the Animal rules!!!
Ja sam ladno ponovo gledala stare partizanske filmove, da vidim razliku u percipiranju istih SADA i kad su nas kao male vodili sa školom u bioskop da nam mozak isperu
Savet - ''Sutjeska'' - odlična - NIJE radio Veljko Bulajić
''Neretva'' - žali bože para i Orsona Velsa i Jul Brinera - ogavna bljuzga Veljka Bulajića, režimskog čepa
tu Bata sam samcijat sa čarobnim mitraljezom koji se nikad ne prazni ubija svakim metkom 100 četnika
 
najpopularniji glumac u Kini
Bata the Animal rules!!!
Ja sam ladno ponovo gledala stare partizanske filmove, da vidim razliku u percipiranju istih SADA i kad su nas kao male vodili sa školom u bioskop da nam mozak isperu
Savet - ''Sutjeska'' - odlična - NIJE radio Veljko Bulajić
''Neretva'' - žali bože para i Orsona Velsa i Jul Brinera - ogavna bljuzga Veljka Bulajića, režimskog čepa
tu Bata sam samcijat sa čarobnim mitraljezom koji se nikad ne prazni ubija svakim metkom 100 četnika

Gledao sam neke filmove, ima velikih promasaja ali ima i onih vrednih gledanja.
"Most" mi se dopao, isto kao i "Diverzanti". Oba u reziji Krvavca (Valter).

mislim da su Madjari.
 
Ima tu i stvarno dobrih filmova...takvo vreme je bilo, pa su pravi umetnici morali da se dovijaju, i uspevali su...
e sećaš se iz ''Mosta'' -''Bella ciao''?
Evo je u mojoj omiljenoj obradi
inače je pesma o italijanskim partizanima, - ima jedan stih - ''o partigiano, porta mi via''...partizanu, pokaži mi put....

Jos 3K u desnom uglu :lol:

U filmu je samo melodija, secam se :)
je ipak u najvecem broju filmova, skoro u svakom.
 
evo sam nacrtala čiča Glišu i to mišem da bude što neukije
joj ubiće me kad se vrati...:zcepanje:a možda i neće :zcepanje:
cica-glisa-1.jpg
 
ok a imamo i telefone...doduše ja nemam one slobodne minute što svi obožavaju po busevima da koriste i tračaju do besvesti..no
nekada se i to pokaže kao ok način..kdada trena hitna info da se dobije ili saopštii
ja ih imam jer sam tako i kupila telefon, pardon MUŽ mi ga je kupio kao i sve ostalo...Lavovi su baš galantni....tebi je to podznak, dobra kombinacija, velika snaga, samo treba nekad da se setiš da je imaš....
 
Samo zato što žena osjeća neku vrstu erotske privlačnosti prema nekom muškarcu ne znači da želi da se čuje i upoznaje sa istim, a još manje da joj bude duhovni vodič, posebno ako osjeća da za taj put nema kako bi taj isti muškarac rekao odgovarajući duhovni poziv.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top