Konačno rešenje srpskog problema

Strela:
Мани се Оњегина, он и Хамлет су ми два највећа кретена у литератури. Нађи ти неког Рета Батлера, то је човек који зна шта треба жени...;-)
Uuu, kakvog crnog Hamleta, Onjegin bi mi sluzio da vratim sve nepravde zenskom rodu, a Batler (batler nije ubica) eh.......lepo mi zazubice krenuse :oops:
Samo mi srecu kvari onaj anemicni jado, cim se njega setim ogadi mi sve muskarce na svetu :roll: Duhovno varao zenu, fizicki joj uvek bio veran, a et :roll:
Ali, mislicu o tome sutra :wink:
 
Има нека досадна мала, ко мува, која ме не испушта из уста ни кад ме на форуму нема недељама, барем не на политици, трудим се максимално да је избегавам јер углавном лупа којешта, а и не занима ме... Ја сам од њеног "другара" добијала озбиљне претеће поруке, чак сам их и објављивала, али није било никакве реакције модератора, осим што су избрисали те поруке, а дотичног дебила сам ставила на игнор. Тако да је ствар обрнута, она и њен другар мени прете и олајавају ме.
 
Plava Bilja:
A sto ne bi moglo :lol:
Totalno sam u nokdaunu, je li ti ono bese sutra ides na odmor, da se i mi malo odmorimo :lol:
Citareta bila bi resenje, a kad tamo.......zabranjeno ******* :cry:

ja jok bre... nema odmora za mene. sutra radim neki film... malu tezgu i mozda jos prekosutra, posle nam je jednom drugaru rodjendan, u petak, rezervisali smo u skadarliji, popodne sam ugovorio sa jednom prijateljicom, subotu se odmaram, od nedelje pa na dalje može...samo tri dana ranije, please...obaveze znaš. :D
 
marlоn:
e za drugara ne znam ko je, al ona mi je uzdanica...ne volim da je iko dira...znash kako je, čedo dekino. za drugara reši kako želiš, ali ovo oko moje, ako neko jos dirne..ko ruku u košnicu da je stavio....


Знаш како је, има их овде и који би за мене руку ставили, у ватру или у кошницу...8-)
 
marlоn:
ja jok bre... nema odmora za mene. sutra radim neki film... malu tezgu i mozda jos prekosutra, posle nam je jednom drugaru rodjendan, u petak, rezervisali smo u skadarliji, popodne sam ugovorio sa jednom prijateljicom, subotu se odmaram, od nedelje pa na dalje može...samo tri dana ranije, please...obaveze znaš. :D
Hebote, da prostite, pa ti to ugovaras kao da sam ja konj, a ja sam kraljica, bre :evil:
E, onda se ti sigraj sas onu prijateljicu od popodne, u protivnom, top ti ne gine :lol:
 

Back
Top