Quantcast

Konačno rešenje srpskog problema

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.926
Čitam, gledam, slušam...
Godinama...
Te uzeće nam ovo te osvojiće nam ono te odbranićemo te saranićemo.
Te važna istorija te nije važna istorija.

Došao sam na jednu ideju i želeo bih da je podelim sa vama.
Pa da prosledimo dalje.

O čemu se radi?
Pošto nam očigledno drugi kroje gaće, da mi lepo pokupimo najosnovnije stvari (pasta za zube, četka za odeću, sapun, imalin) pa da odemo kod tih što nam odredjuju ko će da nas zavitlava sa teritorijama.

Amerikoooo, stižuuuuu tiiiii Srbiiiiiiii!

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.926
jomini:
Pa odavde će stići usklici, parole, pretnje... Već viđeno.
Pa što?
Ako ih sve ostavimo same ovde jedno 50 godina, taman ćemo se vratiti na etnički pročišćenu zemlju.
A nas kriviti neće!

Zar se nisam lepo setio?
Taman pred san...

torrente_bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.220
Nije losa ideja.Ali svi da odemo u jednu drzavu.Recimo Kaliforniju ona je jedna od najbogatijih.
I da se razmnozavamo tamo kao siptari i trazimo otcepljenje za jedno 50 god.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.926
torrente_bg:
Nije losa ideja.Ali svi da odemo u jednu drzavu.Recimo Kaliforniju ona je jedna od najbogatijih.
I da se razmnozavamo tamo kao siptari i trazimo otcepljenje za jedno 50 god.
Florida.
Kalifornija je bušna i tlo se sleže.

Strela

Elita
Poruka
15.555
skarfejs:
Sve mi se cini da ti je Gucha najdalje sto ces da dobacis................
Нажалост у Гучи још нисам била, а видела сам најлепше земље света, осим Кубе, али ево још колко овог лета и Гучу ћу посетити...:lol:

M

marlоn

Gost
e strelo, na kubu obavezno da ides...al' dok j kastro ziv, posle ce biti ko sa kinom...druga zemlja...

Plava Bilja

Domaćin
Poruka
3.533
marlоn:
e strelo, na kubu obavezno da ides...al' dok j kastro ziv, posle ce biti ko sa kinom...druga zemlja...
Mislis, druga vlast, zemlja valjda ostaje uvek ista, mislim na ime i prezime :wink:
Sta fali ovim nasim misicama, sve bile kod Kastra, dobile neke vrlo vredne poklone u zlatu i tako to........a valjda ce i onaj sledeci biti umilan s misicama :lol:

M

marlоn

Gost
nisam, al' ko da jesam :D sve znam o njoj... ko god je bio vratio se raspamećen...znas kad sanjas nesto, pa ono probudis se i ne znas dal' je san il' java... tako i ja. jos posle wendersa... ne mogu i nikad necu shvatiti ljude koji kazu da nisu razumeli Buena vistu... i da im je dosadan...:D

M

marlоn

Gost
Plava Bilja:
Mislis, druga vlast, zemlja valjda ostaje uvek ista, mislim na ime i prezime :wink:
Sta fali ovim nasim misicama, sve bile kod Kastra, dobile neke vrlo vredne poklone u zlatu i tako to........a valjda ce i onaj sledeci biti umilan s misicama :lol:
vid nju...a jel kina danas i ona pre dvaes godina ista...:D

Plava Bilja

Domaćin
Poruka
3.533
marlоn:
nisam, al' ko da jesam :D sve znam o njoj... ko god je bio vratio se raspamećen...znas kad sanjas nesto, pa ono probudis se i ne znas dal' je san il' java... tako i ja. jos posle wendersa... ne mogu i nikad necu shvatiti ljude koji kazu da nisu razumeli Buena vistu... i da im je dosadan...:D
Ode tema u ........... :shock:
Sad cemo da vidimo cenu (bash)CEILIKA :cry: :oops: