Коначно: Владика Никанор проклео Ану Брнабић и геј параду: Њени преци нас клали!

Da, ali meni uzgajivač bundeva ne nabija bundevu na nos. A ovi mi nabijaju svoju odvratnu propagandu na nos. U svakom filmu, u svakoj seriji, čak i u svakoj igrici. Poludeću više!
Ali uzgajivačima bundeva niko ne brani da žene koga hoće. Njima je život lakši.
 
Pa sad mozda zvanicno nisu ali svakako lice na to , svaki rituali koji imaju za cilj da se nekom nanese zlo svakako nisu ni daleko od toga , jer to je vec svesno sirenje negativne energije i svesno sirenje anti-ljubavi.
Inace da se razumemo nisam ni ja uopste neko ko je kao pro-lgbt nastrojen niti sad ja njih branim, ja sam takodje protiv te parade ali samo iznosim cinjenice i pricam realno, inace nema niko razloga da se kaje zbog toga sto je gej nit on time sto je gej cini nesto lose ili ugrozava nekog sam po sebi, nit to sto je gej znaci da je losa ili zla osoba (pa da ima da se kaje zbog neceg), a inace to se ne leci , mislim kao sto je neko strejt tako je neko gej, prosto su rodjeni takvi, sad da li je to mozda neki hormonski disbalans ili im je mozda mozak slicniji zenskom mozgu nego muskom ili im je mozda bioenergetsko polje malo naruseno pa isijavaju vise energijom suprotnog pola ili je neki deseti razlog ili od svega po malo ja ne znam i nebitno je, ali oni su prosto to sto jesu i to je deo njihove prirode (a ne stvar izbora), mislim desava se da nekad naletis na muskarca koji ono prosto zraci nekom zenskom energijom i da je verovatno "trebao" da bude zensko (iako nisu svi gejevi femkasti) ili recimo na neku zenu koja je onako malo ili malo vise muskobanjasta i emituje neku musku energiju, znaci te osobe prosto ne mogu protiv svoje prirode kao ni sto ni mi ne mozemo protiv svoje prirode i da budemo nesto sto nismo.
Ne postoji jos ni jedan jedini slucaj da se iko "izlecio" od homoseksualizma, mislim moze neko recimo da nema vise emotivne ili seksualne odnose, moze neko da apstinira citav zivot, moze i da se zamonasi ili ne znam sta radi ali to ne znaci da i dalje nema te sklonosti u sebi i da je "izlecen".
Pa Crkva na to ima pravo u izuzetnim slucajevima, to sto lici na neki govor mrznje to je greska, onda bi trebalo da se procita Biblija i ako neko nadje slicne naracije a nije da ih nema, da se ukine vera. Ima takvih momenata i u Bibliji tj, i Novom Zavetu koji je pak osnova hriscanstva (primer o maslini, te stoga nije neka magija nego bas prokletstvo).

Ni ja ne mislim da neko treba da bude diskriminisan sto je takav, da li je to bolest ili se tako radja covek ne znam, ali znam da ih je ranije bilo mnogo manje kad nije bilo ove propagande....kao da je postalo moderno biti "gej".
Nisam od onih koji ce da sude sta neko radi izmedju svoja 4 zida i sta voli (mada znam koliko me je ranilo kad sam saznala da je jedan sto mi se mnogo dopao i sto smo takoreci bili u vezi, ustvari "gej") ali javno, to je promocija nemorala i izvrnutih, izopacenih vrednosti, eto to je ono sto smeta.

Da ne pisemo o trenutno vladajucoj koroni ili jos i vise vezano za takvu populaciju, majmunske boginje, pa nosi i zdravstveni rizik.
 
Na koji način tačno, ako sam każeš da ne sede na istom biciklu

Na nacin da donose u Srbiju i prenose opasne zarazne bolesti.

Da vredjaju javni moral.

Da dovode do uznemirenja javnosti.

Zasto podrzavas sve te bolestine , ti bi trebao sam da objasnis. Normalan svaki covek je protiv toga.
 
Na nacin da donose u Srbiju i prenose opasne zarazne bolesti.

Da vredjaju javni moral.

Da dovode do uznemirenja javnosti.

Zasto podrzavas sve te bolestine , ti bi trebao sam da objasnis. Normalan svaki covek je protiv toga.
Tihi, ne napadaj na coveka nego na pojavu. Ostalo se slazem.
 
Pa šta se onda brineš za njih ako nisi ugrožena grupa
covece, ne mozes ti protiv svetske zdravstvene organizacije, majmunske boginje vise nisu endemska bolest tamo negde u afrci:
zasto su ****** ugrozeni, prvo moramo da saznamo, ali do tada moramo da sprecimo sirenje, a ti pederbali su zarista
nije mi jasno za koji moj krizni nije zaseo vec i doneo odluku o zabrani pederbala, za koji qrc ih placate?

WHO is collaborating with health authorities to prevent further spread of the disease

The current monkeypox outbreak was declared a Public Health Emergency of International Concern (PHEIC) by the World Health Organization ...
 
Niko ko jede bundevu nije normalan. To je hrana za prasiće.
I meni se gadi bundeva i ja je ne volim. Ne volim ni lubenicu.
Ovde pričamo o ovima što hoće da paradiraju. Čemu to? Samo iritiraju ljude i navlače još veću mržnju na sebe.Samo što tu i nema nekih pravih gejeva na toj paradi. To su uglavnom glumci i plaćenici.
 
Ni ja ne mislim da neko treba da bude diskriminisan sto je takav
a kad smo mi antivakseri ni krivi ni duzni bili diskriminisani?
sta sad trebamo da dozvolimo, u stvari, da napravimo eksperiment i prosirimo m-pox sto vise, do pandemijskih razmera?
pa kada im izadju boginje po telu, cekaj onda da vidis da li nece biti diskriminisani
ova zabrana gej parade je i za njihovo dobro
 
a kad smo mi antivakseri ni krivi ni duzni bili diskriminisani?
sta sad trebamo da dozvolimo, u stvari, da napravimo eksperiment i prosirimo m-pox sto vise, do pandemijskih razmera?
pa kada im izadju boginje po telu, cekaj onda da vidis da li nece biti diskriminisani
ova zabrana gej parade je i za njihovo dobro
Slazem se sa ovim zadnjim, to je za opste dobro.
 
То си ти нешто помешао. СПЦ никада није организовала никакве литије против параде.
Све су то самозванци.
Једне године је патр. Иринеј упозоравао експлицитно да је против било какве "контра-шетње", а увек и сваке године ако је било шетњи, ту званичне литије није било.
Биле су породичне шетње, а док су биле Демократе, онда су Вучићеви разбијали град, па су се ућутали када је СНС дошао на власт (ако мислиш на то).
Литија је молитвени ход који се одвија по одређеним правилима, није нешто што могу ја или не знам ко да организује како ми се прохте.
Нисам помешао него сам мислио на ,,литију" која је била најављена за данас па се испоставило да је само нечије лупетање. Знам одлично шта је литија, због чега и јесам ставио наводнике.
 
Poslednja izmena:
Ала серете за медаљу с тим дебилним америчким флоскулама о ширењу болести које се преносе подједнако и међу хетеросексуалцима, о изопаченостима и погрешним вредностима, папагаји вам нису равни кад је реч о понављању.
 
Нема ту конкретно, кад постоје и ''пропрајд'' литије, које литијаше месец дана пре правих инфо-ворс литија...

Литије су легалан грађански протест против политизације геј права... забранама или кривљењима литија ограничаваш грађанско право протеста против политизације морала и неморала...
Не, литија није никакав протест, зна се шта је литија, чему служи, када се обавља и како.
 
Не, литија није никакав протест, зна се шта је литија, чему служи, када се обавља и како.
Не знаш...

На литији, увек се иде ''у круг око нечега'' као древни Израиљци око града Јерихона ког треба да заузму...

Потом после молитава и песама, свештеник чита тематску молитву, дакле циљну - за или против нечега... углавном је за...

Циљ је да се њоме призове благослов или отклони нека пошаст...

А протест је повезан са проповеђу која може бити у току дугих литија, али није он циљ, већ молитва за или против нечег...
 
Не знаш...

На литији, увек се иде ''у круг око нечега'' као древни Израиљци око града Јерихона ког треба да заузму...

Потом после молитава и песама, свештеник чита тематску молитву, дакле циљну - за или против нечега... углавном је за...

Циљ је да се њоме призове благослов или отклони нека пошаст...

А протест је повезан са проповеђу која може бити у току дугих литија, али није он циљ, већ молитва за или против нечег...
И, шта ја то не знам?
 

Back
Top