Коначно: Владика Никанор проклео Ану Брнабић и геј параду: Њени преци нас клали!

Тихи

Zaslužan član
Poruka
140.919

КОНАЧНО АНАТЕМА – Владика Никанор проклео Ану Брнабић и геј параду: Њени преци нас клали!​

Епископи СПЦ коначно су почели да дижу глас против издајничког и глобалистичког режима Српске напредне странке и уставокршитеља Александра Вучића. Коначно су дигли глас и против предстојећег скупа содомиста у Београду из целе Европе, названог "Еуропрајд".​

Тако је у јавној беседи епископ банатски Никанор пракитчно проклео премијерку Ану Брнабић, али и све оне који ће организовати геј параду у септембру у Београду. Такође, Брнабићку је назвао ћерком и унуком српских кољача, а позвао је и свештенство и народ да се побуне против геј параде.

– Хоћемо ли дозволити да слушамо ону која је све оскрнавила у нашој земљи, нећу ни име да јој споменем,? Ону која је дозволила да брат буде отац њеног сина? Хоћемо ли то дозволити?“

Она је нити наше вере, нити нашег порекла, већ непријатељ и она данас да нам проповеда да не постоје отац и мајка. Устаћемо сви против тога. Ја ћу први. И кунем! Проклећу свакога ко ово проповеда. И оружје бих употребио да га имам – поручио је владика Никанор.

Да ли ће ово бити почетак гласа истине у СПЦ, да ли ће владике и свештенство престати да ћуте на издају државе, на содомисте у Влади, на продају Косова и Метохије, светиња у Македонији?

Патријарху Иринеју није сметало да се здрави са Аном Брнабић. Хоће ли СПЦ стати уз свој народ? До тада, послушајте говор владике Никанора.

https://srbin.info/drustvo/konacno-...u-brnabic-i-gej-paradu-njeni-preci-nas-klali/

Dostojan! Na mnogaja ljeta vladiko!

Srbija se budi i ustaje protiv parade srama i sodomije koju organizuje Beograd i njegova vlast.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641

КОНАЧНО АНАТЕМА – Владика Никанор проклео Ану Брнабић и геј параду: Њени преци нас клали!​

Епископи СПЦ коначно су почели да дижу глас против издајничког и глобалистичког режима Српске напредне странке и уставокршитеља Александра Вучића. Коначно су дигли глас и против предстојећег скупа содомиста у Београду из целе Европе, названог "Еуропрајд".​

Тако је у јавној беседи епископ банатски Никанор пракитчно проклео премијерку Ану Брнабић, али и све оне који ће организовати геј параду у септембру у Београду. Такође, Брнабићку је назвао ћерком и унуком српских кољача, а позвао је и свештенство и народ да се побуне против геј параде.

– Хоћемо ли дозволити да слушамо ону која је све оскрнавила у нашој земљи, нећу ни име да јој споменем,? Ону која је дозволила да брат буде отац њеног сина? Хоћемо ли то дозволити?“

Она је нити наше вере, нити нашег порекла, већ непријатељ и она данас да нам проповеда да не постоје отац и мајка. Устаћемо сви против тога. Ја ћу први. И кунем! Проклећу свакога ко ово проповеда. И оружје бих употребио да га имам – поручио је владика Никанор.

Да ли ће ово бити почетак гласа истине у СПЦ, да ли ће владике и свештенство престати да ћуте на издају државе, на содомисте у Влади, на продају Косова и Метохије, светиња у Македонији?

Патријарху Иринеју није сметало да се здрави са Аном Брнабић. Хоће ли СПЦ стати уз свој народ? До тада, послушајте говор владике Никанора.

https://srbin.info/drustvo/konacno-...u-brnabic-i-gej-paradu-njeni-preci-nas-klali/

Srbija se budi i ustaje protiv parade srama i sodomije koju organizuje Beograd i njegova vlast.
Smrdin.Info ili Đubre.Info! :hahaha:

iig

Elita
Poruka
19.583
Како може да је анатемише ако Брнаба није наше вере?
mrkla noć....vampir zgrabi ženu i pokuša da je ujede...ona hitro iz đžepa izvuče križ krst i metne mu ispred lica....ovaj se sa vučijim zubima nasmije i reče...đevojko to na mene ne djeluje ja sam agnostik.

krinka5

Elita
Poruka
20.588
Pa čekajte nije Ana Brnabić došla kotrljanjem kamenja na mesto premijera , na to mesto ju je postavio Vučić a i pre Brnabićke su se održavali prajdovi. Vučić je taj na koga popovi ne smeju da bace anatemu .
Inače podržavam ideju i o bacanju čini na Brnabićku ali ne zbog te prajd papazjanije već zbog ekonomske politike njene vlade, te zbog krivičnog dela planiranja i pokušaja trovanja Srbije.

Guede

Buraz
Poruka
10.826

Pitanje je za koga radi ovaj pop sto poziva na oruzje ... To je kud i kamo sablaznije od tih dileja.

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
29.639
Gejevi nisu ugroženi u Srbiji i nisu nikada ni bili, osim sporadičnih incidenata. Gospodin Ana ima pravo da živi sa svojom devojkom, ali to nije razlog da svima ostalima na nos nabijaju njihova devijantna seksualna ponašanja.

Poruka
16.612
Mogao je pop nama -U-stasama psovati mater, prijetiti nasiljem, proklinjati nas, ali neka granica dobrog ukusa ipak treba postojati.

Mi -U-stase mozda jesmo krivi za svasta, ali sjor Brnaba na moju srecu ipak nije -U-staski covjek.

Dr. Vojislava Seselja nam slobodno vratite.

Poslednja izmena:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
140.919
Како може да је анатемише ако Брнаба није наше вере?

Crkva moze da baci prokletstvo na bilo koga

Chale Brnaba je od danas zvanicno prokletnik zbog organizacije parade sodomita

fobos11

Iskusan
Poruka
5.148
Crkva moze da baci prokletstvo na bilo koga

Chale Brnaba je od danas zvanicno prokletnik zbog organizacije parade sodomita
Јел делује? Јер у том случају наши попови могу да бацају "curse" као у игрици на све што су се огрешили о нас по читавом свету. А тај списак је подугачак.

ИПХ ЗИЛОТ+

Aktivan član
Poruka
1.630
Јел делује? Јер у том случају наши попови могу да бацају "curse" као у игрици на све што су се огрешили о нас по читавом свету. А тај списак је подугачак.
То су УДБА попови, немој се ложиш...

ИПХ ЗИЛОТ+

Aktivan član
Poruka
1.630
Mogao je pop nama -U-stasama psovati mater, prijetiti nasiljem, proklinjati nas, ali neka granica dobrog ukusa ipak treba postojati.

Mi -U-stase mozda jesmo krivi za svasta, ali sjor Brnaba na moju srecu ipak nije -U-staski covjek.

Dr. Vojislava Seselja nam slobodno vratite.
Брате, матори излапитис звани владика Никанор је УДБА ишчадије, које пали сваку најнижу емоцију у онима који га озбиљно схватају, не познајући његову истрошеност и прегаженост временом...

Шешеља вам враћамо, чим дођу Амери, тај ако схвате да треба да дођу, јер имају сад посла са тешким АВ лудацима који глуме политички и патротски борбу и рат

Тихи

Zaslužan član
Poruka
140.919

Kazu da deluje

ИПХ ЗИЛОТ+

Aktivan član
Poruka
1.630
Анатеме се бацају само на црквене јереси и јересијархе, а не на буранију, мутаву Брнабицу и не на државе, поготову Америчке

На демонизовану од дроге буранију се читају заклињања да изађе ђаво страха и мржње из њих, а не да се читају црквене анатеме на религиозне отпаднике...

sreckom92

Ističe se
Poruka
2.368
Значи, нити је бацио анатему нити проклео. Нити је рекао да су нас њени преци клали, нити чак конкретно име поменуо.

Све је рекао, а заправо ништа није рекао...

Poruka
68
Apsolutno podrzavam vladiku Banatskog Nikanora. Svaki normalan i iole patriotski nastrojen covek je zgadjen na ovakva desavanja u protekle dve decenije. Sta neko radi u svoja cetiri zida me apsolutno ne zanima, ali kada se takve nemoralne i odvratne stvari prisilno i javno namecu ostalom delu stanovnistva, pogotovo deci, tu vec nastaje veliki problem. Sad jos hoce da ih importuju iz inostranstva pa da malo obilaze nase manastire i ostale duhovne ustanove gologuzi. Naravno da nece moci. Nadam se da ce se pod hitno i ostali episkopi pridruziti Nikanoru, barem oni koji nisu previse ucenjeni od strane DB-a.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.