KOMBINACIJE, chemu to, koja je svrha ?

Pa lijepo sam ti to objasnila jos u , cini mi se, prvom postu!
To ti je kad osjecas izvjesnu hemiju sa nekom osobom, i ona te samo fizicki privlaci, ali nemas ista razmisljanja , interesovanja... i sl.
Znaci, prema njemu osjecas strast, pozudu, zelju, ali tvoj razum kaze ,npr. on nije dovoljno dobar za tebe , ili - to nije osoba s kojom zelim da budem u nekoj bliskijoj , ozbiljnijoj vezi...i sl.
To je najjednostavnije moguce objasnjenje, iako sad ne shvatis.... :roll: ja vise ne znam sta bih ti rekla. :roll:
 
Hebem li ga, meni se nikada tako nije rodila ljubav, a uvijek se kombinujem sa onima s kojima bih bila i u zvanicnoj vezi, ako bi zivotne okolnosti bile drugacije ili ako bi proradile takve emocije...
Doduse, ako se s nekim muvas na forumu, s namjerom da se malo provedete, pa se upoznate i zavrsite u krevetu, a potom zapocnete ljubavnu vezu, da li to moze da se svrsta u kategoriju - ljubav iz kombinacije? Napominjem da smo u krevetu, tj. njegovom stanu zavrsili nekih 1,5-2h, nakon sto smo se upoznali...
 
blondi:
neiskusni su... 8)

kod mene sex bez emocija uopste ne bi prosao pa iako je to one night stand... ljudi cesto brkaju emocije i ljubav tj. zaljubljenost - nije isto ali dzaba objasnjavati ako ne osecaju to...
Da li je u pitanju neiskustvo ili predrasude, inhibicije i sl. kojima su unapred ograničeni ?

Ovo pitam zato što sam ja lično upoznao ovakvu vrstu osećanja kao vrlo neiskusan.
 
Episkop:
Da li je u pitanju neiskustvo ili predrasude, inhibicije i sl. kojima su unapred ograničeni ?

Ovo pitam zato što sam ja lično upoznao ovakvu vrstu osećanja kao vrlo neiskusan.
ja se izvinjavam ali eto recnik srpskog jezika je sa moje strane poprilicno suzen - tako da sa izrazom neiskusni nisam mislila da nemaju sexualnu metrazu vec da ne znaju da razlikuju izmedju vise razlicitih vrsta emocija i pod tom reci podrazumevaju samo ljubav tj zaljubljenost...
 
ama, ja ne mogu da poverujem da se njoj nikada nije desila kombinacija ili da nije pozelela istu... ili je svrha ove teme da sebe ubedi da su navedene uvek neuspesni ljubavni izleti... pre ce biti da je to... ako je takva vrsta tesenja u pitanju, ja predlazem da se svi slozimo da u kombinacijama nema ljubavi...:)
 
blondi:
ja se izvinjavam ali eto recnik srpskog jezika je sa moje strane poprilicno suzen - tako da sa izrazom neiskusni nisam mislila da nemaju sexualnu metrazu vec da ne znaju da razlikuju izmedju vise razlicitih vrsta emocija i pod tom reci podrazumevaju samo ljubav tj zaljubljenost...
Mudro zboriš.

Znači, odgovor na pitanje o kakvim je to emocijama tada reč, a koje postavila mstara:
ee pa ovo je poenta teme,napokon ! ne razumem kakve su to emocije?to me buni !
bio bi:

Iste one koje ti u najvećem broju slučajeva identifikuješ kao ljubav neograničenog roka trajanja ili u najmanju ruku, sa rokom trajanja od dve i po do tri godine.
 
Episkop:
Imam jedno pitanje...

Zašto po defaultu smatrate da u jednokratnom seksualnom odnosu nema emocija ? Odnosno, zašto smatrate da su emocije prisutne samo u vezama, a u ovim, tzv. kombinacijama toga ne može biti ?
...Ima emocija,niko ne spori da nema emocija, :roll: samo kakvih! 8-) i qurva ima emocija kad se yebe sa klijentom,raduje se novcu koji je sleduje posle obavljene radnje, :roll: a sad te "kres" varijante to je samo strast i požuda i ništa više... 8-) E sad se postavlja hipotetičko pitanje šta ako neko u tom sexu misli da je pronašao emociju zvanu ljubav! :roll:ali za ljubav kao emociju potrebno je da obe strane to osete..... 8-)
 
Episkop:
Imam jedno pitanje...

Zašto po defaultu smatrate da u jednokratnom seksualnom odnosu nema emocija ? Odnosno, zašto smatrate da su emocije prisutne samo u vezama, a u ovim, tzv. kombinacijama toga ne može biti ?


Ja ne mislim tako. Cak mislim da dosta kombinacija ( narocito sa znske strane ) pocinje upravo iz neke zaljubljenosti koju ,recimo, osjeca ona, ali ne i on, pa se ona nada da ce se kod njega vremenom "javiti" izvjesne emocije. To moze da se desi ( licno poznajem dosta takvih parova! ), ali nije pravilo. Mada, mislim da je to malo gadno za osjetljivu zensku psihu ukoliko se njena ocekivanja ne ispune.Zato, po meni, u kombinacije treba ulaziti "hladne" glave i bez pretjeranih iluzija ( sto je prilicno tesko ako ste vec zaljubljeni u tu osobu,priznajem! ). :roll:
 
HELENA33:
neka bude da je tako... mada, onda malo cudi tvoje raspitivanje o kombinaciji, posebno sto vec imas odredjeno misljenje o istoj... no, tvoja stvar...
naravno da je moja stvar

ali vidim da je to danas MEGA popularno, vidim po drustvu a i ja imam ponuda. ne vidim svrhu toga,perspektivu, tako da se ne upustam u nesto sto u startu ne moze da bude perspektivno
 
mstara:
naravno da je moja stvar

ali vidim da je to danas MEGA popularno, vidim po drustvu a i ja imam ponuda. ne vidim svrhu toga,perspektivu, tako da se ne upustam u nesto sto u startu ne moze da bude perspektivno
perspektivu? sta je po tebi uopste perspektivno? svrha postoji, to je sigurno... svrha je biti sa nekim koga zelis i onda kada to zelis... i otkud ti mozes u startu da znas gde ce stici ta kombinacija i u sta ce se ona uopste razviti... a uglavnom iz kombinacija i nastaju veze... bas kada ih ne planiramo... i da li uopste treba planirati takve stvari... i sad ti meni reci kako ti znas da ce ti na primer ponudjena veza biti zaista veza tj nesto sto ima svrhu i perspektivu, po cemu? po njenoj samoj definiciji pretpostavljam... a posto volis stvari sa "garancijom", kako si sigurna da ces u toj vezi osecati ono sto je potrebno za njeno odrzanje i uopste da ces biti ispunjena tj srecna?
 

Back
Top