KOMBINACIJE, chemu to, koja je svrha ?

Btwn, bas sam danas na poslu cula za vjencanje para koji su 2-3 god. bili u "semi" , onda su poceli "javno" da se zabavljaju , i izlazili su otprilike oko godinu dana !
A znam jos takvih slucajeva, al evo za njih sam cula bas danas pa mi je pala na pamet ova tema!

Ma u ljubavi i u zivotu nema pravila!
Mozes da pomislis da drzis sve konce u svojim rukama, i da ti zivot "protice" bas onako kako si i planirao- la, a onda se desi nesto neocekivano i potpuno te izbaci iz kolosjeka !
Npr. ( grubo receno!) desi ti se saobracajka , sa jako teskim posljedicama, i onda tek shvatis kakvim banalnim stvarima si se zamaro-la , umjesto da si zivio-la zivot i uzivao u njemu! :roll:
 
Kombinacije pretpostavljaju neki fer odnos "hocu sex, dam ti sex, bez drugih obaveza". Dok s druge strane veliki broj tzv. veza se zasniva isto i iskljucivo na seksu i strastima, al' zbog pojacane proizvodnje stimulansa u organizmu, ljudi utripuju da se nalaze u sred nekakve ljubavi. Tako da su kombinacije, bezopasnije.
 
ne pitaj moja helen, i upala u jednu :lol:

bili u vezi, raskinuli, nastavili u kombinaciji, prekinuli i to i sad smo ponovo u vezi....
ludilo tesko......

kod tebe nesto novo na tom polju? ;-)

eto vidish kako moze biti dobro kad se oslobodimo predrasuda... :D
kod mene noviteta nema... moja kombinacija/veza je vec dugo iza mene a nove neshto i nema na vidiku... ;) i tako...:)
 
Nekim ljudima takvi odnosu odgovaraju,a nekima ne.Neko moze da se oseti ispunjeno ako se vidi i krese sa nekim bez ikakve obaveze,bez dileme sta ce i kako ce,da li je taj neko bio sa sa nekim drugim,a neko opet ne moze bez ikakve obaveze da legne sa nekim u krevet,uvek ce ga progoniti razmisljanje cemu sve to,da li to tako treba,da li mozda tim svojim postupkom povredjuje nekoga,itd...a na te misli nema prava,i samo mu predstavljaju teret.
 
mislim da je to ustvari zelja dvoje ljudi (usamljenih ili povredjenih ili prezauzetih ili emotivno nerazvijenih ili preokupiranih ili sebicnih ili ranjivih) ma svih onih koji zele da se osete lepo i zeljeno bar na trenutak
naravno ima situacija kada je to oboma dovoljno i moze tako trajati neko vreme a naravno moguce situacije su i da se zavole jer shvate da odgovaraju jedno drugom ili da se nikad vise ne vide
to je na neki nacin ubrzana verzija normalne veze
rizik ali i moguci dobitak samo bez gubljenja vremena
 
mislim da je to ustvari zelja dvoje ljudi (usamljenih ili povredjenih ili prezauzetih ili emotivno nerazvijenih ili preokupiranih ili sebicnih ili ranjivih) ma svih onih koji zele da se osete lepo i zeljeno bar na trenutak
naravno ima situacija kada je to oboma dovoljno i moze tako trajati neko vreme a naravno moguce situacije su i da se zavole jer shvate da odgovaraju jedno drugom ili da se nikad vise ne vide
to je na neki nacin ubrzana verzija normalne veze
rizik ali i moguci dobitak samo bez gubljenja vremena



samo je problem ako se desi da jedan zavoli a drugi ostane ravnodusan ! a to se bas cesto desava u kombinacijama .. pa taj koji je zavoleo cuti i trpi samo da bi bio sa osobom koju pocinje da voli, a ne shvata da ce tako samo biti jos vise povredjen ..
 
Ја сам за комбинацију секс и чоколада.:D
Као, изађе она гола из базена пуног топле чоколаде, па се прво полиже чоколада.
Хмм, чиме би то могло после да се залије?
 

Back
Top