Koliko vam znači zagrljaj?

2bad...jel nisam bezobrazan ako trazhim da sklonish dype iz avatara?...pomalo iritira sve neshto misim "e ova je laka sad tju je navatam na brzinu"...mada je to mozhda samo moj trip al verujem da nas zagorelih ima u velikom broju...narochito na netu...tako da uprkos dobrom vajbu koji poqshavam da uspostavim izmedju nasha dva bitja...dovoljno sam drzak da apelujem na dype...

unapred zahvalan...
 
AntunTun:
2bad...jel nisam bezobrazan ako trazhim da sklonish dype iz avatara?...pomalo iritira sve neshto misim "e ova je laka sad tju je navatam na brzinu"...mada je to mozhda samo moj trip al verujem da nas zagorelih ima u velikom broju...narochito na netu...tako da uprkos dobrom vajbu koji poqshavam da uspostavim izmedju nasha dva bitja...dovoljno sam drzak da apelujem na dype...

unapred zahvalan...
da napravimo kompromis?
necu skloniti doope al' necu ni odgovarati na tvoje postove (da ne moras da me gledas)
 
chek...to nekako uvek ispadne da je tako...
kad neko odgovori na nechije postove...onda kao ooopaaaa vidi ti ovo pa ovde ima nechega...to pomalo ubija komunikaciju...narochito ako poqshavash natji donatora sekreta za kratkorochno zadovoljstvo...ma chini shto ti volja ja sam to onako sugerisao...vishe kao apel u ime svih nas sa balama na usnama nego u svoje ime..
 
Ja grlim ljude koje volim.

Grlim baku, mamu, tatu i cmacem ih kad god ih vidim. I kad su nadrndani, takodje.

Dragog zaskocim kad god udje na vrata, ali ne samo tad, naravno, ali primetila sam skoro da to radim non stop. :lol:

Prijatelje takodje, narocito kad osecam da im je to potrebno, ili jednostavno kad se nismo dugo videli il' se rastajemo.


A neki put bas osetim da mi je potrebno, onako iz cista mira, i onda kazem "Zagrli me!" :)
 
jeasus:
Ovo vazi za sve, bez da li su u vezi ili ne...

da li vam ikada zafali onaj iskreni zagrljaj od neke osobe koju volite i do koje vam je stalo?

meni DA...
Zafali itekako... onda nasa masta pocne da radi... sta bi bilo kad bi bilo... naravno da u snovima projektujemo samo lepe stvari... Zagrljaj smiruje i opusta... a bogami i dize... duh jel.... :lol:
 

Back
Top