Koliko vam je bitan izgled

zelenooka85:
Keva joj ne da.A ona se malo boji zivotinja.
Znas sta dosta mi je ovog surovog sveta mislim da su u pravu svi oni sto hoce da se ubiju
problem je u tome sto kad se ubijes
zivis ponovo svoj zivot od pocetka do tog trenutka
iznova i iznova sve dok ne odlucis da se ne ubijes i nastavis sa zivotom tamo gde si ga oduzeo
i izivis ga do svoje prirodne smrti i oslobodjenja svih patnji ovoyemaljskog zivota
bas sam danas lose raspolozena
aj cao


u jbt....Ovo nisam znala.Ali ovo za psa je ozbiljno.znam po sebi...I ja sam cesto depresivna,nervozna....I tad lepo setam Lorda i sve bude ok.Uvek me oraspolozi.Mislim da u svakom trenutku zna kako se osecam.A mozda sam i ja malo luda??/Ko zna....
 
zelenooka85:
O cemu se radi.
Imam drugaricu koja je zaljubljena u mog druga.On to zna i kaze da nebi bio s njom.
Po meni razlog je sto ona ima 20kg viska(kako joj je doktor rekao).Medjutim jako je dobra u dusi.I ja sam joj rekla da kad se zategne da ce on verovatno pricati drugu pricu.(I stvarno treba to da uradi ne zbog izgleda nego zdravlja.)
Ali ona zivi u verovanju da fizicki izgled nije uopste bitan ok muskarcima.I ubedjena je da moze da ga nekako smuva na psihicki raskos duse :)
Ali bojim se da to nije tacno :(

A ja vas pitam do koje mere vam fizicki izgled nije bitan?

Jedno mene zanima,...gde je nasla tog doktora??!Pretpostavljam da ti je i drugarica mladja osoba a na mladima je cak i visak kilograma skoro nezapazen po pitanju zdravlja(naravno da postoje izuzetci),...
Sto se mrsavljenja radi tipa tice,...nikad ne bi tako nesto ucinila,..mada ne znam opet ni kakav je osecaj biti debeo,...
Ja sam pak imala problema da se ugojim,....sve je to ipak stvar metabolizma.I ne treba davati fizickoj privlacnosti toliki znacaj.
 

Back
Top