Koliko se kapiramo online

cLick - OR - Die:
Na ovome forumu mogu da kazhem $to se de$ava, to nije istina.. Mis'im
Na ovome forumu.. $to, bi, naglasio da..
Propaganda, $to vecina kazhu da, ovome..
Nije istina
c008.gif
 
Lexa:
Kako? Ne razumem...
A ja baš izbegavam da se svađam, samo što grešim jer mislim da svi izbegavaju svađu... I onda tako upadam u neke besciljne i beskonačne diskusije... A to baš mrzim.

Ne kapiramo se mi nič...
Jednog u stotinu ovde skapiram, hiljadu lica, jedan nik, hiljadu nikova - jedno lice...
Dosadni upadači sa večito istim komentarima koji aman baš ničemu ne služe (krvolok i slični), oni silni hebači koji na jednoj temi kukaju kako nema više finih devojaka i kako oni samo traže "onu pravu", a na drugoj govore kako se hebu sa celim selom i okolnim stvorenjima koja hodaju na dve ili četiri noge, na trećoj imaju stav po pitanju odgajivanja dece, a na četvrtoj su za zabranu abortusa...
Jao, pa sve one savete koje su tako fine kada treba da se pokažu na delu, a na neutralnoj temi same sebi protivreče...
Onda, ovi što mrze duge postove, i ovi što mrze kratke, mrgudi i zlopamtila, opet - druga krajnost - pljuvači kojineobično lako zaboravljaju...
Ma zlo kakvih ovde ima...
Ništa ja ne kapiram. :confused:
Eto vidis,da sam karakter procito bi ceo post,al me zamrzelo vec od 3. recenice,moram da se ocelicim.Zato se mi ne kapiramo.
 
Cela je poenta u nekoj lepoj i finoj prici. Ona ce nas odvesti zblizavanju... a ruzna i uvredljiva prica svadjici i razdvajanju...

Koliko od nas je sposobno lepo da prica? I da li lepa prica prouzrokuje lepu, i ruzna ruznu... Pa ko hoce da se "kapira" sam bira kao ce pricati... Svakom ponekad izleti nesto i to je normalno i ne stvaram misljenje o nekom naspram jedne recenice ali nasprav vecine postova i stavova... ipak da...

Vecinu ljudi kontam i razumem... cak i kad oni misle da ih ne kontam...

PS Folirante, glumce i podprcavace iz 11-og reda prezirem... a iskrene ljude cenim....
 
jastuk:
a Lexa i Frozen - mislim ja za njih ne bih rekla da mogu tako...
Ne znam ja odakle tebi utisak da smo ona i ja ko Hebarovatan i Patak.....ja sam vec 100 puta reko da je ona meni bas simpaticna forumasica.....misljenja se razilaze u nekim stvarima,nekad se malo zezam(s njom se to ne sme mnogo sve preozbiljno shvati),al generalno je OK.Sad ako ona tako ne misli....bas me briga! :razz: Ako mene neko ne trpi to momentalno ne znaci da i ja ne trpim njega :mrgreen: ......ako me ne trpi. :rolleyes:
 

Back
Top