Koliko se često tuširate?

Amerikanac iz washingtona

April Showers Smile GIF by Hello All

Ponavljam, nije tacno.

Vi sto stedite vodu vise zagadjujete zemlju. Ako se tusirate tako sto potrosite samo 20l vode, ta vasa otpadna voda se sastoji od 20l vode i malo sampona.

Dok se moja otpadna voda sastoji od 300l vode i to malo sampona, pri cemu je moja otpadna voda cistija i zemlja ce je lakse preraditi i procistiti.

Ako od zemlje uzimate samo cistu vodu a vracate joj prljavu, vi zagadjujete zemlju i zbog vas ja moram da trosim 10x vise vode i tako doprinosim prociscavanju, zbog vas su mi racuni 10x skuplji.

Kad perete zube, zemlji ste otpadnim vodama dali mjesavinu 50:50 vode i paste za zube a ja sam potrosio istu kolicinu paste ali 100x vise vode, kod mene je odnos 100:1 i zemlji sam dao skoro cistu vodu, a vi ste je zaprljali raznim otrovnim supstancama.

Koliko pratim situaciju danas je uobičajeno svakodnevno tuširanje, a ako se netko ne tušira svaki dan izaziva zgražanje. Tako sam i ja nedavno izjavio da se ne tuširam svaki dan( tuširam se 2-3 puta sedmično) i popuvljan sam zbog toga. Najžešći napadi su uslijedili zbog obavljanja velike nužde, kao nakon toga se mora tuširati? Ja svaki dan promjenom donje gaćice i tupom sekundi guz properem🤔🤔
ja bih se tusirao jednom nedeljno. ali gradjevina je kurrva. a i zena mi brani da prljav lezem u krevet :sad2:

Evo upravo se otuširao, prije toga ovaj četvrtak. Mogu reći dobar je osjećaj biti otuširan, danas sam malo biciklirao i spletom okolnosti sinoć nisam promjenio gaćice( mada gotovo svaku večer prominim) i još danas čak tri puta kenjao, pa se s gustom otišurao. Znači tuširam se , održavan higijenu i perem se kad je potrebno( po mom mišljenju). Sad mene zanima kakvo zadovoljstvo tuširanja doživljavaju oni koji se tuširaju kad ustanu i prije spavanja svaki dan mada nisu nikakav fizički posao radili i to još tijekom hladnijeg dijela godine🤔🤔

Jasno je zašto se narod ekoloških država tušira samo kada doktor prepiše tuširanje. Srbi se razbacuju vodom i treba im puštati vodu samo po potrebi.
Povremeno se ipak treba oprati, ali ipak treba generalno gledano štedite vodu. Ali ima jedan veći problem od pranja ljudi, to je pranje odjeće i taj problem poprima zastrašujuće razmjere!!! Sve veći broj ljudi( pogotovo djeca i omladina) bace majicu u koš za odjeću nakon jednog jedinog nošenja te iste majice!!!! Posljedice takvog suludog po ponašanja su gotovo neprobrojive!!! Odjeća će biti uništena znatno prije nego ako bi je normalno prali, takodjer i veš mašina će se znatno prije pokvariti, a u ti veš mašinu usut ćemo znatno više deterdženta. Sve to ima svoje posljedice, financijske, ekološke ali čak i društveno političke.

Poslednja izmena:
Povremeno se ipak treba oprati, ali ipak treba generalno gledano štedite vodu. Ali ima jedan veći problem od pranja ljudi, to je pranje odjeće i taj problem poprima zastrašujuće razmjere!!! Sve veći broj ljudi( pogotovo djeca i omladina) bace majicu u koš za odjeću nakon jednog jedinog nošenja te iste majice!!!! Posljedice takvog suludog po ponašanja su gotovo neprobrojive!!! Odjeća će biti uništena znatno prije nego ako bi je normalno prali, takodjer i veš mašina će se znatno prije pokvariti, a u ti veš mašinu usut ćemo znatno više deterdženta. Sve to ima svoje posljedice, financijske, ekološke ali čak i društveno političke.
Pa dobio si vodu na vreme...

Back