Koliko realno potrosimo para za 1 sex?

pa znas kako...neki prosek po mom istrazivanju

upoznas nekoga pa kucate poruke i zovete se...bar 1000 din do prvog datea
izlazak 1 npr--vecera oko 3500 din (prosek) bar u mom slucaju
ne idi u Dorian Gray tamo je oko 8000.
Posle taxi kuci--oko 1000-1500 zavisi gde zivite...
Pa onda bar 5 puta tako...hmmmm...? oko 30 000 hilj do mogucnosti pokusaja...ali sve ti je to lutrija,nikad ne znas kad ce njoj da pukne u glavi da ne vredis "kyrcu"
Meni pukne jednom nedeljno...minimum...shvatim da sam izasla samo zato sto sam bila gladna.
 
pa znas kako...neki prosek po mom istrazivanju

upoznas nekoga pa kucate poruke i zovete se...bar 1000 din do prvog datea
izlazak 1 npr--vecera oko 3500 din (prosek) bar u mom slucajune idi u Dorian Gray tamo je oko 8000.
Posle taxi kuci--oko 1000-1500 zavisi gde zivite...
Pa onda bar 5 puta tako...hmmmm...? oko 30 000 hilj do mogucnosti pokusaja...ali sve ti je to lutrija,nikad ne znas kad ce njoj da pukne u glavi da ne vredis "kyrcu"
Meni pukne jednom nedeljno...minimum...shvatim da sam izasla samo zato sto sam bila gladna.

Id u p..covece 2 soma i to kao fency izlazak..mnogo si brate skupa
 
samo da naglasim da mene izvode bez sexa. samo zbog drustva. kad budem imala vezu onda cu napisati kako ide....

zadnja veza mi je bila isto sa izlascima,ali sam prebacila na putovanja umesto vecera jer sam pocela da se gojim....a nisam htela da ga ne kosta nista,jer se onda skroz izbezobrazite...tako da smo isli u razne obilaske etc....
 
pa znas kako...neki prosek po mom istrazivanju

upoznas nekoga pa kucate poruke i zovete se...bar 1000 din do prvog datea
izlazak 1 npr--vecera oko 3500 din (prosek) bar u mom slucaju
ne idi u Dorian Gray tamo je oko 8000.
Posle taxi kuci--oko 1000-1500 zavisi gde zivite...
Pa onda bar 5 puta tako...hmmmm...? oko 30 000 hilj do mogucnosti pokusaja...ali sve ti je to lutrija,nikad ne znas kad ce njoj da pukne u glavi da ne vredis "kyrcu"
Meni pukne jednom nedeljno...minimum...shvatim da sam izasla samo zato sto sam bila gladna.

lol skupa si bre
 
Brate mili, mnogo je to para. Prvo moram na visinske pripreme na Zlatibor bar 5 dana; ondak kod frizera i kozmetičara :rumenko:, pa gde su nove sexy gaće i čarape? I obavezno nešto novo od garderobe? :roll:
Pa još dok skuvam ručam i spremim tortu, da pastuv povrati snagu za još jednu rundu, i to košta. Ma neću više da se ebem, bolje da štedim pare :lol: :p

ccc...stipso
 

Back
Top