Koliko mošete da skočite u dalj?

Koliko mošete da skočite u dalj? (ujutru u 6 sati po srednje evropskom vremenu)

  • 500 mm

    glasova: 1 16,7%
  • 550 mm

    glasova: 0 0,0%
  • 600 mm

    glasova: 0 0,0%
  • 1000 mm

    glasova: 1 16,7%
  • x-y cm

    glasova: 0 0,0%
  • y-x cm

    glasova: 2 33,3%
  • z-(x+y)

    glasova: 2 33,3%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
Uh, beše davno... nisam spadala ni u najgore, ni u najbolje. Ne znam kako bih se kotirala sad u ovim godinama! :zcepanje:
Da na ulici sprovode istraživanje, rado bih dala svoj doprinos, a usput bih se i zabavila-dok sam tad imala zebnju u srcu-šta ako ispadnem najgora od svih učesnika???
(S upravo misli da nije loš trenutak početi sa vežbama... za slučaj da naleti na ekipu zainteresovanih entuzijasta!)
To-Do List: ...
 
Reci čika Bori da je dezinformisan, nemam povišen holesterol. :lol:
A trešnje mogu, pa makar i marsovske. ;)
Ne verujem da je čika Bora dezorjentisan.... pre je demencija.... pobrkao lončiće..... alchajmer.....prezupčio čovek....
Kad je već holesterol ok mogli bi smo na ćevape negde.... sarajevske... banjalučke..... ne pravim pitanje.... pa da zasladimo sa trešnjama....
 
Ne verujem da je čika Bora dezorjentisan.... pre je demencija.... pobrkao lončiće..... alchajmer.....prezupčio čovek....
Kad je već holesterol ok mogli bi smo na ćevape negde.... sarajevske... banjalučke..... ne pravim pitanje.... pa da zasladimo sa trešnjama....
Jadni čika Bora... :sad2:
A je l' mu poneseš i lekove, kada mu kreneš u posetu?

Ih, pa ne volEm ti ja ćevape, nikakve.
A i valjalo bi da sačuvam normalni holesterol, jer kako sam krenula sa lekovima, ako poremeti i holesterol, trebaće mi obe šake za jednu turu lekova, posebno jutarnjih.
Za sada je dovoljna jedna šaka. :D
 
Jadni čika Bora... :sad2:
A je l' mu poneseš i lekove, kada mu kreneš u posetu?

Ih, pa ne volEm ti ja ćevape, nikakve.
A i valjalo bi da sačuvam normalni holesterol, jer kako sam krenula sa lekovima, ako poremeti i holesterol, trebaće mi obe šake za jednu turu lekova, posebno jutarnjih.
Za sada je dovoljna jedna šaka. :D
Pravo da ti kažem čika Boru nisam obilazio od kad su ga koknuli u starači dom na Marsu... sad mi nekako mnogo daleko... a karta skupa.... čujemo se povremeno preko skajpa... a nedostaju mi nekako naša druženja.... kad mi priča kakve sam sve gluposti pravio kad sam bio dete.... ih kad sam mu jednom...... ma drugi put ću o tome....
 
Draga Gospođetina 👑 , od ovolikog lajkovanja mojih postova 'ću da pomislim da me muvaš il' ne daj bože da oćeš da me vodiš na doner kebbab (jer mogu da pojedem tri komada iz dva griza, pa će te stavim na golem trošak....).....
Ajde sad priznaj da nisi namerno, da ti se samo omaklo.....
Mozda skace cesto u daljinu, pa te se set,sta znam, amozda i to sto si napisao :)
 
Sve, sve... Al' da se (z)buniš na lajkove.
Ćuti dok je dobre volje i smeje se. Ne valja ako pisne u pištaljku i počne da se hvata za žute i crvene kartone, što spamujemo tvoju rođenu temu. :lol:
'O'š ti da jedemo ćevape u bajbokani? :lol:
Gospođetina👑 je 👌.
Da,slazem se za Gospodetinu,mislim da sam negde glasao da je najbolji mod u tadasnjoj ponudjenoj konkurenciji na anketi.;)
 

Back
Top