Koliko ima istine...

Mastrangello

Aktivan član
Poruka
1.302
Tema je zamisljena kao generalna tema gde se mogu postaviti pitanja koja bi mogla da se formulisu kao "Koliko ima istine...", "Da li je istina da...", "Koliko je tacno..." i slicno, a koja ne zasluzuju svoju posebnu temu i diskusiju.
_________________

...u pricama i desavanjima o radu u trecoj smeni po bolnickim/medicinskim ustanovama?
 
Tema je zamisljena kao generalna tema gde se mogu postaviti pitanja koja bi mogla da se formulisu kao "Koliko ima istine...", "Da li je istina da...", "Koliko je tacno..." i slicno, a koja ne zasluzuju svoju posebnu temu i diskusiju.
_________________

...u pricama i desavanjima o radu u trecoj smeni po bolnickim/medicinskim ustanovama?
svugde gde na poslu ima krevet, mogucnost za "desavanja" je vrlo vjerojatna, jos ako se doda i treca smena onda je mogucnost vec debelo nad 90%, po meni naravno
 
Види нпр.. муж ради негде а жена у другој фирми... Различите смене. Жена више времена проведе са колегом причајући..а са мужем само са добро јутро, лаку ноћ.. па како неће онда бити секса међу колегама...
 
Ко је љубоморан боље да се не жени или да не улази у везу. Знам другаре којима мозак пуца од љубоморе. Љубомора не може спречити ко хоће шврљање..Зато пустити да ствари иду својим током. 🙂
 
svugde gde na poslu ima krevet, mogucnost za "desavanja" je vrlo vjerojatna, jos ako se doda i treca smena onda je mogucnost vec debelo nad 90%, po meni naravno
Au...

Sta mi se desilo pre neki dan u jednoj radnji tehnike nekog trznog centra.

Cekam na blagajni da platim kupljeni proizvod, osvrcem se i gledam okolo po radnji, i primecujem - sve mladi...musko, zensko, sve do 25 godina...Devojke, vedre, nasmejane, ali...kao da cupkaju od nestrpljenja i jedva cekaju da se posao zavrsi... Muskarci...ta opustenos...ta nonsalantnost... Dok koracaju, to je polako, lagano, opusteno... Gledam njim, gledam one devojke i pomislih: "Ovde nema ko se nije je8o i redovno je8e ove devojke"...
Platih, pognuh glavu i ubrzano izadjoh iz radnje dok se nisam rasplakao na sred radnje...

Sta mislis, koliko je moj prljavi um bio upravu? Ima li i toga? Desava li se?
Види нпр.. муж ради негде а жена у другој фирми... Различите смене. Жена више времена проведе са колегом причајући..а са мужем само са добро јутро, лаку ноћ.. па како неће онда бити секса међу колегама...
Kako, brate? Ja ne bih umeo da dodjem do sexa, cak i da sam u situaciji tih kolega...
 
Tema je zamisljena kao generalna tema gde se mogu postaviti pitanja koja bi mogla da se formulisu kao "Koliko ima istine...", "Da li je istina da...", "Koliko je tacno..." i slicno, a koja ne zasluzuju svoju posebnu temu i diskusiju.
_________________

...u pricama i desavanjima o radu u trecoj smeni po bolnickim/medicinskim ustanovama?
sinko, krese se na sve strane , po firmama, skolama, bolnicama, prodavnicama, njivama, kaficima, svadbama, letovanjima.............ko god sta stigne da uvati.
Kad ti dodje, briga te za lokaciju.
 
Tema je zamisljena kao generalna tema gde se mogu postaviti pitanja koja bi mogla da se formulisu kao "Koliko ima istine...", "Da li je istina da...", "Koliko je tacno..." i slicno, a koja ne zasluzuju svoju posebnu temu i diskusiju.
_________________

...u pricama i desavanjima o radu u trecoj smeni po bolnickim/medicinskim ustanovama?
Има истине.
 
...u sumi je prirodno da se krese
i onda u lice skrese
u autu sam u CH. umalo nadrljao ali bila noc
i kad policija uperi sijalicu
pritajimo se i gas...lako su mogli po brojevima
ali nam se bar tu posrecilo...
opako je ka si u prevari a muz poziva i ona je sa slusalicom
a ja podgrijavam mrezu...i tako...
 
kad ti jednog dana bude svejedno dal je pred drugima il "skriveno" , tad ce i uvatis.
Je8i ti pred drugima sa 12,5 santimetara, ja nemam nameru... Ne bih ni pred njom, jednom, koju je8em... ali...

E tako se hebe, taj stav.
Pun mi je, vise, ljudi nesvesnih sebe...

Neko ko smatra sliku nalakiranih noktiju erotskom fotografijom, ima misljenje da li je tema adekvatna ili ne...

A nazivi teme su joj - "Pitanje"... Pitanje?! Ma, ne seri da je pitanje...
A pola prve recenice uvodnog posta je sasvim adekvatan naziv za temu...
 
Je8i ti pred drugima sa 12,5 santimetara, ja nemam nameru... Ne bih ni pred njom, jednom, koju je8em... ali...


Pun mi je, vise, ljudi nesvesnih sebe...

Neko ko smatra sliku nalakiranih noktiju erotskom fotografijom, ima misljenje da li je tema adekvatna ili ne...

A nazivi teme su joj - "Pitanje"... Pitanje?! Ma, ne seri da je pitanje...
A pola prve recenice uvodnog posta je sasvim adekvatan naziv za temu...
Ma tema ti je sasvim ou kej. Pusti cvecke. Samo pisi.
 

Back
Top